Marine le Pen slibuje, že pokud vyhraje volby, vyvede zemi z NATO

Marine le Pen slibuje, že pokud vyhraje volby, vyvede zemi z NATO

Zatímco naše ministryně války Černochová si bere příklad z Biľaka a plánuje na našem území umístit cizí armádu, Marine le Penová slibuje Francouzům, že je z okupačního paktu vyvede. A je docela známým faktem, že to je něco, co si přeje většina Francouzů. Ostatně, vystoupení z EU a NATO byl i jeden z požadavků žlutých vest.

Tedy zatímco Finsko se chystá příští týden žádat o vstup do NATO a Švédsko uvažuje o tom, že se následně taktéž vzdá své neutrality, Francie pod Marine le Penovou by se vydala cestou Švýcarska či Rakouska, tedy zemí, které o odstoupení od neutrality neuvažují.

Zde je třeba ještě připomenout, že Marine le Penová si svým programem vystoupení z NATO může získat ve druhém kole při utkání s Macronem i hlasy některých muslimů, kteří by ji jinak nevolili a dali by přednost Macronovi. Tím by se mohl nečekaně otočit jazýček vah na její stranu…

Příští prezidentkou Francie by mohla být Marine Le Penová, která svým voličům tvrdí, že chce vyvést Francii z NATO.

Francie, jako jaderná mocnost a zakládající stát NATO, je pro tento pakt poměrně důležitá. Dnes však začínají francouzské prezidentské volby, které by mohly znamenat, že Francouzi opustí alianci.

Marine Le Penová řekla, že chce, aby se Francie stáhla z mocenských struktur NATO. Stejně tak učinil Charles de Gaulle v roce 1966 poté, co byl unavený z toho, jak Spojené státy vládnou alianci.

Le Penová odsoudila nevyprovokovaný ruský útok na Ukrajinu, ale drží se jednoho ze svých posledních nacionalistických principů, že USA by neměly mít moc nad francouzskou zahraniční politikou.

Levicový kandidát Jean-Luc Mélenchon chce také opustit NATO a Le Penová otevřeně řekla, že je připravena spolupracovat s jeho stranou, pokud bude stažení realizováno. Podle Politico USA vidí volební vítězství Le Penové jako velkou hrozbu pro zájmy USA a Bílý dům očekává, že odchod Francie z NATO se stane realitou, pokud Le Penová vyhraje volby.

Už však nechce  FREXIT a podle Le Penové by Francie neměla opustit ani euro. Odchod z NATO je však realistický i snadný a bude zřejmě realizován, pokud se stane prezidentkou, možná ve stejnou dobu, kdy do něj vstoupí Švédsko a Finsko…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Marine le Pen slibuje, že pokud vyhraje volby, vyvede zemi z NATO

 1. Účast byla prý minimální.
  Ani se nedivím, ona volba mezi poklidným zánikem / podvolenim, a občanskou válkou… nic moc.
  Podle mne jsou Frantíci už odepsaní, a sami to vědí nejlíp
  Lepenky si moc vážím, ale je pozdě.
  Nikdo asi nechce vyhejkat i ty dosud klidné milovníky Alláha. Takových je tam hodně, vlastně jsou muslimové jen papírově.
  Ale ti ordtodoxní si vedou pečlivě seznamy. Aby jim žádný soukmenovec neunikl z hledáčku.
  A kdyby k něčemu došlo, ke komu se asi přiklonil muslimský zubař se svojí rodinou????
  Lepenka by ho určitě neochránila. Prostě by na to neměla lidi.

 2. Já bych byl zase pro, jen ať to vyhraje. Lepší teď než za deset patnáct let. Teď je furt ještě reálná šance, že by se to mohlo obrátit. Cíl je jasný, je tmavý. Jak jednoduché.

 3. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa.

    1. Jenze to chce jine volice. Dokud si to lidi nezvoli, tak tu muslimaci budou, btdou tu take emericke zakladny, bude tu antifa a taky nova ukranie a bude nam taky v zime zima. A to cele jen pro to, ze vetsina spacu chtela zmenu. Ted ji mame tu zmenu vsichni. Tou zmenou ofiko bylo, ze Hrabis pujde od valu. Neofiko to je bianko sek vlady, ktera kona v cizim zajmu proti vlastnim lidem a dokonce i proti vlastnim volicum. Ovsem u pristich voleb jiz nebude sance, dostat od valu i tyhle, pac to uz u nas budou hlasovat i mrtvi volici.

     A vo tom to je. To je demokracie. Skoda ze nemame druhy dodatek jako amici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout