Ještě letos se zřejmě dočkáme pořádné porce obohacení, tlačí na to nová šéfka europarlamentu a naše vláda s tím souhlasí

Ještě letos se zřejmě dočkáme pořádné porce obohacení, tlačí na to nová šéfka europarlamentu a naše vláda s tím souhlasí

Zatímco mainstreamová média den co den odvádějí občany k zástupným tématům, jen málokdo tuší, co se již měsíce „peče“ v centrále 4. říše. Hlavním tématem je zejména posledního asi čtvrt roku výměna obyvatel. V EU to samozřejmě nazývají „migrací“, jenže pro to, co EU chystá, se lepší výraz než „invaze“ nebo „výměna obyvatel“ nedá najít.

Pravidelní čtenáři jistě zaznamenali, že od podzimu schválila EU jak urychlené přijetí migračního paktu a zároveň i přijetí první skupiny více než 40 tisíc Afghánců, tak legalizovala ekonomickou migraci a v neposlední řadě došlo k dohodě EU s většinou afrických zemí zejména z oblasti subsaharské Afriky – o legalizaci migrace do Evropy. To zřejmě souvisí i s již v roce 2018 schválenou Marakéšskou deklarací.

Výměna obyvatel – jinak to nazvat nelze, neboť v plánu je dovoz milionů Afričanů a Afghánců – se tedy řeší již několik měsíců za zády většiny evropských občanů, záměrně odváděných k zástupným tématům. A tristní je, že s těmito plány EU souhlasí i naše vláda, neboť europoslanci vládních stran hlasovali ve většině případů v souladu s EU.

Na konkrétní hlasování našich europoslanců k dovozu více než 40 tisíc Afghánců (a ve druhé fázi dalších asi 40 tisíc) a k urychlenému přijetí pro ČR zcela zničujícího migračního paktu se můžete podívat zde. Co se týká schválení ekonomické migrace, tak i tu podpořila většina vládních stran, jak můžete vidět zde.

Možná vám neuniklo, že do čela EP byla zvolena mladá europoslankyně z Malty, která je až fanatickou vítačkou. Ta se tento týden vyjádřila právě k otázce „migrace“, jak EU nazývá zcela nepokrytou výměnu obyvatel.

Nová předsedkyně Evropského parlamentu Roberta Metsola říká, že chce převzít odkaz svého předchůdce Davida Sassoliho, který zemřel 11. ledna, zejména pokud jde o ochranu univerzálních práv. „Je to doba, kdy Evropa a dokonce i Evropský parlament, kterému mám tu čest předsedat, mohou být nyní vůdci univerzálních práv. Mohou je chránit. Evropská unie je musí chránit,“ řekl Metsola.

Chci Evropu, která boří zdi a nestaví je. To je pro mě důležitý bod,“ dodala Metsola. „Je to další výzva, problém, který jako Evropa máme. Nemůžeme nechat země, které jsou v první linii, samotné, tváří v tvář migračním tokům. Musíme najít humanitární politiku, která ochrání celé lidstvo, která nebude rozlišovat na základě toho, kde jste se narodili nebo odkud pocházíte.“

„Nesmíme nikdy zapomínat, že za každým člověkem, který se snaží přijít do Evropy, je rodina, je naděje. A je to naše selhání, pokud tato naděje skončí ve Středomoří,“ řekla Metsola o skutečnosti, že Středozemní moře bylo často nazýváno „hřbitovem“ pro migranty, kteří umírají při pokusu dostat se do Evropy. „Navštívila jsem italskou pobřežní stráž a úřady, které odvádějí fantastickou práci,“ uzavřela, „je třeba udělat práci na migračním paktu, abychom vyslali zprávu, že Itálie a země jako moje Malta nejsou samy tváří v tvář migračním tokům.“

Tolik tedy slova, která tato nová šéfka EP pronesla včera v rozhovoru pro italskou televizní stanici. Jak jistě víte, tak zmíněná italská pobřežní stráž skutečně „odvádí skvělou práci“, funguje totiž na stejném principu jako pašerácké neziskovky. Vozí invazisty často až od afrických břehů do Itálie.

A italské úřady, které tak Metsola chválí?

Ty přijmou každého, bez ohledu na to, že mnoho džihádistů přichází z bezpečných zemí jako Tunisko, Egypt nebo Maroko. Ovšem nejčastěji připlouvají Nigerijci, kteří mají být oporou nigerijské mafie, jejíž chapadla se rozrostla po celé Evropě a konkrétně v Itálii již ovládla některé obce.

Jaké další důkazy jsou zapotřebí k potvrzení faktu, že je EU zločinecká organizace??

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.9]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout