Kdy konečně přijde mainstream s pravdivými informacemi o raketovém útoku v Kramatorsku?

Kdy konečně přijde mainstream s pravdivými informacemi o raketovém útoku v Kramatorsku?

Tak nějak marně hledám po celém mainstreamu informaci, která již dva dny rezonuje alternativními médii po celém západním světě. Jde o informaci o raketovém útoku v  Kramatorsku, při němž byli terčem útoku lidé, kteří se chtěli dostat vlakem z válečné zóny do bezpečí. Jednalo se takřka výhradně o ruskojazyčné obyvatelstvo, ostatně, tak je tomu v celé této oblasti. Ukrajinci zde na civilisty útočí již roky a nedávno jeden takový útok v Doněcku natočil i Patrick Lancaster.

Ovšem mainstream mlčí jako ryba. Ani se nesnaží opravit své původní dezinformace, podle nichž se mělo jednat o ruskou raketu Iskander. Jenže záhy se zjistilo, že jde o raketu Točka, která již zabíjela i v Doněcku.  Rusko navíc tyto zastaralé rakety z dob SSSR již nepoužívá a i kdyby ano, sériové číslo bez pochybností odhalí, kdo raketu odpálil. A to se také skutečně zjistilo…

Raketa, která 8. dubna zabila nejméně 50 lidí v ruském Kramatorsku, již nyní mohla být jasně přiřazena ke skutečnému „vlastníkovi“ na základě sériového čísla. Ukrajinská raketa ze stejné série byla použita ukrajinskými jednotkami pro krvavý útok na civilisty v Doněcku. Oběťmi ukrajinského útoku byli především Ukrajinci ruského původu, kteří chtěli opustit válečnou zónu vlakem.

Dočkáme se někdy nezávislého vyšetřování incidentu? Budou mainstreamová média informovat objektivně? Budou ti, kdo jsou za to zodpovědní, obviněni a potrestáni? Otázky, které jsou důležité. Bohužel, korporátní média nemají zájem o tomto objektivně informovat. Zato v době, kdy vypustili Ukrajinci hoax o tom, že za útokem stojí Rusko, byla toho plná média – a to bez jakéhokoli dalšího ověření pravdivosti této informace.

Raketa, která zasáhla nádraží Kramatorsk, má číslo: raketa 9M79-1, sériové číslo Sh91579.

 

Výše uvedené video ukazuje sériové číslo střely Točka-U vypuštěné na Kamatorsk, 9M79-1 Sh91565. Na druhém obrázku je sériové číslo rakety, která byla začátkem února 2015 odpálena na sídlišti v Alčevsku.

Obrázek níže ukazuje ukrajinský odpalovací systém 19. raketové brigády „Svatá Barbara“ ukrajinských pozemních sil. Velitelem a tedy i mužem odpovědným za útoky na civilisty je velitel brigády plukovník FS Jaroševič. Tato raketová brigáda byla zapojena do osmileté ukrajinské útočné války proti odtrženým republikám na východě.

Doba, kdy takový výzkum mohly provádět pouze řízené tiskové agentury, je dávno pryč. Internet přinesl lidstvu příležitost pro tisíce zainteresovaných lidí, aby se zapojili do hledání pravdy, zvláště když se mainstreamová nepravdivá prohlášení střetávají se smyslem pro spravedlnost. I proto má být internet stále více cenzurován a kontrolován. Musí být slyšet jen ta „jediná“ pravda, byť jde o lež. 

Ve válce jdou dezinformace z obou stran konfliktu. A skutečně dobrý novinář by se měl pídit po tom, kde je pravda nebo přinést informace z obou stran, aby si čtenář udělal názor sám. Jenže to náš mainstream nedělá. Slouží jen tupé jednostranné propagandě. Přitom ani jedna strana tohoto konfliktu není svatá, jak se nám snaží pisálci tvrdit…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 5]

One thought on “Kdy konečně přijde mainstream s pravdivými informacemi o raketovém útoku v Kramatorsku?

  1. „…. sériové číslo bez pochybností odhalí, kdo raketu odpálil“.
    A to bude asi tak všechno. Kdo se uvidí ty důkazy, když si Zelenský
    dupne, že ne, vynadá všem organizacím a vládám a ti všichni se postaví do haptáku před vládcem planety?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout