Nová zábava muslimských invazistů ve Francii – tahání důchodců za autem (video)

Nová zábava muslimských invazistů ve Francii – tahání důchodců za autem (video)

Muslimští invazisté samozřejmě nemají úctu k žádnému bezvěrci, včetně starých lidí. Naopak, na ženy, děti a starší lidi si troufají spíš, neboť mají jistotu, že se většinou neubrání, obzvlášť, když invazisté chodí v tlupách.

Video z Francie ukazuje Araby – hlasitě se smějící – jak se baví tím, že popadnou důchodce oknem auta a pak jedou dál. Vyděšení starší lidé pak běží za autem, dokud neupadnou.

Zdá se, že to byli samotní invazisté, kdo zveřejnil film online s titulkem „Tonight’s gap laugh“.

Video ukazuje, jak odjíždějí autem se dvěma různými staršími muži, které drží za ruce. Oba starší lidé utíkají, dokud neupadnou. Tomu se pachatelé bouřlivě smějí. Jedna oběť drží v ruce krabičku cigaret a zdá se, že muže Arabové oklamali tím, že požádali o cigaretu a pak ho chytili za ruku.

Francouzská novinářka Maud Kofflerová, která klip zveřejnila na Twitteru, uvedla, že v pondělí ráno bylo zahájeno policejní vyšetřování videa.

Klip vyvolal pobouření mezi uživateli sociálních médií.

„Pečlivě si vybrali své oběti. Nikdy by to neudělali svým vlastním, takže je to rasistický útok,“ napsal jeden uživatel Twitteru.

Jiní reagují naléháním na lidi, aby ve francouzských prezidentských volbách koncem tohoto roku hlasovali pro protiislámského kandidáta Erica Zemmoura.

Útoky se velmi podobají podobným incidentům, k nimž docházelo ve švédském Malmö v roce 2017. Dvojice invazistů byla v březnu 2018 odsouzena za obdobné zločiny proti devíti lidem. Trestem byly veřejně prospěšné práce.

Jedna z francouzských obětí – napadený bezdomovec, který potvrdil, že se invazisté nějakou dobu takto velmi dobře „baví“:

Image

Zde je ještě totéž video z Francie z Twitteru (kdyby došlo k cenzuře videa z youtube):

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

One thought on “Nová zábava muslimských invazistů ve Francii – tahání důchodců za autem (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout