Pod pařížským Vítězným obloukem byla poprvé v historii vyměněna francouzská vlajka za vlajku EU

Pod pařížským Vítězným obloukem byla poprvé v historii vyměněna francouzská vlajka za vlajku EU

Neuvěřitelné pobouření se nese celou Francií. Na přelomu roku nechal Macron vyměnit francouzskou vlajku za vlajku EU na místě, které je jakýmsi symbolem Francie, tedy pod Vítězným obloukem.

Pobouřeni byli i někteří francouzští politici, například Marine le Pen prohlásila:

„Jsem pobouřena, že francouzská vlajka byla nahrazena vlajkou Evropské unie pod Vítězným obloukem nad hrobem neznámého vojáka. Tato provokace uráží ty, kteří bojovali za Francii. Žádám E. Macrona, aby obnovil naši národní vlajku.“

Vyjádřil se i Eric Zemmour:

„Vítězný oblouk za Macrona: po rabování, ničení a pobouření.“

výměna vlajky mnoho Francouzů pobouřila

V místech, kde celé generace Francouzů vídaly francouzskou vlajku, se náhle objevila vlajka EU, přičemž ta francouzská zmizela. Francouzská vlajka vlála nad hrobem neznámého vojáka pod Vítězným obloukem. Zůstane tam vlajka EU navždy? A co má asi symbolizovat? To by mělo zajímat nejen Francouze, ale všechny Evropany.

Francie je spolu s Německem nepsaným hegemonem EU, ostatně, vzpomeňte si na před třemi lety uzavřenou smlouvu mezi Německem a Francií, kdy se hovořilo o jakémsi „Germanofrankistánu“. Obě země ale vedou EU a jsou v čele všech důležitých kroků, k nimž  v rámci EU dochází.

Dal tak Macron najevo, že rok 2022 bude zároveň rokem kompletní ztráty suverenity evropských národů, které už beztak vlastní suverenitu nemají? Vždyť pravidla EU jsou nadřazena nejen zákonům členských zemí, ale dokonce i jejich ústavám!

Mnoho kroků, k nimž v poslední době EU přistoupila, zcela jasně naznačuje snahu o sjednocení politiky zemí EU a zavedení jakési centrální, nikým nevolené vlády v Bruselu. Jednotlivé členské státy tak nebudou mít prakticky žádné kompetence a ani vlastní politiku. Zdá se tedy, že Macron dal najevo nejen Francouzům, ale všem Evropanům, že rok 2022 bude zároveň rokem konečné evropské globalizace.

Tento krok už bude mít samozřejmě jen kousek k celosvětové globalizaci, která má být završena v roce 2030. Podle WEF by v té době měla existovat jedna jediná světovláda, přičemž lidé by neměli nic vlastnit a vše by se mělo sdílet. Prvním krokem k této totální globalizaci je právě jedna evropská vláda pod kuratelou Bruselu.

Nyní jsou zde tak jen dvě možnosti. Buď bude letošní rok tak, jak naznačuje Macron, rokem likvidace národních států – a cestou masové muslimské invaze i likvidace národů – nebo se Evropané probudí a uvědomí si, oč se zde hraje a pomohou celý proces globalizace zvrátit. Lze ovšem v něco podobného doufat ve světě, kde se většina lidí poslušně ve všem podřizuje (j)elitám?

Na druhou stranu v různých anketách uvedla většina Francouzů, že by chtěli odejít z EU. Tato provokace může probudit i další jejich krajany a mohlo by pak dojít k referendu a k Frexitu. Bude samozřejmě záležet i na tom, kdo vyhraje dubnové volby. Ovšem odchod Francie z EU by pak mohl znamenat rozpad celého molocha a přesně opačné směřování evropských zemí, než jaké plánují globalisté…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.6]

5 thoughts on “Pod pařížským Vítězným obloukem byla poprvé v historii vyměněna francouzská vlajka za vlajku EU

  1. Dovolím si upozorniť,že Le Penová už dávno „vymäkla“ – odmieta vystúpenie z EÚ aj NATO a trest smrti , návrat k francúzskemu franku, nič nenamieta proti legálnej migrácii /čiže ani výmene zvyškov bielych Francúzov za černochov .Vietnamcov, Arabov/ a všemožne podporuje Izrael. Keby aj teoreticky bola zvolená za prezidentku, nič by sa oproti dnešku nezmenilo.
    Ešte sa vyjadrím k plánom globalistov – je viac ako pravdepodobné,že vo väčšine Európy a sveta /pripúšťam,že nie všade/ budú po krutých bojoch na hlavu porazení moslimami . Ich nesmierny fanatizmus a tiež pomoc a peniaze od nemenej fanatickej saudskoarabskej kráľovskej rodiny zaručí. vznik kolónií Saudskej Arábie nielen v EÚ a na Balkáne.

    1. Vlastenče, myslím si, že Lepenka pochopila umění možného. Fandím jí. Proti zdi hlavou prostě nelze. Ale dá se manévrovat a v rámci možností švejkovat. Nemá smysl si namlouvat opak.

  2. Co asi čekat od Macrona, který se vyučil u Rothschildů.
    Zrušit národy, až na ten jeden, čistokrevný a Vyvolený. Bramboračce se líp vládne, než soudržným národům.

  3. Je pravda,že Francúzsko bude /samozrejme formálne/ predsedať v prvom polroku 2022 celej fašistickej EÚ, čo ale nijako nezmierňuje závažnosť Macronovho zločinu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout