Jak přesně by měl fungovat systém sociálních kreditů, který chtějí globalisté zavádět?

Jak přesně by měl fungovat systém sociálních kreditů, který chtějí globalisté zavádět?

Pokud se zajímáte o detaily plánů globalistů na zavedení jedné světovlády pod kuratelou globalistů, pak jistě víte, že hlavním způsobem, kterým hodlají ovládat masy, je systém sociálních kreditů, založený na digitální měně.

Přes tuto digitální měnu budou mít vlády či korporace, které ve skutečnosti povládnou (ostatně, vládnou nám již nyní) možnost ovládat masy systémem trestů a odměn, cestou tzv. sociálních kreditů, které na části území otestovala již Čína, která je jedním z hlavních testovacích území NWO (k dalším patří Západ – EU, USA, země Commonwealthu), ale i Rusko nebo arabské země. Ale o tom jste si mohli mnohem víc přečíst již v jiných článcích.

Tentokrát se budeme věnovat sociálním kreditům. Detailněji se jejich funkcí a konkrétním způsobem využití zabýval Brit Dr. Vernon Coleman, který vycházel nejen z využití  sociálních kreditů v praxi v Číně, kde sám nějakou dobu žil, ale způsob jejich použití aplikuje na konkrétní plány globalistů, kteří mají velmi přesnou představu, jak by měl „ubohý plebs,“ který nic nevlastní, žít. Ano, globalisté by chtěli řídit celý váš život a jedním ze způsobů tohoto ovládání jsou právě sociální kredity.

Vláda bude měřit chování lidí, aby rozhodla, na jaké dávky mají nárok. Každý, kdo se stane nápadným v důsledku dopravních přestupků, černé jízdy nebo nesprávného parkování, již nemá nárok na všechny veřejné služby a práva. Kromě toho se k posouzení chování používá také internetová aktivita. Lidé, kteří dělají špatné věci na internetu nebo chodí na závadné weby, jsou označeni jako „černí“. Tyto osoby pak podléhají zvýšené kontrole.

Podobně to začínalo v Číně a západní země se chystají tento vzor již poměrně brzy následovat. Takovou zkouškou byly například covid pasy, kde byla část lidí zcela vyloučena z veřejného života. I přes protiústavní činnost vlád jim to plošně procházelo. A prochází jim to i nadále.

A protiústavní a nezákonné kroky dělají s velkým nadšením. Všimli jste si, jak naší vládě prošel nezákonný způsob schválení totalitního pandemického zákona? A jak jim nyní prošlo nezákonné zavedení stejně nezákonného nouzového stavu na dva měsíce? A k podobným protiústavním a nezákonným krokům vlád dochází již dva roky po celém západním světě. A to bez jakýchkoli právních důsledků pro tyto vlády.

Proč by jim tedy neměl projít i systém sociálních kreditů?

Čína je v čele, protože čínský systém je efektivnější než cokoli, co Západ nabízí. Čínská vláda má větší kontrolu nad vším a lidé nemají moc kontroly nad ničím.

Funguje to velmi jednoduše.

Každý začíná s jistým počtem bodů.

A chytrá aplikace na každém telefonu měří chování a pomáhá úřadům rozhodnout, zda jste nebo nejste dobrým občanem.

Samozřejmě, že všude jsou videokamery, které věnují pozornost tomu, zda nepřecházíte ulici ve špatný čas, zda nekouříte na veřejnosti, nevyhazujete odpadky na zem nebo neděláte cokoli, co je považováno za asociální nebo nevhodné. Pokud mluvíte s nesprávnými lidmi, vaše kreditní skóre klesne.

V Číně existuje kamera na každé dva lidi a kamery jsou vybaveny technologií rozpoznávání obličeje, která dokáže najít konkrétní osobu z davu na fotbalovém stadionu skutečně za okamžik.

Počítače v supermarketech sledují, kolik utratíte za alkohol, cigarety, sladkosti a tučná jídla. Ztrácíte body, pokud utratíte příliš mnoho za špatný druh jídla.

Místní úřady měří, kolik recyklujete, a kamery v popelnicích ukazují počítačům, kolik jídla jste vyhodili a kolik nadbytečných obalů jste museli zlikvidovat.

Samozřejmě, skóre sociálního kreditu již v západním světě existují a byly pomalu zavedeny.

Například ve Spojeném království musí řidiči dražších automobilů platit zvláštní, masivně zvýšenou daň za používání automobilu na silnici. Občané, kteří řídí elektromobily, naopak nemusí za výstavbu, údržbu a opravy silnic nic platit. Jsou osvobozeni od daní, protože jsou „dobrými“ občany. Jejich auta využívají silnice stejně jako benzinová nebo naftová auta, ale jsou osvobozeni od daně.

Řidiči benzinových nebo naftových automobilů jsou trestáni jako „špatní“ občané a musí platit stále vyšší roční poplatky, aby financovali silnice. Systém ignoruje skutečnost, že se ukázalo, že elektromobily nejsou pro životní prostředí o nic lepší než auta s benzínovými nebo vznětovými motory. Pokud pojedete s autem do města, budete muset zaplatit zvláštní pokutu.

Pokud žijete v domě, který je větší, než potřebujete, bude vám snížen kredit a vaše daně se zvýší. Pokud máte volné pokoje, budete potrestáni. Pokud uděláte užitečnou práci a darujete peníze na charitu, získáte další body. Pokud kritizujete vládu, ztrácíte body.

Samozřejmě, když nejste doma, úřady vždy vědí, kde jste.

Pokud se chováte špatně, nesmíte odcházet daleko od domova. Pokud nedodržíte všechny předpisy určené WHO (roušky, očkování, rozestupy…), nesmíte cestovat veřejnou dopravou, využívat služeb (restaurace, sport, kultura, kadeřnictví, apod.), létat kamkoli nebo jet do zahraničí. To už si opět mnoho lidí po celé Evropě vyzkoušelo.

Pokud se vaše hodnocení sociálního kreditu zhorší, nebudete si moci půjčit peníze, koupit dům nebo si rezervovat slušný hotelový pokoj. Pokud vaše hodnocení klesne příliš mnoho, nebudete již moci jít do nemocnice.

Bonusové body získáte, pokud žijete v malém, moderním, špatně postaveném – ideálně sdíleném – bytě s tenkými stěnami a absolutně žádným soukromím, ale tyto body ztratíte, pokud si necháte domácího mazlíčka nebo si na něco stěžujete.

Pokud utratíte příliš mnoho za oblečení nebo boty, vaše skóre klesne, stejně jako v případě, kdy si koupíte zboží, které nebudete mít povoleno si koupit. Za trest si pak nebudete moci pronajmout auto (časem už nebude možné auto vlastnit, ale jedině sdílet), být povýšeni v práci, používat tělocvičnu nebo poslat své děti do vybrané školy.

Pokud způsobíte spoustu potíží, zjistíte, že vaše rychlost internetu se výrazně zpomalí, a pokud máte vlastní podnikání a nepořádek v papírech, nebudete moci získat oficiální vládní zakázky, případně nebudete mezi firmami, které budou doporučeny či povoleny zákazníkům, kteří tak u vás nebudou mít dovoleno nakoupit.

Pokud se na veřejnosti neobléknete vhodně nebo jste viděni přecházet ulici, když nesvítí zelená, budete vyfotografováni a váš snímek bude zveřejněn. Pokud se hádáte se sousedem, vaše fotografie budou zveřejněny na billboardu poblíž vašeho domova a budete zdiskreditováni. Pokud budete v prodlení s daněmi, budete vyhrazeni pro pravidelné audity, vaše společnost bude kontrolována jednou týdně a váš obrázek se objeví na nástěnce na internetu. Nebude možné, abyste získali licence, povolení a půjčky, které budete potřebovat.

V restauracích budou kamery zkoumat vaše chování, vaše stravovací návyky a množství jídla, které necháte na talíři – to vše ovlivní vaše skóre sociálního kreditu.

Špioni, policisté a horliví vládní zaměstnanci vás potrestají za každý hřích, ať už spáchaný úmyslně nebo omylem.

Pravděpodobně si teď myslíte, že to všechno není možné,  ale není tomu tak. Nehovoříme zde o vzdálené budoucnosti. Mluvíme o zcela blízké budoucnosti.

A opět připomínám, pokud by vám někdo v roce 2018 řekl, že budete muset o dva roky později chodit s prachovým respirátorem na nákup či do MHD, že budete mít zákaz – a to několik týdnů – jet z jednoho okresu do druhého, že budete mít zákaz jít do restaurace bez experimentální injekce, nebo že budou všechny vlády dva roky beztrestně porušovat ústavy i zákony a nic se nestane, neuvěřili byste.

Pamatujte, možné je cokoli.

Získáváte body, když darujete krev, ztrácíte body, když se obklopujete lidmi s nízkým skóre, jste potrestáni, pokud příliš utrácíte peníze nebo nechválíte vládu na sociálních médiích.

Jedení masa nebo zapojení do nevhodných aktivit vede k velkému odpočtu bodů, stejně jako ukládání příliš velkého množství odpadků do veřejných odpadkových košů. Kamery pro rozpoznávání obličeje u odpadkových košů vás uvidí a potrestají a sníží potravinové kredity.

Pokud nemáte správný počet dětí (tedy máte jich víc než kolik je povoleno), máte nadváhu a vlastníte půdu, ztrácíte sociální body. 

Absence inteligentního měřiče vede k odpočtu bodů, stejně jako jakýkoli příklad občanské neposlušnosti. Chronická nemoc, duševní nemoc, stáří a invalidita vedou k bodovému odpočtu, stejně jako zatčení (bez ohledu na to, zda jste shledáni vinnými).

Máte-li příliš velkou stopu CO2, patříte-li ke střední třídě nebo bílé populaci nebo kladete příliš mnoho otázek,  povede to k bodovým odpočtům, stejně jako přílišná péče o vlastní rodinu a upřednostňování vlastní rodiny před cizinci.

Ztrácíte sociální body, když porušujete svou identitu, když říkáte něco, co je někomu nepříjemné ohledně toho, kdo je, odkud pochází nebo jak vypadá – nebo když řeknete něco, co mu nedělá dobře.

Pokud projevíte mikroagresi, projevíte bílá privilegia nebo podnítíte nenávist, budete potrestáni. Pokud se chováte výhružně nebo urážlivě, dostanete se do potíží, stejně jako pokud sdílíte výhružný nebo urážlivý materiál s jinou osobou.

Je jedno, jaká je pravda. Stěžovatel musí pouze říci, že byl z vaší strany ponížen. Spisovatelé, herci, filmoví nebo divadelní režiséři mohou být obviněni, pokud někdo zjistí, že jejich film někoho uráží.

Pravděpodobně si teď myslíte, že si dělám srandu. Pokud ano, pak připomínám, že zákon o předsudečné nenávisti se po celé EU již několik let aplikuje. U nás bylo na jeho základě odsouzeno už kolem stovky lidí. Byli odsouzeni za to, že mají údajně předsudky, napsali něco kritického proti muslimům na sociálních sítích. Po celé Evropě bylo na základě tohoto zákona odsouzeno již několik tisíc lidí. Jen za to, že si údajně něco asi myslí…

Policie a politici povzbuzují občany, aby práskali na ty, kteří něco nevhodného napíší. Cenzorů, najatých vládami, rok od roku přibývá.

Ve Velké Británii se můžete dostat do vážných problémů, pokud si pouštíte hlasitou hudbu nebo máte stromy v zahradě. Stromy jsou špatné, protože mohou narušit komunikaci a nemají žádné praktické využití. V Novém světovém řádu nebude místo pro estetiku ani přírodu.

Co jiného bude špatné?

Jídlo ve veřejné dopravě, zmeškání schůzky s lékařem, parkování na špatném místě, zmeškání pracovního pohovoru a přecházení ulice, na červenou – to vše vás bude stát body a zkomplikuje váš život.

Odborníci na kybernetickou bezpečnost zjistili, že 32% dospělých ve věku od 25 do 34 let ve 21 zemích (celkem 10 000 lidí), kteří se snažili získat hypotéku nebo půjčku, bylo odmítnuto kvůli jejich aktivitám na sociálních médiích.

Dosud přibližně 4,5 miliardy lidí na celém světě používá internet a většina z nich má účty na sociálních médiích.

Poněkud děsivý průzkum zjistil, že dvě třetiny lidí jsou ochotny sdílet informace o sobě nebo o ostatních, aby získaly nákupní slevu, zatímco polovina je ochotna tak učinit, pokud jim to umožní obejít fronty na letištích. Jeden ze dvou souhlasí s tím, když vláda monitoruje chování všech občanů na sociálních médiích, pokud to může zajistit bezpečnost veřejnosti.

A nyní opět připomínám, že EU chce zavádět totální dohled nad vaší elektronickou komunikací pod záminkou ochrany dětí před zneužíváním. Záminka se vždy najde…

Samozřejmě nebude možné zjistit, jak vysoké je vaše vlastní skóre sociálního kreditu. A hodnocení se mění v reálném čase. Takže byste se mohli postavit do fronty a myslet si, že máte nárok na pronájem auta, nebo že můžete nastoupit do vlaku, a pak zjistíte, že se vaše hodnocení změnilo a nemůžete dělat žádnou z těchto věcí, když na vás dojde řada.

Vlády, velké korporace a místní úřady již o vás shromažďují informace pomocí kamer pro rozpoznávání obličeje, biometrických vyšetření na letištích, dronů, sledovacích letadel a sociálních médií. To je technokratický stát v plném proudu. Použití smyšleného jména nebo avatara na sociálních médiích vám neposkytuje žádnou ochranu. Vědí přesně, kdo jste.

Můžete zapomenout na soukromí, svobodu nebo práva.

Pokud jedna osoba v rodině poruší zákon, celá rodina je potrestána. Pokaždé, když poskytnete informace online, jsou uloženy informace o vás, vašich názorech, vaší osobnosti a tak dále.

A existuje mnoho způsobů, jak se vaše společenské postavení může zhoršit, jak již bylo popsáno výše.

To vše je známé jako sociální inženýrství. To je něco, o co se politici snaží už mnoho let, protože když to funguje – a funguje to – mají úplnou kontrolu nad obyvatelstvem. Už se nemusí obávat opozice nebo kritiky.

Takže znovu, pokud chcete vědět, v jaké společnosti budete vy a vaše děti žít, podívejte se na Čínu, kde je vše, co někteří lidé dělají, říkají a co si myslí, monitorováno.

Naše budoucnost však nebude tak svobodná a jednoduchá, jako je v současné době život v Číně.

Rychle směřujeme k dystopické, digitální diktatuře. Dobré chování bude odměněno a špatné chování bude potrestáno. Ale kdo definuje, co je dobré a co je špatné?

Vaše finanční údaje budou kombinovány s vaším trestním rejstříkem, akademickou historií, lékařskými záznamy a nákupním chováním. Budou sledovat jaké máte přátele, jaká videa sledujete, s kým chodíte, s kým se oženíte nebo s kým se setkáváte.

Tohle je Velký bratr, který předčí i toho románového.

V překrásném novém světě se lidé s nízkým kreditním skóre nebudou moci pohnout ani o píď.

Lidé, kteří upozorní na korupci politiků nebo zpochybňují propagandu, budou potrestáni. Pokud budou odsouzeni k pokutě, bude vyšší, protože jsou považováni za špatné lidi.

A to vše se již děje. Tak, jak jsme to mohli vidět u zcenzurovaných webů, u nichž vadilo především to, že nesouzněly se současnou propagandou.

V Číně existují veřejné toalety, na které jste vpuštěni pouze po kontrole obličeje a identifikaci. Teprve poté stroj vydá malé množství toaletního papíru, na který máte nárok. Kolik útržků vám bylo přiděleno, pokud máte nízké kreditní skóre? Dva? Jeden? Nic?

Možná vám to připadá směšné.  Ale uvidíme, jestli se budete usmívat i za rok nebo za dva. Digitální měna, která má být základem pro zavedení sociálních kreditů, se již zkouší nejen v Číně, ale i v USA, Rusku, EU (digitální euro), Velké Británii, Austrálii či Japonsku.

Velký reset je zatím úspěšný a globalistům se daří postupovat možná rychleji, než oni sami tušili. Sociální kredity tak zcela jistě přijdou dřív než v onom roce 2030, kdy už nemá nikdo nic vlastnit a globalisté mají být šťastní….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.5]

4 thoughts on “Jak přesně by měl fungovat systém sociálních kreditů, který chtějí globalisté zavádět?

  1. Amík se dohodl s Rusem, že na hnojiva sankce neplatí, a Němec se dohodl s Rusem, že bude mít výjimku a může za plyn dál platit Eurem.
    Jestli teď Fialový hnus nevyhlásí válku USA a Německu, je normální ruský šváb, a jenerál Pavel by ho měl vrhnout palácovým pučem.

  2. „Rusko je z více než 50 procent obydleno lůzou, polozvířaty, která nemyslí, nechápou, nezajímají se o nic, nemají svědomí.“
    A teď si představte, napsat totéž o Africe..

  3. Paradoxné je,že použitie istých elementov systému sociálneho kreditu by bolo v niektorých krajinách Európy celkom vhodné a užitočné . Napríklad na Slovensku proti Cigánom a Maďarom. A použitie tohto systému v Číne musí kvôli aktivitám nepriateľov tejto veľmoci /Tibeťania, Ujguri, agenti CIA, „ľudskoprávni aktivisti“, športovci/ schvaľovať každý európsky vlastenec. Myslím si však,že tak ako väčšina podobných plánov /porovnajte napríklad tie HItlerove/ ani ten opísaný v článku nebude realizovaný stopercentne. Vo väčšine krajín sveta budú globalisti na hlavu porazení moslimami a tí určite použijú iné a o niečo primitívnejšie – ale tiež účinné – metódy vlády nad masami ľudí. Aj na území tzv. Eurábie.V Koráne sa o systéme sociálneho kreditu nepíše nič…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout