Elon Musk varuje před globálním vylidňováním

Elon Musk varuje před globálním vylidňováním

Jedním z hlavních plánů globálních elit je depopulace světa, čímž se také většina globalistů nijak netají. Depopulace je již více než 50 let hlavním tématem diskuzí na srazech Římského klubu a eugenika je také oblíbené téma Billa Gatese, což bylo téma, kterým se zabýval už i jeho otec. Depopulace je i součástí plánů Velkého resetu.

V současné době i WHO prosazované potraty až do porodu, LGBTQI  a genderová propaganda stejně jako silně protirodinná politika většiny vlád, vede k poklesu zejména západní populace. Výjimkou, která jde v této oblasti  zcela opačným směrem, je multimiliardář Elon Musk…

Elon Musk vidí nebezpečí v rychle klesající porodnosti. Šéf Tesly se tak staví proti prosazovatelům depopulace typu Billa Gatese, kteří chtějí dramaticky snížit světovou populaci.

Elon Musk, zastánce svobody slova, varoval před celosvětově klesající porodností: „Většina lidí na světě má mylný dojem, že máme příliš mnoho lidí.“ Mathias Döpfner, generální ředitel společnosti Axel Springer, se Muska zeptal, co mu v noci nedá spát, na což generální ředitel Space-X reagoval, že negativní porodnost může být největší hrozbou pro budoucnost lidské civilizace.

Musk poznamenal, že takzvaní „experti“ udržují mýtus, že planeta je přelidněná. „To není pravda. Země by si dokázala poradit s násobkem současné populace. A porodnost klesla jako blázen,“  varoval Musk.

Musk citoval Japonsko jako překvapivý příklad vylidňování a dodal, že „směšné odhady populace [OSN] by měly být aktualizovány, protože opravdu nedávají smysl“.

Jen před několika měsíci Musk pro Fox News prohlásil: „Pokud lidé nebudou mít více dětí, civilizace se zhroutí, zapamatujte si má slova.“  Vzhledem k tomu, že má osm vlastních dětí, je také jasné, jak málo přemýšlí o vylidňovací agendě globálních elit.

Elon Musk má 8 dětí – 7 synů a 1 dceru:

BildBild

Musk se postavil proti tvrzení, že „populace se vymyká kontrole“ – což je tvrzení, které často dělají ekologové – a tvrdil, že pravda je přesně opačná.

Nedávné studie ukázaly, že stále více lidí se vzdává dětí kvůli obavám o klima, zdraví a přelidnění. Výzkumníci z Institutu pro metriku a hodnocení zdraví Washingtonské univerzity nedávno varovali, že planeta není připravena na dlouhotrvající globální populační zhroucení, a že dopad bude ohromující.

Jsou to však především lidé v bohatších zemích, kteří mají nyní tak málo dětí, že společnost eroduje a politici spoléhají na „náhradní migraci“. A když lidé jako Bill Gates ( podporovaný Světovým ekonomickým fórem Klause Schwaba) prosazují agendu depopulace, lze si také představit, kam směřuje ideologie Velkého resetu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Elon Musk varuje před globálním vylidňováním

  1. Netuším, odkiaľ beriete názor, že Elon Musk je „náš“ človek. To vôbec nie je pravda, je to človek Svetového ekonomického fóra a Veľkého resetu. Ten kto dlhodobo sleduje jeho kontakty, vzostup, agendu a pod. v tom má dávno jasno. Je jedným z tých zlosynov, Satanistov !!!

    1. pravda. musk vie ako odrbat ludi a ako vyzmykat vselijake fondy a investorov a podobne. je to skvely obchodnik skratka. ved len do minuleho roku tesla prezivala z kalifornskych eko dotacii. tusim len minuly kvartal mali prvy krat v historii zisk, pritom su hodnoteny na 1 trilion. bublina ako hrom.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout