Švédsko zřejmě najíždí na právo šaría – násilníci, kteří řádili v ulicích, útočili na policisty a pálili auta, byli propuštěni

Švédsko zřejmě najíždí na právo šaría – násilníci, kteří řádili v ulicích, útočili na policisty a pálili auta, byli propuštěni

Už několik dní probíhají na různých místech Švédska velmi bouřlivé muslimské nepokoje. I přítomní policisté, kteří jsou zvyklí na ledaco říkají, že něco tak hrozného nezažili.

Útočníků byly stovky a podle výpovědí policistů nešlo jen o mladé muslimy, ale i o starší muslimky nebo naopak poměrně malé děti. Jeden policista vypověděl, že na něj v Rinkeby útočili muslimové všeho věku a pohlaví:

„Pracuji jako policista již 16 let a páteční incident nepochybně překonává vše, čím jsem si prošel v minulosti. Na ulici na nás házeli kameny,  velké kameny. Šílené na tom je, že dokonce i ženy, kterým bylo kolem 40 a 60 let, na nás házely kameny, jejich vlastní děti dělaly totéž. Jak se sakra vypořádáte s takovou situací? Udeřit obuškem 12leté dítě?“

nepokoje2
policista ukázal, jak velkými kameny na ně házeli

Pak říká, že v Örebro to bylo ještě horší:

„To, s čím jsme se tam setkali, nelze popsat. Totální chaos a totální katastrofa. Stovky lidí zaútočily na policii. Většina zraněných kolegů se zlomenými kostmi, zlomeninami čelistí, já sám jsem byl zasažen asi 10-20 kameny na zádech, pažích, nohou a hlavě. Naštěstí to skončilo jen bolestí na několika místech, pomohly ochranné pomůcky a helma.

V Örebro jsme se setkali s lidmi, kteří na auta házeli kameny. Kameny a mnoho jiných předmětů. Kameny, které byly rozsekány a rozbity, takže byly ostré. Předměty, které mohou způsobit život ohrožující zranění. Je to šílené. Jinými slovy, hovoříme o pokusu o vraždu. Pokud tyto kameny zasáhnou policisty, může z toho být život ohrožující zranění.

nepokoje 4

V jednu chvíli jsem byl v policejním autobuse. V přední části areálu jsme se snažili vozidly cestu blokovat. Napadlo nás několik stovek lidí s kameny, železnými tyčemi, sutinami a dalšími předměty. U autobusu se hromadily kameny a předměty a nakonec se někomu podařilo otevřít dveře autobusu. Byl jsem sám v autobuse a musel jsem udělat vše, co je v mých silách, abych je uklidnil.

Všichni kolegové se s nasazením života ukryli za autobusy… Nemohl jsem jet dopředu, protože před autobusem byly trosky a zátarasy, nemohl jsem ustoupit, když byli za autobusem kolegové. Několik kolegů vypálilo varovné výstřely – aniž by útočníci reagovali. Jeden člověk dokonce běžel před kolegy a křičel „zastřelte mě, zastřelte mě“. Naprosto absurdní a surrealistické.

nepokoje 1
nepokoje v Malmö

Při několika příležitostech byly dveře policejního autobusu rozbity tam, kde jsem seděl a do auta byly vhozeny kameny. Moje jediná možnost byla vytáhnout zbraň – útočili na mě a bylo to velmi blízko, takže jsem střílel doprostřed davu.

Na hlavě a těle mi přistálo několik kamenů, ale byl jsem v pořádku. Útok skončil několika zraněnými kolegy, spálenými čtyřmi policejními autobusy – to vše proto, že se policie snažila chránit demokracii ve Švédsku….“

Další policista dnes vyjádřil rozhořčení nad tím, že zatčení násilníci byli záhy propuštěni:

Policista Viktor Adolphson, který tweetuje pod účtem YB Södermalm, na Twitteru oznámil, že lidé, kteří byli zadrženi během nepokojů, již byli propuštěni. Levicově liberální bývalý soudce Krister Thelin věří ve velmi skrovný výsledek, pokud jde o odsouzení.

Informace, které Thelin zveřejnil na twitteru, tvrdí, že policie zadržela asi 20 lidí podezřelých z násilných výtržností. V diskusi ale Adolphson prostřednictvím svého twitterového účtu oznámil, že již byli propuštěni.

Na to soudce Thelin odpověděl, že nakonec neočekává, že by byl kdokoli z nich odsouzen.

Policie: Zatčen za nepokoje v Koránu již propuštěn
soudce (obr. nahoře) zločince propustil, policista (dole) jeho rozhodnutí nechápe

A tak je to vždy. Drtivá většina muslimů, kteří se účastní nepokojů – ať už ve Švédsku nebo třeba Francii či kdekoli jinde v Evropě – bývá záhy po zatčení propuštěna. A to přesto, že například ve Švédsku umožňuje nedávno schválený zákon uložit za napadení policistů až doživotí.

Jenže  snahou systému je vyvolat dojem, že vlastně žádná kriminalita neexistuje. To je hlavní důvod podobného jednání, kdy jsou pachatelé osvobozeni nebo – v případě vražd – seznáni psychicky nemocnými.

Švédský systém tak dal mohamedánům opět najevo, že jsou již v Evropě prakticky beztrestní a příště mohou při nepokojích ještě přitvrdit…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Švédsko zřejmě najíždí na právo šaría – násilníci, kteří řádili v ulicích, útočili na policisty a pálili auta, byli propuštěni

 1. Provokace za provokaci.
  Kolik Palestinců bylo teď právě pobito na Chrámové hoře ?
  Je to složitý.
  Ve Švédsku si asi jen málokterý domorodec přeje násilnou islamizaci.
  Stejně jako v muslimské Palestině si asi nikdo nepřál násilnou judaizaci.
  A přeci se děje obojí.

 2. Jde o to, jestli si Svedove/Cesi/Francouzi a dalsi nestastni narodove uvedomime vcas Darwinovu poucku : „Vetsi pes mrda“.

  Pokud ano, vypukne krvava obcanska valka.
  Pokud ne, Evropane jako druh, opusti historii.

 3. čo bude kokot sudca robiť, až začnú po policajtoch strieľať a hádzať granáty, tiež bude milostivo prepúšťať? asi by si zaslúžil tiež pár kameňov pdovtej sprostej hlavičky ale pekne naostro, bez prilby!

 4. Papež ve vánočním poselství vyzval k dialogu jako jedinému způsobu řešení krizí. tenhle nebezpečný blázen zase vede svoje závislé ovečky do neštěstí. je jasné, že když si zlomíte nohu, tak to musíte řešit na fyzické rovině, nikoli nějakým vyjednáváním, navíc s někým, který má v programu měkký džihád, před tím vražedným. dozorové orgány musí pochytat policie, protože stále nezahajují řízení k odebrání registrací kriminálních náboženských skupin (alrawi). všechny církve světa zdegenerovaly s náboženstvím už to nemá nic společné. ztratily v sobě sebeočistný mechanizmus a odvádí své ovečky od skutečného duchovního růstu. vypadá to, že lidé budou zase vytahovat horké kaštany z ohně za darebácké fundamentalistické hry imámů, frátrů, samozvaných konspirátorů všude po světě. Papeženci a farizejové žehnali zbraním, pivovarům a nyní se chystají žehnat i mešitám a halekalům. Přitom je to jedna banda fanatiků a zbloudilců, co přijali svoji falešnou identitu a modlu nadřazenosti…rekatolizace stále ještě probíhá, a islám, křestanství, judaizmus, atd. se staly pro společnost nebezpečnými a pro lidi zavádějícím.

 5. Stát chce evidovat pedofily a násilníky, zpřísní podmínky práce s dětmi.
  to je dobře, že teď bude evidovat všechny muslimy s těmi dětskými sňatky, anebo to bude jen pro vybrané skupiny? uvidíme, jak se k tomu rakušan a policie postaví. a co na to Igor Střížnadzor?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout