Velká Británie: Hotel vyhodil ze dne na den platící hosty, aby do jejich pokojů mohl nastěhovat neplatící Afghánce

Velká Británie: Hotel vyhodil ze dne na den platící hosty, aby do jejich pokojů mohl nastěhovat neplatící Afghánce

Tedy – lépe řečeno – neplatící Afghánce v tom smyslu, že oni sami neplatí nic, pobyt v hotelu za ně plně uhradí britští daňoví poplatníci.

Všimli jste si, jak jedna evropská vláda za druhou upřednostňuje cizince před vlastními občany? A to ani nemusíme chodit do zahraničí. Stačí se podívat, jak naše vláda, která chce Ukrajincům na našem území dokonce stavět domy, na vlastní občany kašle a nijak jim neulevuje v situaci, kdy dochází k astronomickému zdražování. Naopak, ještě se snaží házet lidem klacky pod nohy schvalováním totalitních zákonů, zaváděním cenzury, zdražováním dopravy důchodcům a zaváděním nezákonného nouzového stavu.

Stejně se ovšem chovají i některé další vlády. Ta britská již dlouhodobě ukazuje, že vlastní občané – jde-li o původní obyvatelstvo – jsou u ní až na posledním místě. To jsme mohli vidět už při dlouhé roky trvajícím krytí pákistánských znásilňovacích gangů, které mohou již více než 40 let znásilňovat bílé nezletilé dívky jen díky tomu, že vše kryje vláda i policie.

Ovšem britská vláda se také velmi dobře stará o nově příchozí Afričany, Araby či Afghánce. Zatímco k původnímu obyvatelstvu se chová macešsky, Afghánce či Afričany již dlouhodobě stěhuje do luxusních hotelů. A pokud už není dost místa, tak jednoduše nechá z vybraného hotelu vyhodit platící turisty, kteří jsou pak nahrazeni například Afghánci….

Wool Merchant Hotel v Halifaxu požádal hosty, aby hned druhý den odešli a do jejich pokojů nastěhovali Afghánce.

V prosinci bylo zhruba 20 hostů požádáno, aby odešli z hotelu, bylo jim řečeno, že to je kvůli rozbitému kotli. Tak tomu však nebylo. V areálu nebyly provedeny žádné opravy ani výměny kotlů.

Hned druhý den se do hotelu přestěhovala první skupina Afghánců. Ministerstvo vnitra zaplatilo za to, aby hotel nyní ubytoval Afghánce.

Hotel údajně dostává 150 liber na osobu a den, stejně jako necelých 7 000 liber měsíčně za „údržbu“ a škody. Hotel nyní také zaměstnává dva bezpečnostní pracovníky na plný úvazek, vyškolené agenturou „Serco“.

V hotelu se nachází asi 100 nových hostů z Afghánistánu. Mají k dispozici vše, co by mohli potřebovat, mají výhody, o kterých by britští bezdomovci mohli jen snít….

Terry, který pracuje v blízkosti hotelu, viděl řidiče, který rozváží jídlo, jak každou noc doručuje Afgháncům.

Nejedná se o karanténní hotel, takže hosté mohou volně přicházet a odcházet, jak se jim líbí….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Velká Británie: Hotel vyhodil ze dne na den platící hosty, aby do jejich pokojů mohl nastěhovat neplatící Afghánce

  1. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa.

    1. OSN chce zaplatit Tálibánu přes 134 milionů za ochranu svých lidí a budov
      Jsou prý na pokraji bankrotu, ale mnoho peněz končí v kapsách teroristů. Podle studie jen Evropská unie schválila za posledních deset let granty ve výši 45 milionů dolarů neziskovým organizacím napojených na Lidovou frontu pro osvobození Palestiny. Tedy organizaci, kterou samotná EU a USA označují za teroristickou.

  2. Čo napísala Slovanka o „českej“ vláde a jej zločinoch proti národu a štátu , platí takmer stopercentne aj o tej „slovenskej“…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout