Španělsko: Podívejte se, jak africký invazista zaútočil na policisty (video)

Španělsko: Podívejte se, jak africký invazista zaútočil na policisty (video)

Zcela běžnou praxí ve všech evropských obohacovaných zemích je, že invazisté, kteří páchají drobnější trestnou činnost, ale třeba i násilnou, při níž nedojde k těžké újmě na zdraví či smrti, jsou záhy po zatčení propuštěni. Důvodem je zřejmě fakt, že by jednoduše nestačily kapacity věznic, neboť k různým drobnějším incidentům dochází neustále. Například v Německu dojde každou druhou minutu k jednomu přečinu ze strany obohacovačů, což je 30 přečinů do hodiny.

I proto jsou si invazisté jisti tím, že se jen tak do vězení nedostanou, maximálně v cele přenocují a znovu se dostanou na svobodu. Jako Afričan, který řádil v ulicích španělské Córdoby nejprve v pátek a po propuštění z vazby v sobotu ráno v řádění ještě téhož dne pokračoval. Předpokládám, že dnes je již opět na svobodě, tak se mohou místní těšit na „třetí pokračování“ nekonečného obohacovacího seriálu…

Muž subsaharského původu byl zatčen v sobotu v Córdobě. Házel stoly a židle po rušné ulici.

Několik důstojníků muselo použít obušky, aby tuto osobu neutralizovali. V jednom okamžiku útočník zasáhl policistu na zemi v přítomnosti ostatních policistů a mnoha kolemjdoucích. Dva důstojníci Národní policie v Córdobě byli lehce zraněni.

Zatčený jedinec byl také protagonistou podobné potyčky už v pátek. V sobotu ráno byl předběžně propuštěn a odpoledne došlo k této bitce.

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Španělsko: Podívejte se, jak africký invazista zaútočil na policisty (video)

  1. Ještě nedávno býval i v západních zemích útok na veřejného činitele závažný trestný čin, dnes jen „drobný“ přestupek, tak není divu, že se pak džungle stěhuje i do civilizovaných zemí, jestli jimi ještě jsou ….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout