Pákistán: Křesťan dostal trest smrti za urážku lžiproroka Mohameda

Pákistán: Křesťan dostal trest smrti za urážku lžiproroka Mohameda

Pákistán je náš spojenec. Tedy to alespoň tvrdí EU, podobně, jako to tvrdí třeba o Saúdské Arábii. Pokrytci z řad politiků a Sorosem slušně dotovaných „lidskoprávních“ neziskovek proti praktikám těchto zemí nijak neprotestují. A arabštinu milující islamofilka Pekarová-Adamová nenabádá pákistánský či saúdskoarabský lid ke svržení diktátorů jako to činí jindy. Tedy tam, kde se to líbí jejím chlebodárcům z Aspenu.

Právě tato pokrytecká politika Západu, který nad Pákistánem či třeba Bangladéší zavírá oči, umožňuje těmto chalífátům utiskovat nemuslimské menšiny. Zatímco tedy v Pákistánu nebylo nijak potrestáno 99,7% všech pachatelů znásilnění, neboť znásilnění nemuslimky není trestným činem, za urážku pedofilního lžiproroka můžete v téže zemi očekávat trest smrti. To je ovšem podle EU či OSN v pořádku…

Někdo údajně použil jeho mobil, aby poslal textovou zprávu proti Prorokovi. Za to byl obžalován z rouhání. Podle práva šaría může toho, kdo urazil Mohameda, kdokoli beztrestně zabít. Jeho stráž se ho proto pokusila zabít a někdo mu dal jed.

Křesťan byl v Pákistánu odsouzen k trestu smrti deset let poté, co byl obviněn z rouhání.

Zafar Bhatti, 58 let, byl obviněn z posílání rouhačských textových zpráv ze svého telefonu. Obvinění vždy popíral, ale v roce 2012 byl obviněn z rouhání a v roce 2017 byl odsouzen k doživotnímu vězení.

Odvolání podala místní křesťanská organizace Centrum pro právní pomoc a vypořádání (CLAAS-PK), která Bhattiho podporovala po celou dobu jeho utrpení.

Loni v říjnu byl případ vrácen soudu soudcem Abdulem Azizem, který řekl, že Bhatti měl dostat trest smrti namísto doživotního vězení.

Bhatti byl nyní odsouzen k trestu smrti pákistánským soudem v Rávalpindí a je držen pod vysokou ostrahou kvůli hrozbám ze strany extremistů.

CLAAS-PK vyzval k tomu, aby byl Bhatti, který je diabetik, propuštěn na kauci  z vězení ze zdravotních důvodů poté, co loni v říjnu utrpěl ve vězení infarkt, ale žádost byla zamítnuta. Charita říká, že jeho zdraví se za mřížemi nadále zhoršuje.

Nasir Saeed, ředitel CLAAS-PK, řekl, že Bhatti je obětí pákistánských zákonů o rouhání. „Od vyhlášení zákona o rouhání v Pákistánu je tento zákon represivní a často zneužívaný,“ řekl.

Mimochodem, také například vražda ze cti je v Pákistánu akceptována, takže za ni nehrozí žádný trest nebo jen velmi výjimečně krátká podmínka. Ovšem urážka Mohameda je považována za nejhorší možný zločin…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Pákistán: Křesťan dostal trest smrti za urážku lžiproroka Mohameda

  1. Najneskôr do konca desaťročia realita aj vo väčšine Európy, nevynímajúc Balkán. A v takmer celej Afrike, časti Ázie, niektorých štátoch USA a provinciách Kanady samozrejme tiež. Mimochodom, podobné tresty za „islamofóbiu“ by aj u nás rád uzákonil náš najznámejší konvertita /blízky neomarxistickej vládnej strane Sloboda a Solidarita/ Jozef Lenč – tepochybujem o jeho vahhábistickom zmýšľaní, mozog mu vymyli priamo v Saudskej Arábii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout