Mezi lety 2013-2020 přistálo u italských břehů asi 800 000 afrioslámských invazistů

Upozorňuji, že uvedený počet udává pouze ty, kteří připluli po moři a následně zažádali v Itálii o azyl, přičemž po přičtení roku 2021 a začátku roku letošního bychom se dostali blíže k milionu. A to je pouze Itálie a pouze připlutí lodí  (část invazistů se do země dostává i balkánskou trasou přes Slovinsko) a logicky v tomto počtu nefigurují ani invazisté, kterým se podaří při autonomních připlutích uniknout systému, tedy nejsou po přistání na nějaké odlehlé pláži vůbec odchyceni.

Důležité je zde připomenout, že v Rakousku nedávno zjistili, že jen třetina cizinců, kteří přijdou do země, je zahrnuta v systému, tedy mezi žadateli o azyl nebo mezi těmi, kdo již azyl získali. 2/3 příchozích zůstává v zemi ilegálně, aniž by kdokoli o jejich přítomnosti věděl. Vyzradí se zpravidla až tehdy, kdy jsou přistiženi při páchání trestného činu.

I to je důvod předpokládat, že uvedených 800 tisíc afroislámských útočníků je možná také jen třetina těch, kdo do Itálie připluli. Nebo spíš polovina, protože invazisté, kteří připlouvají po moři, zřejmě uniknou pozornosti o něco hůř než ti, kteří přichází přes zelenou hranici…

Analýza vylodění v Itálii a počet žádostí o azyl od roku 2013 do roku 2020 s využitím údajů zveřejněných společností Viminale ukazuje, že během tohoto období přistálo téměř 800 000 nelegálních přistěhovalců. Z nich 719 209 spadalo pod jurisdikci vlád PD (socialistické Partito Democratico), zbytek připlul za vlády se Salvinim na Ministerstvu vnitra.

Mladé dívky jsou znásilňovány a vražděny. Města jsou v rukou nigerijské mafie a zločinců různého původu. Za to může Itálie děkovat PD. Jediná strana v Itálii, která by měla být zakázána.

Eskalace vylodění v Itálii začala údajně pádem Kaddáfího a s tím spojenou balkanizací Libye. To však není tak úplně pravda : Vzestup začal až vládní účastí PD.

V roce 2011 byl Kaddáfí svržen a počet vylodění vzrostl, což bylo nevyhnutelné. Ale již v roce 2012 byla čísla nižší. Když se Demokratická strana dostala o rok později k moci, začal biblický exodus Afričanů do Itálie:

Výsledky immagini per sbarchi grafico

A hlavním důvodem je to, že levicové vlády najednou daly flotilám pašeráckých neziskovek volnou ruku. Tímto způsobem byla zřízena kyvadlová doprava ze severní Afriky do Itálie, odkud se invazisté vydávají dále do severní Evropy. Ilegálové byli už tehdy sbíráni u břehů Libye:

Všimněte si, že rok od roku loví pašerácké neziskovky „trosečníky“ blíže k libyjským břehům. Nyní už se netají tím, že plují těsně kolem pobřeží…

Výsledek byl nevyhnutelný: nižší náklady pro pašeráky, kterým nyní stačí plout jen pár kilometrů od břehů Libye a více nelegálních přistěhovalců pro Itálii. V ulicích Itálie se objevili další nigerijští mafiáni.

Celkem od roku 2013 do posledního dne svého funkčního období PD propašovala do Itálie 677 873 nelegálních přistěhovalců. Většina z nich byli Nigerijci, Pákistánci a Bengálci. Prakticky žádní Syřané.

Každý den vlády PD vstoupilo do země průměrně 370 nelegálních přistěhovalců. Pro srovnání, v době působení Mattea Salviniho na ministerstvu vnitra byl průměr necelých 22 nelegálních přistěhovalců denně.

A po tomto krátkém přerušení se PD podařilo přivést do země dalších 50 000 ilegálů za méně než rok a půl.

To činí 719 209 nelegálních přistěhovalců za 6 let a 10 měsíců PD ve vládě. Světový rekord, který je aktualizován den za dnem.

Tato čísla samozřejmě nezahrnují „přistání duchů“, tedy těch, kteří uniknou pozornosti pobřežní stráže a rozptýlí se nepozorovaně nejen po Itálii, ale po celé Evropě. Jejich přičtením by se tak počet přistání velmi výrazně zvýšil. Zde jsou však využity pouze oficiální údaje.

Mezi zajímavostmi, které lze z oficiálních údajů vyčíst, je jedna, která zcela jasně ukazuje, že jde o invazi afroislámských vojáků: 85 % těch, kteří přistávají v Itálii, jsou muži. Devadesát procent je plnoletých a pak je tu 10 procent údajně nezletilých, z nichž téměř všichni jsou údajně ve věku 16 až 17 let.

Asi 100 000 z těch, kteří se v letech 2013-2020 v Itálii vylodili, jsou Nigerijci. Následuje 60 000 Pákistánců. Pak statisíce dalších Afričanů – a to téměř výhradně muslimů. Do země přišlo asi 3000 Syřanů za šest let, prakticky žádní Jemenci (jediná válečná zóna) a pár desítek Libyjců.

K tomu se přidávají přistání za poslední rok, která nejsou ve statistice výše uvedena. Hovoříme o více než 70 000 ilegálech, kteří od 1. ledna 2021 do 30. ledna 2022 dorazili do Itálie. Vše afroislámští muži. Téměř jen muži. Včetně nedávných přistání na Lampeduse a Augustě. Opět na příkaz Demokratické strany, která, jakmile se vrátí do vlády, vždy jako první otevře přístavy: vozí si tak své budoucí voliče.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 4.8]

One thought on “Mezi lety 2013-2020 přistálo u italských břehů asi 800 000 afrioslámských invazistů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout