Vánoční speciál z Bílého domu – Bidenovi s tančícími zdravotními sestrami (video)

Vánoční speciál z Bílého domu – Bidenovi s tančícími zdravotními sestrami (video)

Oslava vánoc v rouškách v Bidenem (či spíše Deep statem) ovládaném Bílém domě dnes jistě nikoho neudiví. Ostatně, mezi zdravotníky, kteří přišli jejich prezidentovi zatancovat, byli jen ti, kteří již poslušně podstoupili alespoň tři „tečky“ a již se těší na čtvrtou. Zdravotnické zařízení, z něhož tento personál pochází, již totiž všechny neočkované kolegy vyházelo. Přesně tak, jak přikázal Biden, který navíc americkým občanům doporučil, aby se o svátcích nestýkali se svými neočkovanými příbuznými.

Vánoční speciál PBS Bílého domu, obnovený pod Bidenovou správou, představuje zdravotní sestry v rouškách, tančící a zpívající  show z Broadwaye ve východní místnosti, čemuž pobaveně přihlíží  první dáma Jill Bidenová.

Ve dvouminutovém videu, které ve čtvrtek obíhalo sociální sítě, je vidět, jak sestry v tmavě modrých uniformách a rouškách zpívají vánoční píseň, přičemž tančí.

 

Představení je z vánočního speciálu zaznamenaného začátkem tohoto měsíce a odvysílaného v úterý. Jde o první takovou událost od roku 2016, protože Trump nic podobného nepořádal.

Zdravotníci na videu jsou zaměstnanci Northwell Health, největšího poskytovatele zdravotní péče ve státě New York, který zaměstnává přes 76 000 zaměstnanců. Northwell  v říjnu propustil 1400 neočkovaných zaměstnanců a poté prohlásil, že tak plně dodržuje Bidenem vyhlášený zákon, který zdravotníkům nařizuje povinné očkování.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Vánoční speciál z Bílého domu – Bidenovi s tančícími zdravotními sestrami (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout