Je válka na Ukrajině pro vítače ideální příležitostí k nasunutí statisíců Afričanů a Arabů do Evropy? (video)

Je válka na Ukrajině pro vítače ideální příležitostí k nasunutí statisíců Afričanů a Arabů do Evropy? (video)

Už nyní je jisté, že každý džihádista, kterému se nepodařilo projít přes Bělorusko, se do Evropy bez problémů dostane přes Ukrajinu.

Neustále je nám ze strany mainstreamových médií předkládáno, že se jedná o zahraniční studenty, kteří na Ukrajině navštěvovali některou z vysokých škol. Jenže pokud by se skutečně jednalo o studenty, museli by mít doklady o studiu, ale i doklady identifikační.

Ty ovšem mnozí nemají. Očividně však dochází – zejména na přechodu do Polska a na Slovensko – k mnoha přechodům zcela jasných Arabů a černochů. Je celkem logické, že volí tyto dva přechody, rychleji se lze odtud dostat do země zaslíbené. Nejčastěji zřejmě míří  Německa, Velké Británie, Francie nebo Švédska.

Jak upozornily oficiální polské zdroje, tak Polsko přijalo skutečné studenty z Nigérie, kteří nyní čekají na odlet domů. Pokud pak na hranicích někoho odmítali vpustit, tak se jednalo o černochy a Araby, kteří neměli doklady. V těchto případech je naprosto jasné, že nejde o žádné studenty, ale o ilegály, kteří se snaží dostat do západní Ervopy.

Zdá se však, že již někdo dokonce dovoz těchto „obohacovačů“ snad přímo organizuje. To zjistili například polští policisté, kterým bylo řečeno, že přijede autobus s ukrajinskými ženami a dětmi.

Myslím, že není potřeba překládat, příbuznému jazyku rozumíte všichni dobře. Na reakci Poláků po spatření údajných „matek s dětmi“ se můžete podívat ve videu níže (lze zvětšit kliknutím na šipky vpravo dole):

Jak tedy sami vidíte, je zde patrná snaha propašovat džihádisty do dalších evropských zemí. Zcela jistě jde právě o ty, kteří se neúspěšně pokusili projít přes Bělorusko a následně Polsko (Litvu, Lotyšsko) nebo o ty, jimž již před časem poradili převaděči, aby si zvolili trasu přes Ukrajinu.
Je navíc možné, že se stejným způsobem začnou po Evropě rozmisťovat džihádisté z Afriky, kteří připluli do Španělska nebo Itálie. Obě země zažívají v posledních týdnech rekordní invazi. V migračním zmatku se tak invazisté mezi skutečnými uprchlíky velmi jednoduše ztratí.
Pokud se mezi příchozími objeví skuteční studenti z Afriky, tak ti by měli být záhy posláni domů. Ovšem je více než jisté, že ti budou tvořit jen menšinu mezi Neevropany, kteří přichází v těchto dnech z Ukrajiny do okolních zemí.
Nakonec, o tom, kdo do Evropy přichází, jsme se mohli přesvědčit už na základě mnoha dalších videí, třeba těch, které jsem zveřejnila už zde.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

12 thoughts on “Je válka na Ukrajině pro vítače ideální příležitostí k nasunutí statisíců Afričanů a Arabů do Evropy? (video)

 1. Ten náš hrdina Vondra chce začít zbrojit ve velkém a přitom nemají České silové složky dostatečnou kapacitu tyhle džihádisty izolovat a vyhostit. Paradoxně nás těchto příživníků zbaví kolabující ekonomika, protože (doufám) nezbydou peníze lidem typu Pánka, Rozumka, Faltové… a doufám, že až se položí tyhle neziskovky, bude muset nastoupit policie a armáda. Ovšem jak, to je mi záhadou. Ti tlustí generálové nezvednou zadek ze židlí ve svých kancelářích ani na rozkaz. Čekají nás chmurné časy… a to jsem celoživotní optimista 🙂

 2. Mám čisté svědomí,udělal jsem vše proto, abych svému blízkému okolí patřičně vysvětlil situaci, která se na nás řítí. Jako odměna se mi dostává výsměchu, nepochopení a někdy i urážek. Co prý MY s tím uděláme, ONI si to stejně udělají jak budou chtít. Už nemám sil dál pokračovat, takže možná ještě někde „zaštěkám“ své „moudra“, ale jinak pravděpodobně končím s vysvětlováním. Jak to dopadne, je věc těch, co mají život před sebou. Jaký si to uděláš, takový to máš a budeš mít. Konečná, vystupovat.😥😥

  1. Nepropadej deziluzím. Chovej se pragmaticky a starej se hlavně o sebe a své bližní. Na ostatní se vykašli, nestojí ti ta za trable příští. Přílišný soucit a útlocitnost by tě zahnala do středu jejich stáda a odtud již není návratu. Svět je pro otrlé. To dobu normálosti již máme za sebou. Dělej to jak já na Burze – raduji se z poklesu akcií… a to jen proto, abych mohl v budoucnu nakupovat levněji. Na všem se dá získat. Když nás k tomu okolnosti nutí, nemá smysl se tomu vzpírat :-)👍👍

  2. To já ani nedutám. Moje okolí má jasno.
   “ Tehdy jsem pochopil, že největší radostí lidu je, může – li společně kŕičet, a nedbá mnoho o to proč křičí, nýbrž každý se cítí silnějším, křičí – li s ostatními, a má pak i věc, pro kterou křičí, za jedině správnou. “
   ( Mika Waltari, ústy Egypťana Sinuheta )
   Je to furt stejný. 😢

 3. Já tě zdravím, no ono když seš široko daleko na všechno sám, tak je ti už ouzko. Já jsem asi jinak vychovaný s viděním světa a svého okolí, asi se na své okolí dívám jinak než řada ostatních. Třeba ten tvůj závěr, vidíš, tak na to nemám já ani pomyšlení. 🙋‍♂️

  1. Pájo, ouzko je asi každému rozumnému člověku. Ale lidi holt budou pořád opakovat stejné chyby . My už to nezachráníme, rozum musejí dostat mladí. Je to už na nich.

   1. Však ano!! O tom je právě můj první příspěvek. Je to na nich, když tu budou chtít žít s mulaty, tak prosím. Poznají mentalitu opálených.

 4. Cílené to asi není, ale tamtamy fungují a Afrika + BV objevili další prima díru do EU
  Česká policie vyrazila na slovensko/ ukrajinskou hranici pomáhat s migranty.
  Třídit je podle národnosti???
  😱
  To by bylo fůůj.
  Takže se máme na co těšit, Rakušan už si mne pacičky, budou tučné benefity z Brusele.
  ( Mimochodem, Nigerijci jsou tak “ přizpůsobiví” , že se jejich gangů bojej i ostatní Afričané v utečeneckých střediscích. )

  1. Nigerijská mafie – Černá sekera – je nejobávanější mafií v celé Evropě. Pokud se jim někdo dostane do spárů a znelíbí se jim, tak už ho nikdo nikdy nenajde. Běžně skončí rozsekaný na kousky a někdo v kyselině… I proto se proti nim těžko vedou soudy, svědci mizí a ti, kteří nezmizí, se bojí vypovídat…

   1. A asi to nejsou žádní blbečkové
    Vždyť na Nigerijskě dopisy naskočili i čeští judři a mudři. 😜
    ( Jak ten MUDr ze zoufalství zastřelil nigerijského ambasadora. )

 5. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. jo, šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí. tihleti lidi jsou průmyslově (z)manipulovatelní a pod drogou dokáží mnohé. to tady nechceme. islám je ten problém a u nás jsou problém dozorové orgány nad náboženskými skupinami, ministerstvo kultury a vnitra, Martin Baxa a Vít Rakušan.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout