Německo: Iráčan znásilnil v nemocnici  90letou stařenku na vozíčku

Německo: Iráčan znásilnil v nemocnici 90letou stařenku na vozíčku

Jedním z mýtů, které kolují mezi lidmi, je i ten, že invazisté si za oběti vybírají jen mladé dívky. To ovšem není pravda, v minulosti jste si zde mnohokrát mohli přečíst o obohacovačích, kteří znásilnili i velmi staré ženy. Rozhodně nejsou podobné případy nijak ojedinělé…

To, co se údajně stalo  tělesně postižené vdově Lili F. (90) na toaletě pohotovosti nemocnice Dresden-Friedrichstadt, je šokující.

Podle obžaloby se Iráčan Munthar Al L. (33) protlačil na toaletu a tam ji znásilnil. Nyní stojí před Krajským soudem v Drážďanech za znásilnění s úmyslným ublížením na zdraví, jak tvrdí vrchní státní zástupce Lorenz Haase.

Obrázek upoutávky

Lili F., která žije v domově důchodců, přišla po pádu na pohotovost na rentgen. V čekárně chtěla jít na záchod: „U dveří někdo najednou odstrčil vozík a položil mě na záchod. Nejdřív jsem si myslela, že je to zdravotní sestra. Ale když mi beze slov strkal ruce mezi nohy  a osahával mě na hrudi, vyděsila jsem se.“

Také se oběti dotýkal na genitáliích. Žena má od té doby noční můry. Aby nemusela jít k soudu, policie nahrála její výpověď na video.

Obviněný, který žije v Gorbitzu se svou ženou a dcerou (9), které mají onemocnění ledvin, všechno popírá: „Lže! Chtěl jsem jí pomoct, jen jsem ji zvedl a dal na záchod.“ Hlavní líčení bude pokračovat.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.