„Drž hubu, ty hloupá svině!“ – Slovník jistých rakouských „lékařů“, kteří by mohli směle konkurovat Mengelemu

„Drž hubu, ty hloupá svině!“ – Slovník jistých rakouských „lékařů“, kteří by mohli směle konkurovat Mengelemu

Tomu, že jsou politici většinou zkorumpovatelní, vydíratelní nebo bezpáteřní (nejčastěji však vše dohromady) se zřejmě diví jen málokdo. Politikům se nikdy moc nevěřilo, ostatně, politikovi se nevěří, politik se kontroluje. A volby jsou většinou jen volbou nejmenšího zla. Pokud by za již dva roky trvající covidovou diktaturou a porušováním ústavy stáli jen politici – loutky globalistů –  bez podpory „lékařů“ a dobře placených médií, nikdo by jim na jejich lži neskočil.

Mnoho lidí si právě při pohledu na „lékaře“ – stále tytéž, bez jakýchkoli názorových oponentů – pomyslelo, že vše, co nám zde média a politici prezentují, je svatá pravda. Mnoho lidí má totiž všechny lékaře za svaté. My, kdo jsme se v minulosti již setkali s nějakým tím Mengelem či Cvachem, tuto důvěru nemáme. Což je možná zásadní v tom, že někdo uvěřil a jiný ne. Uvěřil často právě ten, kdo má slepou důvěru ve všechny lékaře. A to bez výjimky. A pokud je ještě do popředí postrkuje mainstream a politici, pak jim tupé masy věří o to víc. A věří jim i tehdy, kdy se občas objeví i oponentní hlasy.

V již nepokrytě fašistickém Rakousku se nyní podařilo několik takových „Mengelů“ odhalit. Ostatně, podívejte se sami, co vše říká „lékař“ či co si myslí o pacientech. Upozorňuji, že jde výhradně o zastánce aplikace genové injekce, kteří na tom zřejmě i slušně vydělávají. Otázka je, zda si ji aplikovali i oni…

Pacienti byli šokováni od doby, kdy vešlo ve známost, s jakými „etickými tvrzeními“ lékaři komunikují ve facebookové skupině  „Lékaři versus Covid19“. Diskutuje se v nejtvrdším žargonu, objevuje se zde výsměch lidem poškozeným vakcínami. Člen Národní rady Christian Hafenecker (FPÖ) shrnul zvěrstva ve videopříspěvku (pouze v němčině, pod videem najdete hrubý překlad):

Členem této ctihodné společnosti, do které podle různých zpráv v médiích patří tři až čtyři tisíce lékařů, je i prezident Spolku lékařů Thomas Szekeres (viz titulní obrázek, takový rakouský Kubek), za jehož rezignaci již podepsalo petici asi 76 000 lidí. A – co je zvláště zajímavé – také vrchní lékař Dr. Marton Széll, komisař pro covid a člen Národní rady pro vakcinaci.

Podle člena Národní rady rakouské Strany svobody (FPÖ) Christiana Hafeneckera měl doktor Széll v této facebookové skupině jedno z nejhnusnějších prohlášení. Na otázku, co se dělá s pacientem, který odmítá očkování, Széll, doktor tropické medicíny, doslovně odpověděl:

„Drž hubu, ty hloupá svině!“

Takhle tedy mluví nejvyšší republikový poradce pro covid. Podle Hafeneckera, který objevil chaty ze skupiny lékařů, bylo poslední kapkou, když se prý pan Széll chlubil tím, že zásadně neuděluje výjimky z očkování.

Obzvláště nevkusná je v těchto odhalených chatech zpráva od korutanského lékaře. Na otázku kolegy, co má dělat s pacientem, který byl očkován Johnson&Johnson, a který následně utrpěl paralýzu obličeje, kolega odpověděl, že by mu dal očkovat druhou stranu obličeje, aby se pak obličej stal více souměrný.

To svědčí o smyslu pro odpovědnost a etiku, se kterou lékaři v Rakousku přistupují ke své práci, řekl Hafenecker, který by nyní očekával, že prezident komory zasáhne a bude čelit odpovídajícím následkům. Hafenecker také vyzval federální vládu, aby Szélla okamžitě odvolala z obou rad.

Šéf rakouské Strany svobody (FPÖ) Herbert Kickl na zprávu týdeníku Wochenblick v této věci reagoval na Facebooku:

„Na povrch vycházejí další a další alarmující důkazy. Roste podezření, že užitečné znalosti a zasvěcené informace byly v posledních měsících drženy stranou od široké veřejnosti. Uprostřed toho všeho: prezident lékařské asociace Thomas Szekeres! Co se vlastně v této zemi děje? Co se tady před lidmi skrývá?“

Tolik tedy k situaci v Rakousku, kde mnozí lékaři svým charakterem jejich rodáka Adolfa rozhodně nezapřou. A není se čemu divit, že se dostávají i na nejvyšší posty. Ostatně, na jim podobné „lékaře“ narazíme všude. Právě tyto typy si mnohde záměrně zvolili na vysoké posty, aby se později neštítili ničeho…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

One thought on “„Drž hubu, ty hloupá svině!“ – Slovník jistých rakouských „lékařů“, kteří by mohli směle konkurovat Mengelemu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout