Imám žijící v Itálii prohlásil: „Nevěřící ženy jsou naší kořistí“

Imám žijící v Itálii prohlásil: „Nevěřící ženy jsou naší kořistí“

A máme zde dalšího z celé řady imámů, kteří působili či v některých případech stále působí v západních zemích. Tentokrát se podíváme do italského Bergama, kde před časem působil imám Hafiz Muhammad Zulkifal. Ten se ovšem nestaral jen o kázání nenávisti  a výkladu práva šaría, ale také organizoval vraždy většinou „neposlušných“ muslimů – odpadlíků nebo žen, které se nechovaly jako správné muslimky.

Právě jeho výrok, na nějž chci dnes upozornit, se velmi hodí k událostem, které se odehrály na silvestra v Karlových Varech,  italském Miláně nebo německém Hamburku. Tam všude byly napadeny podřadné nevěřící ženy…

Hafiz Muhammad Zulkifal prohlásil:

Zajaté nevěřící ženy jsou kořistí, a proto si s nimi mudžahedíni (islámští vojáci) mohou dělat, co chtějí.“

To je „fatwa“ 43letého imáma z Afriky, který kázal v mešitách v oblasti mezi Bergamem a Brescií. Skončil u soudu v Sassari na základě obvinění, že byl členem a inspirátorem buňky Al-Káidy v Itálii.

Mimo jiné organizovali i vraždu sestry jednoho z obžalovaných, protože chodila s italským klukem. Imám z Bergama, města, kde starosta PD (italská soc. dem.) káže „integraci“, kázal a praktikoval nadřazenost práva šaría nad italským právem.

V odposlechu se přirovnal k policii: „Dělám to, co policie! Zastavujete pomocí obušků  lidi, kteří protestují a hledáte lidi, kteří dělají nelegální činnost. Děláme to samé! Vy pracujete podle zákonů italského státu, zatímco my podle zákonů Alláha! A poté, co imám nařídil a provedl vraždu několika krajanů, zavražděných v Brescii v roce 2011, prohlásil: „Udělali jsme svatou věc pro Alláha a Alláh nás chránil“…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Imám žijící v Itálii prohlásil: „Nevěřící ženy jsou naší kořistí“

  1. No, objasnil jim to jasně. Když musíš, tak musíš. Plní jen příkazy Alláha.
    Vlastně dělá to samé, jako i my. Akorát těch šéfů máme víc a furt se nám střídaj. Marx a Stalin jsou minulostí, dneska máme Söröse a jeho apoštoly.
    Za Vůdcem až do posledního dechu.

  2. Imám má pravdu, dělá svou práci a jeho souvěrci taktéž. Ovšem na takové vyhlášení války dříve každý národ reagoval tvrdou obranou, ne tak dnes, kdy naše degenerace narušila pud sebezáchovy a falešná představa přílišného sebevědomí, že nepřítele převychováme v přítele, nám vzala i rozum.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout