Itálie: Farář si doma ubytoval dva Araby s nimiž si užíval, ti ho pak několik let vydírali

Itálie: Farář si doma ubytoval dva Araby s nimiž si užíval, ti ho pak několik let vydírali

V Itálii se zdaleka nejedná o ojedinělý případ z tohoto ranku. Představitelé katolické církve, kde je povinný celibát, jsou poměrně často nějak jinak orientovaní, ať už ve směru na děti nebo na muže. To je celkem známá věc. A nejednou se snaží své nepovolené choutky ukájet i potají, přičemž využití těch, kdo připlouvají takřka bez většího majetku a bez vlastní střechy nad hlavou, se přímo nabízí. Ovšem podobná spojení zpravidla nedopadají pro příslušného velebníčka nejlépe…

Padl rozsudek v procesu proti Tunisanovi obviněnému z toho, že s marockým komplicem (zapojeným do jiného řízení) vymohl za tři roky od bývalého kaplana nemocnice v Saronnu přes 10 tisíc eur, aby udrželi v tajnosti intimní odhalení o období, ve kterém řeholník hostil dva cizince v jeho bytě. Příběh se dostal na veřejnost v roce 2017, kdy se kněz stal obětí bití s ​​výhrůžkami smrtí, neboť už odmítal nadále platit za mlčení.

Nyní soud Busta Arsizia vyřkl osvobozující rozsudek za absenci důkazů proti Tunisanovi, který je v současné době na útěku. Na zjištění důvodů bude nutné počkat 60 dní, i když se zdá, že převážila teze obhajoby, podle níž obviněný  řeholníka nevydíral. Vina tak zřejmě padne jen na Maročana.

Příběh je nyní dobře známý. Farář oběma cizincům doručoval v několika fázích po dobu tří let částky od 50 do 200 eur. V srpnu 2016 však vydírání skončilo. Jeden ze dvou kompliců, Maročan, se následující rok vrátil a znovu žádal o peníze. Tváří v tvář odmítnutí řeholníka shodil na zem a vyhrožoval mu nůžkami a bil ho. Farářův asistent zasáhl a cizinec se dal na útěk. Karabiniéři ho později našli a identifikovali dlouhou řadou vyšetřování včetně pronásledování a kontrol telefonních záznamů.

Byl identifikován, byl zatčen, ale jeho stopy se ztratily, jakmile získal domácí vězení, odkud nakonec uprchl.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Itálie: Farář si doma ubytoval dva Araby s nimiž si užíval, ti ho pak několik let vydírali

 1. Je to strašné, co ti satanisti ve Vatikánu dělají a kam až přivedli katolickou církev. Jen si vzpomeňme na papeže Klementa IV, který neodvolatelně zrušil jezuity a podívejme dnes mají v čele církve jezuitu. Strašné, kdy naposledy tento tzv papež František zasáhl proti ničení kostelů v Evropě a proti likvidaci katolíků v Evropě. To je bohužel úplný konec katolické církve. Místo toho spolupracuje s globalisty na úplném zotročení lidstva.

  1. To byste se divil.
   Je to dobrý džob, pro toho, kdo nehodlá hejbat rukama a chce se živit klapáním tlamy.
   Dneska je kaplan už v každé nemocnici, u armády, brzy budou kaple i u benzínové pumpy.
   Co kdyby se chtěl nějaký ožralý řidič před jízdou pomodlit Zdrávas a vyzpovídat. 😂
   Mimochodem, oba Michprdi, Minář i Roll jsou bohoslovci. A jak jim to sype! 😉

 2. „Kdybys mlčel, dalo by se dělat leccos. Ale když jsi mluvil, nemáme jinou možnost.“ Jáhen Jaroslav Lorman má slova kardinála Dominika Duky stále v paměti. Když se veřejně vyoutoval jako gay, přišel o práci na Katolické teologické fakultě Univerzity Karlovy a nesměl vykonávat jáhenskou činnost. narušování mravní výchovy dětí nazývají gangy lgbt a presstitutti pochody hrdosti a informováním. nejde o nešťastné vyjádření, ale o cílenou dezinformaci, lži a organizovanou eurolumpárnu a hromadné průmyslové ohlupování lidí. Už se nepoužívá terminologie “Evropské hodnoty”, ale “Evropská pravidla”. Brusel totiž opravdové Evropské hodnoty sabotuje a dokonce jedná proti zákonům zemí podle vlastních pravidel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout