Milán: Mnoho žen již nahlásilo napadení na Silvestra – opakuje se Kolín nad Rýnem 2016 (video)

Milán: Mnoho žen již nahlásilo napadení na Silvestra – opakuje se Kolín nad Rýnem 2016 (video)

Jak jste si zde již mohli přečíst, tak 30 Severoafričanů útočilo na mladé Italky o silvestrovské noci v Miláně. Zprvu se objevily „jen“ dva případy žen, které byly napadeny smečkou invazistů, ale poté se začaly ozývat i další oběti a našli se také svědci dalších napadení.

V současné době  toto téma doslova rezonuje Itálií a v tento moment se již útoky na ženy a dívky rovnají masovým útokům hord mladých muslimů na německé ženy v Kolíně nad Rýnem na Silvestra 2016.

Jsou to samotní vyšetřovatelé, kteří dělají paralelu mezi tím, co se stalo v Miláně na Silvestra, a etnickými znásilněními v Kolíně nad Rýnem.

Nejde o izolovanou epizodu, ale o sérii násilí. Právě touto hypotézou se na základě různých stížností vyšetřovatelé zabývají. Stále více Italek hlásí, že byly napadeny  smečkou Severoafričanů. Útoky se odehrály na Piazza Duomo na Silvestra.

Nyní vyšetřovatelé srovnávají to, co se odehrálo v Miláně, s nocí z 31. prosince 2016 v německém Kolíně nad Rýnem, kdy došlo ke stovkám případů pouličního násilí, kdy Arabové a Severoafričané lovili místní dívky ke znásilnění.

Vyšetřovatelé mají nyní k dispozici nové video. Na obrázcích můžete vidět dvě dívky, velmi mladé, v slzách. Ze záběrů se zdá, že dívky, které se ocitly u bariér, se snažily osvobodit od skupiny, která je drží v pasti:

V jednu chvíli se jim podaří nějak uniknout a uchýlit se mezi policejní agenty, kteří je přišli zachránit. Ze snímků pak vidíme, že dvě mladé ženy, stále v slzách, vyprávějí, co se stalo, a jsou zachráněny policisty, kteří byli na náměstí.

Je to druhé video, které ukazuje záběry, které se zdají být spojeny s útoky, k nimž došlo na Silvestra v Duomo. V prvním videu velmi zmatené snímky ukazovaly, jak Severoafričané útočí na dívku. Obětí se stala 19letá dívka, kterou policie zachránila kolem půl druhé na rohu s Via Mazzini. Mladá žena byla nejprve obklopena asi třiceti vetřelci, kteří se jí pokusili vzít kabelku a poté byla sexuálně obtěžována smečkou Severoafričanů.

Po příchodu policistů se asi třicet severoafrických invazistů rozprchlo všemi směry.

Tyto případy a další četné stížnosti, které byly nahlášeny na Silvestra – hovoří se také o sérii krádeží a loupeží – vyšetřuje státní zástupce, který otevřel spis pro obvinění ze skupinového sexuálního násilí. Agenti, koordinovaní Alessandrou Menegazzo (prokurátorka, která měla tu noc službu) a zástupkyní prokurátora Letizií Mannellou, procházejí záběry sledovacích kamer, zejména těch podél možných únikových cest útočníků.

Invazisté tak zatím nebyli dopadeni, ale i kdyby je dopadli, tak lze předpokládat, že se nakonec vše zamete pod koberec jako v případě naprosté většiny útočníků v Kolíně nad Rýnem…

Severoafričan napadl v Miláně také mladou zdravotní sestru. Tento případ je čerstvější, nicméně je možné, že ji napadl někdo z útočníků, kteří útočili na Silvestra.

„Nesnáším, když na sobě cítím ruce toho parchanta a cítím se tak křehká.“ To jsou slova mladé italské zdravotní sestry, kterou 7. ledna v Miláně zmasakroval a okradl Severoafričan. I když je video italsky, tak netřeba rozumět. Na videu je podle tónu řeči poznat, jak je žena otřesená a samozřejmě je také dobře vidět, jak ji vetřelec zřídil…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Milán: Mnoho žen již nahlásilo napadení na Silvestra – opakuje se Kolín nad Rýnem 2016 (video)

  1. Italové mají hrůzy multukulturalismu před očima a přesto je nevidí ….. . Zda se někdy probudí z „humanitního“ sna je ve hvězdách ..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout