Nový šéf německých Zelených chce v Německu zavést právo šaría

Nový šéf německých Zelených chce v Německu zavést právo šaría

Zelená je barva islámu. Symbolicky jsou tak zelené strany po celé Evropě spolu se socany vůdčí silou islamizace. Pokud sledujete politiku frakce Zelených v EP (tam k ní patří i naši Piráti), tak skutečně patří k zaníceným propagátorům politiky otevřených hranic a bezbřehého vítání.

Byli to právě Zelení, kdo před třemi lety pozval do EP nechvalně známou pašeračku Racketeovou a jsou to právě Zelení, kdo dlouhodobě tlačí na to, aby hlavní kompetence v azylové politice EU měly jednotlivé obce. Hlavním důvodem je samozřejmě fakt, že drtivá většina velkých měst je ovládána právě vítači. Tato politika má být  i na základě migračního paktu praktikována už v letošním roce.

Zelení jsou samozřejmě hlavní islamizační silou i v Německu. Už v momentě, kdy bylo jasné, že budou součástí vlády, se dalo předpokládat, že se zasadí o to, aby svým vítačstvím předčili i vládu Merkelové. A zatím se zdá, že to skutečně vyjde. A aby zároveň urychlili i islamizaci, dali si nyní do čela Němku a muslima, původem z Íránu.

Připomínám, že ve vedení Zelených všude v Evropě je vždy muž a žena, neboť pravidla všech zelených stran vyžadují „genderově vyvážené“ vedení (nezapomněli náhodou na třetí pohlaví??). Nikdy tak nemají Zelení jen jednoho šéfa. Stejné je to samozřejmě i v Německu.

Spolu s Ricardou Langovou povede Zelené Omid Nouripour. Volba předsednictva je logická: Mladá žena bez migračního původu a bez odborné způsobilosti mimo svou stranu vede Zelené s ne zcela mladým migrantem bez odborné způsobilosti mimo stranu.

Netřeba dodávat, že ve vedení musí být žena a muž. A skutečně, optický rozdíl nemohl být větší: obtloustlá Němka Ricarda Langová a „chytrý Peršan“, jak ho rádi nazývají přátelé strany.

Ricarda Lang Zelení
Ricarda Langová, druhá šéfka Zelených

Nouripour se narodil v Teheránu v roce 1975 a o 13 let později se přestěhoval do Německa. V roce 1997 nastoupil na studia, která přerušil v roce 2002, aby začal jako profesionální politik ve federální exekutivě Zelených. V roce 2006 přestoupil do Spolkového sněmu za Joschku Fischera, kde je poslancem dodnes. V letech 2009 až 2013 byl mluvčím bezpečnostní politiky své strany a od roku 2013 zastává funkci mluvčího zahraniční politiky. Od té doby je považován za odborníka na zahraniční politiku.

Ačkoli kategoricky nevyloučil vojenský boj proti teroristické organizaci Islámský stát (IS), postavil se proti vyzbrojování kurdských bojovníků ve válce proti IS. Na druhé straně obhajuje ekonomické sankce proti Rusku. Vyslovil se také pro přistoupení Ukrajiny k EU, což je vzhledem k současným událostem stěží proveditelné.

Nouripour je považován za určeného nástupce Annaleny Baerbockové, pokud odstoupí z funkce ministra zahraničí, což ovšem není jisté.

Politik, který má také íránské občanství, seděl v poradním sboru Německo-palestinské společnosti (DPG). Otevřeně sympatizoval s antisemitskou akcí BDS, která vyzývala k bojkotu izraelských výrobků.

V dubnu 2013 Nouripour spolu s dalšími členy parlamentní skupiny Zelených předložil německému Bundestagu žádost o označování zboží z izraelských osad. Tímto způsobem by mělo být viditelné, zda výrobek pochází z izraelské osady nebo od palestinského výrobce.

Co je ovšem skandální je fakt, že muslimský šéf Zelených Nouripour se netají s tím, že uznává právo šaría, protože chce v Německu zavést jeho části. Bývalý muslim a aktivista za občanská práva Ali Utlu zcela správně říká: „Barva této strany je stejná jako barva islámu. Zelená. Budou homosexuály také v určitém okamžiku zabíjet a usekávat jim končetiny?“

 

Ano, je to přesně tak. Pokud chce šéf Zelených zavádět prvky práva šaría v Německu, pak to znamená, že souhlasí i s tou částí, která velmi přísně trestá homosexualitu. Přitom Zelení jsou všude hlavní prosazovatelé LGBTQI ideologie. Ovšem v případě nového šéfa Zelených jde zcela jistě o ukázkovou takíju – tedy přetvářku.

Zelená – barva islámu a duhová – barva LGBTQI, jsou těmi, které zelené strany propagují. V reálném životě však nejdou dohromady. Zelená vždy nakonec zničí tu duhovou. Ví to ovšem nejen Zelení sami, ale především jejich voliči, rekrutující se velmi často z řad LGBTQI?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Nový šéf německých Zelených chce v Německu zavést právo šaría

  1. Vzhľadom na to,že ten Iránec je zrejme šíita a chce zaviesť iránsku verziu šaríe /ktorá napr. pripúšťa výnimky pre nemoslimov a nenúti ženy nosiť burky a nikáby/, s veľkou pravdepodobnosťou sa veľmi skoro dostane do konfliktu s oveľa radikálnejšími a početnejšími sunnitami, napr. Turkami. Ktorí zase presadzujú saudskoarabský vahhábizmus.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout