V Německu a Rakousku útočí Antifa na odpůrce fašismu

V Německu a Rakousku útočí Antifa na odpůrce fašismu

Přišla doba, kdy se fašisté vydávají za antifašisty. Antifa je – jak známo – jednou z hlavních opor systému. Je to vlastně taková dlažebními kostkami ozbrojená pěst korporátně-fašistického režimu, který se prezentuje krycím názvem „liberální demokracie.“

Už před lety bylo možné vidět členy Antify na demonstracích proti muslimské invazi a islamizaci Evropy. Asi nejvíce patrné to bylo v Německu, kde Antifa napadala – často velmi násilně – demonstranty Pegidy. Ale podobné útoky těchto systémem podporovaných extremistů jsme mohli vidět i u nás na různých demonstracích proti islamizaci nebo proti EU.

Ovšem Antifě nevadí jen odpor proti výměně obyvatel Evropy a islamizaci. Antifě vadí i odpor lidí proti covidovým restrikcím nebo proti povinnému očkování. V Německu a Rakousku, kde se i o tomto víkendu konalo mnoho demonstrací, to totiž byla právě Antifa, kdo proti lidem, kteří požadovali svobodu, vystoupil. Tím Antifa opět potvrdila, že je jen součástí fašistického systému. To ovšem není nic překvapivého.

O víkendových demonstracích, které se konaly po celé Evropě, jistě víte. Co mne ovšem zaujalo je právě zmínka německých a rakouských médií o tom, že na „protidemonstracích“, které se na některých místech konaly také, byli vidět mimo kovaných „svědků covidových“ i členové Antify. Většinou nedošlo k žádným konfliktům mezi demonstranty a protidemonstranty jen proto, že právě Antifou vedené demonstrace byly nesrovnatelně menší, někdy se na nich sešlo jen pár desítek zastánců režimu.

Konkrétně v Německu proběhlo několik protidemonstrací.

V Ansbachu v Bavorsku se podle policie pohybovalo asi 2700 lidí, kteří protestovali proti povinnému očkování. Proběhly i dvě protidemonstrace s celkovým počtem kolem 260 účastníků. Přesto vše zůstalo v klidu, uvedl policejní mluvčí. Podle policie se v Regensburgu sešlo kolem 2000 lidí, aby demonstrovali proti povinnému očkování. Současně proběhla protidemonstrace s asi 170 účastníky, z nichž někteří se pokusili průvod zastavit, jak uvedl policejní mluvčí.   V Trevíru proti koronavirovým opatřením demonstrovalo 1250 lidí. Shromáždění bylo proto poklidné. Na protidemonstraci se podle policie sešlo kolem 100 lidí.

Ve Flensburgu se v centru města sešlo 300 až 400 lidí, uvedl policejní mluvčí. Bylo tam také 30 až 40 protidemonstrantů. Shromáždění doprovázela policie. Zpočátku k žádným velkým střetům nedošlo.

Demonstrační pochod centrem města Schwerin proběhl bez problémů. „Rodiče a prarodiče říkají !!! NE !!!  očkování dětí proti Covid-19!“ bylo napsáno na transparentu v čele demonstrace, kterou povzbuzovaly hlasité bubny a trubky. Policejní mluvčí uvedla, že na protidemonstraci pod heslem „Schwerin zůstává solidární – spolu s rozumem přes koronavirovou pandemii“ se objevilo pouze 23 lidí! K žádným střetům s účastníky dema proti koronavirovým opatřením nedošlo.

V Düsseldorfu se také demonstrovalo proti povinnému očkování. Policejní mluvčí řekl, že od 15:00 se na dohled od zemského parlamentu Severního Porýní-Vestfálska shromáždilo kolem 6 000 demonstrantů, aby pak pochodovali městem. K akci pod názvem „Impfzwang nicht mit uns“ vyzvalo celkem asi tucet různých iniciativ. Proběhlo i několik menších protidemonstrací.

Největší protidemonstrace byla v Mindenu, kde se sešlo asi 2500 lidí. Většinu protidemonstrantů tvořili pravděpodobně antifašisté, kteří ironicky chtěli podpořit fašismus.

Ovšem zdaleka největší trapas nastal v německém Demminu, kde nesvolala protidemonstraci Antifa, ale jistý důchodce s kočkou (zřejmě takový německý Flegr). Na akci příznivců povinného očkování a restrikcí se dostavili tři demonstranti (včetně onoho důchodce) a jedna kočka. Zřejmě měl pán kontaktovat Antifu, pak by byla účast jistě větší…

Proslulost Kater Quarky by měla přilákat lidi na demonstraci a zdá se, že většina bývalé slávy je kočičí jedoc
polovina demonstrantů, kteří podpořili povinné očkování v Německu

V Německu tedy bylo více i méně rušno a nejinak tomu bylo i v Rakousku.

Nejvýznamnější rakouská demonstrace proti povinnému očkování pořádala v Innsbrucku, kde se sešlo přes 6 tisíc lidí. Také tam proti demonstraci vystoupili místní zástupci ultralevice, zde se jich sešlo kolem 20-30.

Jak tedy vidíte, tak až na jednu výjimku, kdy protidemonstraci podpořila a zpropagovala i radnice, se k zastáncům fašismu, kteří se vydávají za antifašisty, moc lidí nepřidalo.

Antifa (nebo na ni napojené ultralevicové organizace) je prostě vždy na té „správné“ straně a vždy zásadně se systémem. Lépe tak možná pochopíte i to, proč byli do popředí tak úporně protlačováni Piráti, které lze považovat za jakousi „pobočku“ Antify. Nebo i to, proč je jedním z hlavních arbitrů té jediné pravdy a tedy i cenzorů Cemper, v minulosti registrovaný MV coby ultralevicový extremista.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “V Německu a Rakousku útočí Antifa na odpůrce fašismu

  1. Antifa boli svine už od svojich počiatkov v tridsiatych rokoch v Nemecku, jediná chyba bola, že ich Hitler nestihol vykynožiť, bohužiaľ sa rozkotili po celej západnej Európe podporovaní Stalinom

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout