Silvestrovský Milán: Vypovídá dívka, která byla svědkyní hromadného znásilnění kamarádky

Silvestrovský Milán: Vypovídá dívka, která byla svědkyní hromadného znásilnění kamarádky

Postupně začíná stále více vycházet na povrch, že v Miláně nešlo jen o nějaké „obyčejné“ osahávání, ale došlo tam i k hromadným brutálním znásilněním. Jde tedy o totožný scénář jako v Kolíně nad Rýnem, kde nakonec nebyla drtivá většina účastníků oblíbené muslimské hry taharrush potrestána.

Tak, jak se postupně dozvídáme více o pachatelích, k nimž patřili výhradně Arabové, ať už ti nedávno přivandrovalí nebo ti, kteří se již v Itálii narodili, tak se stále více dozvídáme i o jejich obětech. Zřejmě nejhůře byla postižena dívka, která se dostala do davu údajně 40-50 Arabů spolu se svojí kamarádkou…

Soudcům jedna z obětí vypráví o agresi na Piazza Duomo během oslav, kde byla napadena spolu se svojí kamarádkou. Obě mladé ženy byly nejprve napadeny několika severoafrickými mladíky, kteří je žádali o telefonní číslo, přičemž je chytili za ruce, ale dívkám se podařilo jim vykroutit a odmítnout je.

Ale pak se útočníci vrátili s dalšími přáteli, obklopili dívky, napadli je, dotýkali se jich po celém těle a začali je násilím svlékat. „Obě mladé ženy byly ohromeny asi 40-50 chlapců ve věku od 16 do 25 let, se jich dotýkalo všude na těle, bili je a navzájem si je předávali jeden druhému,“ rekonstruují vyšetřovatelé.

Bylo to jen pár okamžiků, ale dramatických, jak jedna z obětí vypověděla. Této dívce se díky příteli, který se tam objevil, podařilo dostat do bezpečí. Dívka, které se podařilo smečce uniknout, vypovídá: „Křičela jsem, když jsem hledala svou kamarádku, také jsem vylezla na zeď, abych ji identifikovala, ale ztratila jsem ji z dohledu. Mezitím dorazila policie se štíty a obušky. Masa agresorů zmizela. Moje kamarádka se tam snažila zakrýt bundou, už neměla na sobě žádné oblečení, ležela stočená do klubíčka na zemi, byla plná modřin, kalhoty měla stažené u kotníků, zachránil ji policista, který jí pomohl vstát. Pak ji odvezla sanitka do nemocnice.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.1]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout