Švýcarsko: Bosenský muslim ubil kladivem svoji nevlastní dceru, matku jeho 4 dětí, poté jí uřízl hlavu

Švýcarsko: Bosenský muslim ubil kladivem svoji nevlastní dceru, matku jeho 4 dětí, poté jí uřízl hlavu

Z dalšího otřesného případu vraždy ze cti můžeme vyčíst hned tři poměrně zajímavá fakta. Zaprvé se zde opět potvrzuje, že v případech vražd ze cti ani tak nejde o původní kulturu, v níž muslim vyrostl, ale o islám jako takový. Bosňan, tedy evropský muslim, jednal velmi podobně tomu, jak by jednal třeba Afghánec nebo Pákistánec.

Druhým zajímavým faktem je to, že partnerka byla vlastně nevlastní dcerou, navíc o více než 30 let mladší. očividně si s ní začal nejpozději v 15 letech, neboť první dítě porodila, když jí bylo pouhých 16. Opět v islámu nic neobvyklého. Je možné, že souběžně měl jak tuto ženu, tak její matku. V islámu běžná bigamie.

A třetí zajímavostí, na níž chci upozornit, je fakt, že Bosňan žije ve Švýcarsku již velmi dlouho. Když si před 16 lety začal se svojí nevlastní dcerou, již ve Švýcarsku žili, zřejmě tam byli již od 90. let jako většina Bosňanů. I přesto se dosud nenaučil jazyk a u soudu potřebuje tlumočníka. To opět dokazuje, že muslimové jsou neintegrovatelní a je celkem jedno, odkud jsou.

Vana V. (†31) dala svému bývalému nevlastnímu otci Qerimovi B. (62) čtyři děti, ale poté požadovala odloučení – Bosňan to zřejmě nechtěl přijmout a zabil svoji milenku v Oey. Nyní se musí od středy zodpovídat justici.

Obžaloba z vraždy v Oey se čte jako hrůzný thriller: Qerim B. (62) údajně v březnu 2020 ubil matku svých čtyř dětí kladivem na vrakovišti a pak jí téměř úplně uřízl 35 cm dlouhým kuchyňským nožem hlavu. Údajně udeřil do hlavy Vany V. (†31) oběma nástroji celkem 14krát a do jejího krku se zařízl  čtyřikrát.

Od té doby je B. ve vězení: Nejprve byl ve vyšetřovací vazbě, ale mezitím byl převezen do vězení. Ve středu byl souzen u Krajského soudu v Oberlandu v Thunu.

Hlavní líčení u krajského soudu v Thunu začalo ráno výslechem pachatele. Podezřelý vrah ochotně o vraždě  informoval soudce ve svém mateřském jazyce, prostřednictvím překladatele, protože nemluví německy. 62letý muž se přiznal, ale řekl, že si kvůli své cukrovce nepamatuje přesný průběh událostí – měl výpadky: „Když jsem cosi popadl, nevěděl jsem, že je to kladivo. Byl jsem mimo sebe, už jsem nic necítil, už jsem nic neviděl.“

Hádka, která zločinu předcházela, se týkala odloučení, které nepřijal, a možného jiného muže v životě Vany V. (†31). „Řekla mi, že v Bielu našla automechanika, který by v případě potřeby vyměnil senzor, přední a zadní brzdu a dokonce i řídicí jednotku, a to vše zdarma. Stejně jako vždycky jsem žárlil, a zeptal se jí, kdo pro ni všechny tyhle věci zadarmo mění,“ vypověděl. Při dřívějších výsleších prý řekl: „V okamžiku, kdy mi řekla o mechanikovi, mě zlomila.“

Ve své obhajobě prokurátorka uvedla, že Qerim B. zřejmě svého zločinu nelitoval a litoval jen sám sebe. „Patriarcha“ byl zraněn ve své pýše, když Vana V. utekla s dětmi do ženského útulku. Jeho postoj byl velmi staromódní, například považoval svou ženu za „majetek“: „Jeho žena nesmí pracovat, nesmí se líčit a měla by vést domácnost.“

Pak citovala záznamy z deníku ženy, která byla zabita: „Nemám žádný vzduch a cítím se naprosto vykořisťovaná, jako bych byla otrokyní.“ A své nevlastní sestře údajně řekla: „Přes den jsem jeho uklízečka, večer jeho děvka.“ Ale Qerim B. zřejmě viděl věci jinak. Během svého středečního výslechu u soudu řekl: „Milovali jsme se. Kdyby mě nemilovala, nepřišla by na mé pracoviště.“ Během procesu Bosňan údajně řekl, že Vana V. mu odloučením zničil život. Proto podle žalobce byla motivem krutého činu pomsta.

Vraždu 31leté ženy také plánoval: zákeřně ji vylákal na své izolované pracoviště na vrakoviště, místo aby se s ní setkal na frekventované zastávce, jak navrhovala. Vždycky plánoval, že ji zabije a uřízne jí hlavu, pokud se k němu nerozhodne vrátit. „Doslova ji popravil,“ řekla prokurátorka. Požaduje rozsudek viny za vraždu a maximální trest: Qerim B. by měl zůstat ve vězení na doživotí! Kromě toho by mu měl být uložen 15letý zákaz vstupu do země, pokuta ve výši 2 800 švýcarských franků a měl by zaplatit náklady řízení.

Rodinné vztahy jsou tak bizarní, že znějí téměř neuvěřitelně. Bosňanka poprvé porodila, když jí bylo pouhých 16 let – pak měly následovat další tři děti. V té době byla vlastně jeho nevlastní dcerou a on byl ještě oficiálně spolu s její matkou. Všichni v té době žili společně ve Zweisimmenu.

Dítě se narodilo, identita otce zůstala zpočátku tajemstvím. Ale jedna osoba o této záležitosti věděla: Ladina B. (38), vrahova biologická dcera z předchozího vztahu. Krátce po zločinu řekla deníku Blick: „Vždycky jsem nazývala dítě, které měla moje nevlastní sestra v 16 letech, mým bratrem, protože jsem přesně věděla, kdo je otcem: můj vlastní otec.“

Byl nutkavě žárlivý, jeho biologická dcera hlásila po rodinné tragédii: „Viděl každý kontakt, který měla, jako možnou známost. Dokonce vyfotografoval kilometry na jejím tachometru, aby zjistil, jak daleko dojela.“ Podle obžaloby uprchla mladá žena se svými dětmi do ženského útulku 2. března 2020. To ale rodinného tyrana naštvalo – řekl různým příbuzným a také samotné Vaně V., že ji chce zabít.

Téměř o dva týdny později Qerim B. zavolal své bývalé nevlastní dceři do ženského útulku a podle obžaloby tvrdil, že nyní přijme odloučení. Oba se pak údajně dohodli, že se druhý den setkají, aby prodiskutovali několik dalších podrobností. Vylákal matku svých čtyř dětí na své pracoviště v Oey pod záminkou, že jeho vozidlo je přetížené, a proto nemůže jezdit po dálnici.

Kolem 9:40  tam dorazila Vana V. se dvěma mladšími dětmi a 62letý muž se snažil získat svoji bývalou partnerku zpět. Pak oba šli do kancelářského kontejneru, podle obžaloby. Muž se pak pokusil Vanu V. políbit a dotknout se jí, ale ona ho odstrčila a řekla: „Jdi pryč, ty ošklivý starče!“ Pak, podle obžaloby, Qerim B. spáchal svůj zločin.

Děti, které zřejmě slyšely matčin křik, upozornily pronajímatele na místo. Podle obžaloby se Bosňan po vraždě ujistil, že „s jeho ženou je všechno v pořádku“. Krátce před 11.hodinou naložil děti do auta a odjel.

Děti předal příbuzným a pak odjel na pastvinu Alpach ve Wimmisu. Tam podle obžaloby polil sebe i své vozidlo benzínem, aby se zapálil. Ale předtím, než tak učinil, informoval o zločinu své příbuzné, pokračuje obžaloba. Poté se zdržel spáchání sebevraždy a odjel na pracoviště své oběti. Tam si koupil něco k pití a nakonec byl zatčen.

Po zločinu měla Ladina B. na svého otce jen hněv a tvrdá slova. „Je to parchant! Prostě ji zabil. Doufám, že bude tvrdě potrestán,“ řekla na jaře 2020.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Švýcarsko: Bosenský muslim ubil kladivem svoji nevlastní dceru, matku jeho 4 dětí, poté jí uřízl hlavu

  1. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí světa. jo, šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí. tihleti lidi jsou průmyslově zmanipulovatelní a pod drogami dokáží mnoho. to tady nechceme. ministerstvo kultury a vnitra stále nemíní konat a odebrat registrace těmto zdegenerovaným církevním soukromým skupinám. takže je jasné, odkud vítr fouká. politické neziskofky, mezinárodní internacionála, která podporuje mezinárodní terorizmus. nikde stále ale ani slovo o islámu. eu je nejenom zloděj, ale má i na rukou krev. chorobní gembleři mají soudně nařizované léčení, gembleři z bruselu nadále pobíhají volně

  2. Politicky nekorektne povedané – všetci obdivovatelia švajčiarskej „priamej referendovej demokracie“, „prosperity“, „slobody“, „vyspelej techniky“ a „integrácie cudzincov “ patria do psychiatrickej liečebne. Nadlho. Už viackrát som spomínal,že neomarxistický/islamizačný teror sa vyrovná švédskemu a holandskému . A aj genocída bielej rasy a kresťanov tam už prebieha dlhý čas úplne otvorene a najrýchlejšie v Európe. Dôkazom môže byť zostava „národného“ tímu Švajčiarska, ktorá vyzerá už niekoľko rokov takto: moslim – moslim, moslim, moslim, moslim – moslim,moslim, moslim, moslim – moslim, moslim. Už dávno tam neplatí ani to,že čierni , moslimáci, Číňania musia poctivo pracovať. Oveľa výhodnejšie je pre väčšinu z nich žiť zo sociálnych dávok. Plus zarábať si organizovaným zločinom, prípadne byť platení /napr. imámovia/ z Rijádu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout