Itálie: Senegalští drogoví dealeři ovládli celou čtvrť Turína (video)

Itálie: Senegalští drogoví dealeři ovládli celou čtvrť Turína (video)

EU má v plánu výrazně posílit migraci z Afriky. Přesně s těmito plány souhlasí většina zemí EU, jak se ukázalo i při nedávném hlasování v europarlamentu, kde pro tuto výměnu obyvatel hlasovala i většina našich europoslanců (z pětikolky celkem 4 strany). A kupodivu i všechny strany, které jsou v europarlamentu zastoupeny z Itálie, takto hlasovaly. Přitom právě v Itálii již najdete hned několik lokalit, které si obsadili afričtí drogoví dealeři. Mají snad Italové zájem o další podobné lokality? Nebo snad chtějí přeměnit Itálii na Afriku?

V turínské čtvrti Barriera Milano se už měsíce šíří drogy, násilí a nedostatek právního státu. Afričtí invazisté nyní předvedli zvláštní demonstraci síly.

V noci na 6. února vyhlásili senegalští drogoví dealeři válku policii ve squatované čtvrti Barriera Milano, odkud pochází mnoho silvestrovských násilníků:

Během několika hodin bylo zatčeno šest lidí za obchodování s drogami ve čtvrti Barriera Milano v Turíně, v oblastech Corso Vercelli a Corso Palermo.

Pět obchodníků s drogami – čtyři Senegalci a jeden občan Gabonu – bylo pečlivě sledováno a zastaveno v bezprostřední blízkosti jejich domovů. Ti s sebou měli nejen několik plechovek cracku již zabalených v malých balíčcích a připravených k prodeji, ale v některých případech měli doma také velké množství drog.

Policisté zajistili více než 1 kg kokainu, který doma schoval 38letý již dříve odsouzený Senegalec a 30 000 eur, které jsou považovány za výnosy z trestné činnosti, protože muž nikde nepracuje. Během různých operací 21letý Senegalec, který se snažil vyhnout kontrole a zatčení policisty, nejprve balíčky s kokainem spolkl a poté zranil dva policisty v násilném pokusu ubránit se zatčení.

V neděli večer desítky senegalských drogových dealerů obklíčily policejní auto ve čtvrti Barriera di Milano při oslavách vítězství Senegalu na Africkém poháru národů. Auto bylo poničeno a policisté byli nuceni uprchnout. Scéna byla natočena mobilním telefonem a zveřejněna na internetu (viz video výše).

„Čtvrt hodiny byli vydáni napospas africkému hněvu. Je to válka,“ řekl jeden z obyvatel…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout