„Miliardy lidí musí zmizet,“ prohlásil tento vědec v roce 2017 (video)

„Miliardy lidí musí zmizet,“ prohlásil tento vědec v roce 2017 (video)

Kolik důkazů je zapotřebí, aby korporátními médii krmená masa pochopila, že již dlouhé roky se v globalistických kruzích hovoří o depopulaci? V minulosti jsem zde několikrát zmínila Římský klub, jehož hlavní téma od samého založení před více než půlstoletím byla právě depopulace. Mnoho členů tohoto spolku již v minulosti proneslo slova o nutnosti depopulace planety.

Dnes vám přináším dalšího člena Římského klubu včetně důkazního videa, na němž před 5 lety tento profesor shrnul prakticky totéž, co již 9 let před ním pronesl mediální magnát Ted Turner. Zatímco Turner hovořil o nutnosti snížit populaci na 2 miliardy, profesor Dennis Meadows hovoří o 1-2 miliardách…

V roce 2017 organizace We Love Earth hovořila s americkým vědcem a emeritním profesorem Dennisem Meadowsem o knize z roku 1972 ‚The Limits to Growth‘, na které pracoval pod záštitou Římského klubu. Ten rok navštívil Nizozemsko na pozvání Nizozemské asociace Římského klubu.

Během rozhovoru, který v současné době koluje na sociálních sítích, Meadows řekl, že na planetě je příliš mnoho lidí. Ať tak či onak, počet lidí podle něj klesne. „Doufám, že se to stane civilizovaným a mírovým způsobem.“

„Mír neznamená, že jsou všichni šťastní. Mír znamená, že konflikty se neřeší násilím, ale ‚jinými‘ způsoby,“ řekl Meadows.

Planeta podle emeritního profesora zvládne jednu nebo dvě miliardy lidí. To záleží na svobodě a spotřebě. Více svobody a spotřeby znamená méně lidí. Podle vědce se na Zemi vejde osm nebo devět miliard lidí, pak by ale musela být zavedena velmi přísná diktatura. „Chytrá“ diktatura spojená s nízkou životní úrovní.

„Ale my chceme svobodu, takže jdeme pro miliardu lidí,“ zdůraznil vědec. „Teď je nás sedm, takže číslo musí výrazně klesnout.“ Meadows řekl, že doufá, že to nemusí být příliš brzy….

Nakonec připomínám, že členy Římského klubu byli či ještě jsou i mnozí Češi. Ze známějších jmen to byl především Václav Havel (ten byl i čestným předsedou), Valtr Komárek nebo oba finalisté v posledním boji o prezidentské křeslo – Miloš Zeman a Jiří Drahoš…

Pro jistotu zveřejňuji níže totéž video i z jiné platformy, neboť podobná videa často tvrdou cenzuru dlouhodobě nepřežijí:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.7]

2 thoughts on “„Miliardy lidí musí zmizet,“ prohlásil tento vědec v roce 2017 (video)

  1. divim sa ze sa tu este neobjavil clanok o novej terorii povodu covidu z hadieho jedu. staci hladat „Dr. Bryan Ardis“, pripad „covid tap water“.

  2. Teraz aspoň vieme, prečo Zeman tak podporoval očkovanie a očkovací teror, vrátane povinnej „vakcinácie“ proti covid-u ! Je jedným z mnohých zločincov… aspoň to tak vyzerá… Alebo sa mýlim?! A čo slovenskí vládni NACISTI ???

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout