Kanárské ostrovy: Senegalec útočil nožem, jednoho muže zranil

Kanárské ostrovy: Senegalec útočil nožem, jednoho muže zranil

Kanárské ostrovy, které bývaly dovolenkovým rájem, se v posledních dvou letech, kdy zažívají bezprecedentní invazi, staly jedním z hlavních hotspotů při cestě Západoafričanů do Evropy.

Nejeden hotel tak byl přeměněn na azylové středisko a velmi výrazně se zhoršila i bezpečnost na ostrovech. I když místní velmi často protestují, situace ostrovů se nijak nelepší. Multikulturně obohacováni jsou tak jak obyvatelé, tak návštěvníci Kanárských ostrovů, takřka denně.

27letý muž nejen bodal nožem, ale také zničil několik zaparkovaných vozidel na parkovišti v oblasti Playa de Las Alcaravaneras. Poté, co v sobotu Senegalec napadl a zranil muže nožem a také poškodil několik zaparkovaných vozidel poblíž Real Club Náutico v Las Palmas na Gran Canarii, na jeho rukou cvakla pouta.

poté, co Senegalec pobodal muže, poničil i několik aut

Policía Nacional byla o incidentu informována v 19:30. V oznámení se říkalo, že muž poškodil několik zaparkovaných aut a také zranil muže nožem. Na muže zaútočil poté, co se snažil pomoci ženě, od které Afričan při přepadení požadoval peníze.

Až do příchodu policie byl Západoafričan, který byl také potřísněn krví, zadržen v blízkosti klubu zaměstnanci a dalšími kolemjdoucími. Policie potvrdila až o něco později, že napadený muž měl hlubokou bodnou ránu v obličeji. Sanitka odvezla muže do nemocnice, kde mu byla rána sešita.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout