Ve vjezdu do islamizované čtvrti Marseille byly umístěny zábrany

Ve vjezdu do islamizované čtvrti Marseille byly umístěny zábrany

Pokud sledujete pozorněji vše, co se děje v islamizovaných zemích Evropy, pak to pro vás samozřejmě není nic nového. Území, které tato komunita obsadí, již považuje za vlastní. Neplatí zde zákony dané země – v tomto případě Francie – a policii zde nikdo nerespektuje. Ve skutečnosti se do podobných oblastí policie příliš často nevydává.

Zábrany už několikrát umístily muslimské gangy například ve švédském Göteborgu na vjezdu do „jejich“ čtvrti. Marseille lze v tomto ohledu k Göteborgu do značné míry přirovnat, také zde jsou již celé multikulturní čtvrti, jimž vládnou gangy a ne francouzská vláda.

Zábranu, čtyři metry dlouhou a vážící asi patnáct kilogramů, byla policie nucena zničit, neboť se přes ni nedalo dostat do Savine, jedné z marseillských čtvrtí.

Silniční postroj, který umožňoval zastavit vozidla propíchnutím pneumatik, objevili policisté toto pondělí odpoledne u vjezdu do čtvrti Savine na severu Marseille.

Zábrany měly zřejmě za úkol znemožnit přístup policii do této čtvrti známé obchodem s drogami.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Ve vjezdu do islamizované čtvrti Marseille byly umístěny zábrany

  1. Už pred vyše 30 rokmi, kedy Bernard Tapie vybudoval miliardársky /vo frankoch, euro ešte neexistovalo/ futbalový klub Olympique Marseille, bolo toto mesto obrovskou multikultúrnou černošsko-moslimsko-mafiánskou stokou. Od tých čias sa zmenilo dosť, ale určite nie k lepšiemu…

  2. Slovanko, dekuji. Vesele Vanoce a stastny Novy rok.

    Vidim to blede. Vite co to je? Je to cerny a stoji to za dvermi?

    Nase ruzova budoucnost.

    Vidim boj o zdravi, uzemi, kulturu, o praci, o teplo, o bezpecnost a svobodu, s hlupaky,muslaky, zradci, doktory, a sami se sebou s vlastnimi nervy. Vzdyt defenestrace tu ma stejnou tradici. Jsem zvedav jak obstojim.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout