Francie: Afričan srazil ženu z kola, odvlekl ji do podchodu a tam ji znásilnil

Francie: Afričan srazil ženu z kola, odvlekl ji do podchodu a tam ji znásilnil

Podobných případů se ve Francii odehrává denně hned několik, stejně jako náhodných pobodání lidí na ulici či jiných obohacujících činů. A demografické údaje hovoří jasně, původní obyvatelstvo je stále méně v bezpečí. Pokud si navíc za pár týdnů opět zvolí Macrona, pak je rychlé směřování k chalífátu nezvratné.

21letý muž z Kamerunu byl obviněn a umístěn do vyšetřovací vazby za znásilnění mladé ženy na ulici, jak oznámila prokuratura v Rennes. K události došlo minulou sobotu brzy ráno v Cesson-Sévigné, městě nedaleko Rennes.

Při jízdě na kole do práce byla 19letá žena sexuálně napadena. „Nejprve byla sražena z kola a zbita a pak byla nucena následovat útočníka do podchodu, kde ji znásilnil,“ řekl Philippe Astruc, státní zástupce v Rennes.

O oběť se postarali záchranáři a odvezli ji do nemocnice v Pontchaillou. Vyšetřování, které bylo svěřeno resortní bezpečnosti, rychle umožnilo identifikovat podezřelého, mladého muže narozeného v roce 2001 v Kamerunu, již známého soudní instituci.

Jen pro zajímavost uvádím ve zkratce některé další případy z Francie posledních dní. V Montpellieru byl v úterý bezdůvodně na ulici ubit 32letý muž, ve čtvrtek byl v Paříži na ulici ubodán několika „jedinci“ muž, v Bobbigny byli v pátek muslimským gangem napadeni baseballovými pálkami a slzným plynem řidič autobusu a dva cestující, v noci z pondělí na úterý byl v Haillicourtu 43letý muž napaden kladivem a nožem, nyní je v kómatu……..

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Francie: Afričan srazil ženu z kola, odvlekl ji do podchodu a tam ji znásilnil

  1. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. eu je nejenom zloděj, ale má i na rukou krev. chorobní gembleři mají soudně nařizované léčení, gembleři z bruselu nadále pobíhají volně. Zmrdi jsou jen islámská vražedná barbarská horda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout