Máte poslední možnost napsat EU, co si myslíte o digitálních covid certifikátech

Máte poslední možnost napsat EU, co si myslíte o digitálních covid certifikátech

Jen do 8.4. můžete psát svůj názor na prodloužení covid pasů až do poloviny roku 2023 (a pak samozřejmě zase dál, než se přejde na digitální identitu). Jejich zavedení mělo jediný cíl a to vyzkoušet si, jak bude později v praxi fungovat digitální identita.

Zavedení systému digitálních identifikačních karet je klíčovým prvkem tohoto plánu, který by umožnil vytvoření digitální měny centrální banky (CBDC ), která by vás mohla v konečném důsledku zbavit vašeho majetku (ano, to je ten cíl WEF – „nikdo nebude nic vlastnit“) a proměnit ho v půjčku využívanou vládami pod vedením autoritářských technokratů. Peníze už nemůžete používat, pokud s tím někdo „na vyšší úrovni“ nesouhlasí. V kombinaci s plány proměnit disidenty v „teroristy, “ by to ukončilo všechny svobody, které nám zatím zůstaly (a že jich valem ubývá!!).

Jedním z těchto systémů, který by se mohl změnit v digitální koncentrační tábor, je Digitální zelený certifikát, který Evropská unie zavedla v červnu 2021 pod záminkou „umožnění svobody cestování“. Ukázalo se, že skutečný účel byl přesně opačný.

Pokud tedy nesouhlasíte s tím, aby dlouhodobě nedemokratická EU prodlužovala tento totalitní nástroj ovládání mas, pak se můžete vyjádřit proti těmto plánům a napsat na webové stránky Evropské komise.

Na závěr ovšem připomínám, že EU již umožnila občanům vyslovit se i k jiným otázkám. A pokud se to tomuto totalitnímu molochovi nehodilo „do krámu“, tak nakonec rozhodl proti vůli drtivé většiny občanů. Názor občanů totiž EU ve skutečnosti nezajímá a nikdy ani nezajímal. Nicméně čím víc odpůrců se na stránkách k této otázce vysloví, tím více argumentů bude mít v ruce i hrstka europoslanců, která již dlouho proti covidfašismu v EU protestuje….

Pokud chcete konkrétně vědět, k čemu skutečně slouží covid pasy, pak si přečtěte více o digitální měně a o sociálních kreditech. Digitální certifikáty EU souvisí právě se zaváděním uvedených totalitních nástrojů moci….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.7]

3 thoughts on “Máte poslední možnost napsat EU, co si myslíte o digitálních covid certifikátech

  1. Pamätám sa,že aj za socializmu sa k dôležitým zákonom a novelám mohla vyjadriť verejnosť /odborná aj laická/ a jej pripomienky sa často dostali do výslednej verzie zákona. V prípade EÚ a Európskej komisie , čiže eurofašistickej, globalistickej, neomarxistickej 4. ríše a jej vlády, nemožno ani náhodou čakať zohľadnenie pripomienok jej otrokov…

    1. Tak na to se nedá dívat, toho šmejda jsem zvrhl už v devadesátkách a pak co se uklidil do EU jsem ho přestal sledovat. Bylo mě to hned divné, že tenhle hňup by prozřel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout