Španěl byl na ulici napaden Maročany, mačetou mu téměř usekli ruku (video)

Španěl byl na ulici napaden Maročany, mačetou mu téměř usekli ruku (video)

Mačetové útoky se v poslední době povážlivě množí a je zajímavé, že jsou výsadou obohacovačů z Afriky – je jedno zda ze severu – tedy Arabů – nebo ze subsaharské oblasti – tedy černochů. K dalšímu takovému „mačetovému obohacení“ došlo ve Španělsku. Na celý incident se můžete podívat níže:

Oběť byla převezena do Madridu, kde by měli ruku, která po útoku mačetou doslova visela jen na vlásku, opět přišít. Jak ovšem k incidentu došlo?

K útoku došlo ve středu – tedy 12.1. –  kolem tří hodin odpoledne, když José přijel se svým autem do ulice Triunfo v Molina de Segura. Po zaparkování u baru Tiki Taka Vystoupil José z auta, aniž by tušil, co ho čeká: dva severoafričtí státní příslušníci na něj zaútočili mačetou. „Pomozte, prosím, oni ho zabíjejí, zavolejte sanitku!“ křičeli dva svědci tohoto  útoku, který muže nestál život jen díky rychlému zásahu národní a místní policie.

„Zdá se, že dva Severoafričané na Španěla čekali, aby na něho mohli s mačetou zaútočit,“ potvrdily policejní zdroje. „Když vystoupil z auta v Ulici Triunfo, vrhli se na něj a začali ho bodat a sekat mačetou.“ Ve videích  můžeme vidět, jak Maročané napadají oběť a poté, co ji hodí na zem, začnou muže bít, a útočit mačetou, kterou dostal ránu do zad a jedné ruky, která byla téměř useknuta…

Jak se později zjistilo, tak v tomto případě se jednalo o žárlivost, ale dalo by se to klasifikovat i jako „útok ze cti.“  José, který téměř ztratil ruku, totiž udržuje  vztah s bývalou manželkou jednoho z agresorů. „Zdá se, že všechno přichází z osobních důvodů, protože španělský občan je přítelem bývalé partnerky jednoho ze dvou marockých občanů, kteří ho napadli,“ potvrzuje policejní zdroj…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout