Velká Británie: 60letý transgender pedofil, který tvrdí, že je 5letá dívka, přišel k soudu oblečený jako elf

Velká Británie: 60letý transgender pedofil, který tvrdí, že je 5letá dívka, přišel k soudu oblečený jako elf

Něco podobného by za starých dobrých časů dlelo pečlivě spoutáno ve svěrací kazajce v místnosti, která nemá uvnitř kliku. Dnes jsou podobní úchylové oslavováni a dokud je to jen trochu možné, pohybují se zcela volně mezi lidmi. Ostatně, místa na psychiatrických klinikách již namísto nich zabírají muslimští násilníci a vrazi. I proto zřejmě konkrétně toto individuum bylo seznáno psychicky zcela v normě…

Pedofil, který tvrdí, že se cítí být pětiletou dívkou, přišel k soudu převlečený za elfa. Přiznal, že porušil podmínku tím, že políbil dvě dívky, ke kterým se náhodně přiblížil.

Janiel Verainer, 60 let, měl na sobě červenozelené oblečení a vlněný svetr s obrázkem Santa Clause, když se ve čtvrtek přiznal k porušení nařízení o prevenci sexuálního poškození u porotního soudu Maidstone.

Transgender pedofil, který měl na sobě červenozelenou elfí čepici, požádal, aby byl oslovován jako žena během 15minutového slyšení poté, co vstoupil do budovy soudu s pomocí „asistenta“, zatímco zvonily rolničky na jeho obleku.

Verainer si také během slyšení cucal palec a bylo mu dovoleno sedět ve veřejné galerii, spíše než na tradičním místě, určeném pro obžalované.

Soud vyslechl, že Verainer z Chathamu v Kentu náhodně oslovil školačky mezi 18. prosincem 2019 a 31. lednem tohoto roku a pak je políbil na rty, ačkoli předtím byl předmětem příkazu k prevenci sexuálního napadení, který mu zakazoval přijít do styku s dětmi.

Příkaz byl vydán v listopadu 2016, kdy byl Verainer uvězněn na 15 měsíců Korunním soudem v Canterbury poté, co byl viděn, jak líbá dítě před kavárnou v Thanetu.

V té době byly v jeho telefonu také nalezeny neslušné obrázky a psychiatři zjistili, že má problémy s osobností, ale žádné problémy s duševním zdravím.

Jeho odsouzení ve čtvrtek bylo odročeno na 25. února, aby mohla být vypracována probační zpráva. Psychiatrická zpráva již byla připravena.

Při dřívějším slyšení si  Verainer nechal svázat vlasy do copů a v ústech měl dudlík, přičemž popřel všechna obvinění.

Tři obvinění z nedodržení příkazu prokurátoři stáhli.

Během svého vystoupení před porotním soudem v Canterbury v roce 2016 Verainer tvrdil, že se identifikuje s pětiletou dívkou jménem Jorven Seren a soudce se mu posmíval za to, že objímal velkou panenku, když čekal na svůj rozsudek.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout