Turecký učitel je vyšetřován za to, že vzal na vycházku do lesa dívky i chlapce společně

Turecký učitel je vyšetřován za to, že vzal na vycházku do lesa dívky i chlapce společně

Jde vlastně o další z mnoha příkladů, které dokazují, že Turecko, které bylo ještě relativně nedávno sekulární zemí, se stále více blíží islámskému chalífátu, jaký dnes reprezentuje nejen Saúdská Arábie, ale i mnohé další islámské země.  Jde však stále o kandidáta na vstup do EU a samozřejmě je s námi Turecko i v okupačním paktu NATO. Tento budoucí chalífát se však Ataturkově sekulárnímu státu stále více vzdaluje a Evropu pak Erdogan podobně, jako jeho stoupenci, považuje za součást budoucí nové Osmanské říše.

V minulosti jsem zde přinesla již několik příkladů přeměny Turecka na chalífát pod právem šaría. Jedním z dalších je i školství, kdy v Turecku v minulosti běžné smíšené školy už valem ubývají. S tím souvisí i fakt, že se stále pečlivěji dbá na to, aby byla obě pohlaví oddělována nejen při výuce.

Učitel, který si dovolil vzít na vycházku do lesa dívky a chlapce dohromady, nyní čelí vyšetřování a pravděpodobně přijde i o práci…

Správa prestižní střední školy v Istanbulu zahájila vyšetřování učitele za to, že organizoval procházku v lese za účasti studentů i studentek.

Gülay Hacısalihoğlu, ředitelka Anatolské střední školy Beyoğlu, zahájila vyšetřování učitele Engina Uluse za to, že 23. října zorganizoval smíšenou procházku v přírodním parku Bentler v Istanbulu.

Podle zprávy je ředitelka školy Gülay Hacısalihoğlu manželkou rektora univerzity Yeni Yüzyıl Yaşara Hacısalihoğlu, známého svými blízkými vztahy s Erdoganovou vládou Strany spravedlnosti a rozvoje (AKP).

Poté, co od svého založení sloužila jako dívčí střední škola, 172 let stará instituce přešla v roce 2002 na smíšené  vzdělávání. Navzdory protestům studentů se v roce 2016 opět stala dívčí střední školou.

Ulus na Twitteru vysvětlil, že mezi účastníky akce byli současní studenti i absolventi, kteří jsou v současné době na univerzitě, mezi nimi i chlapci.

„Proč administrativa nechce, aby existovalo pouto mezi absolventy jejich školy a současnými studenty, aby se absolventi chovali, jako by byli jejich bratři a sestry a inspirovali je, aby vazby mezi absolventy a studenty rostly a aby mladí lidé, kteří sdíleli stejné středoškolské lavice, měli společné vzpomínky?“ řekl učitel.

Jak jste si jistě všimli, tak v tomto případě se jednalo o Istanbul a ne o nějaké provinční městečko ve vzdálenějším koutě Turecka, kde by se daly podobné postoje očekávat. To jen potvrzuje, že přechod na chalífát je prosazován v celém Turecku stejně.

A na závěr připomínám, že Turecko je spolu se Saúdskou Arábií hlavním sponzorem islamizace Evropy. Financuje většinu mešit, které byly v posledních několika letech postaveny, včetně největší evropské mešity v Kolíně nad Rýnem, ale i té, která má prvenství již brzy převzít – obří mešity ve Štrasburku.

Turecko má také své zástupce na vysokých postech v evropské politice, zejména v Německu, kde Turci infiltrovali všechny vládní strany, ale i některé ministerské posty. Lze předpokládat, že dalším německým kancléřem již bude Turek. Turecká politika nás tak – vzhledem k závislosti na Německu – možná ovlivní víc, než jen tušíme…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Turecký učitel je vyšetřován za to, že vzal na vycházku do lesa dívky i chlapce společně

  1. Tipujem,že najneskôr roku 2028 budú v Turecku – tak ako vo väčšine Európy, Austrálie, Kanady – platiť rovnaké zákony, pravidlá, zvyklosti ako v Saudskej Arábii. A o až patologickej servilite fašistických zločincov ako Orbán, Morawiecki, Janša, Salvini, Le Penová, Kurz /bohužiaľ aj Putin/ voči Erdoganovi, skrátka prakticky všetkých „konzervatívnych“ európskych politikov – s výnimkou Grécka a Cypru – som sa už viackrát zmienil. Aj o všeobecnej podpore vstupu Turecka, Kosova, Albánska, Severného Macedónska, Bosny a Hercegoviny do EÚ nielen v týchto kruhoch.

  2. Určite všetci viete, že Turecko napriek miliardám z EÚ prežíva hlbokú ekonomickú krízu a , ako píše Česká vec, snaží sa jej „čeliť“ stále intenzívnejšou islamizáciiou…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout