EU připravuje zákon, který umožní zabavit soukromý majetek v době pandemické situace

EU připravuje zákon, který umožní zabavit soukromý majetek v době pandemické situace

Už velmi dlouho upozorňuji na to, co si většina Evropanů vůbec neuvědomuje: EU byla stvořena proto, aby Evropany zničila a ne proto, aby jim jakkoli pomáhala. Hlavním cílem je globalizace – likvidace národů, národních států a výměna evropských obyvatel. Ta se děje od roku 2015 prakticky neustále.

Nicméně EU má také za cíl sjednotit zákony v rámci EU, ostatně, už Lisabonská smlouva říká, že zákony EU jsou nadřazené nejen zákonům národních států, ale dokonce i jejich ústavám. Jde tak skutečně o jakousi 4. říši pod vedením Německa, ovšem s tím rozdílem, že obyčejní Němci jsou nyní podobně, jako zbytek původních Evropanů, těmi, kdo mají být vyměněni. Šílené na tom, je, že tuto výměnu nejen Němci, ale i mnozí další Evropané podporují.

O tom, že ve skutečnosti nevládnou volení politici, což jsou jen loutky globalistů, ale nadnárodní korporace, které tito globalisté vlastní, snad netřeba znovu detailně hovořit. Právě požadavkům těchto korporací se plně podřizuje politika. A tyto korporace, v jejichž zájmu je nyní ničena jejich konkurence v podobě malých a středních podnikatelů, chtějí postupně vlastnit vše. Jak plánuje WEF  – nikdo by neměl vlastnit vůbec nic, vše se má jen sdílet. To plánuje už na rok 2030.

A v EU jdou korporacím opět vstříc, aby jim pomohli vlastnit skutečně vše, i když tvrdí, že zákon je namířen proti korporacím. Co jim však zabrání využít jej proti malé lokální firmě a časem je zamířit i na soukromé vlastnictví fyzických osob? To vše údajně v zájmu většiny. Ovšem vše, co kdy mělo být v zájmu většiny, bylo nakonec zneužito hlavně v zájmu hrstky těch nahoře…

Evropská unie údajně připravuje zákon, který umožní Bruselu zabavit soukromý majetek během nouzové pandemické situace.

Komisař EU pro vnitřní trh Thierry Breton v uniklé novoroční zprávě svým zaměstnancům nastínil plány na „nouzový nástroj jednotného trhu“, který bude mít soubor opatření s cílem zajistit bezpečnost dodávek během krize.

Očekává se, že opatření budou navržena na jaře a předpokládá se, že budou potenciálně zahrnovat kontroly vývozu a také nové pravomoci EU získávat od společností informace o výrobě, zásobách a jejich dodavatelských řetězcích.

Ve svém poselství Breton ospravedlnil potřebu nové moci tím, že Evropská unie nedovolí, aby korporátní zájmy zasahovaly do zájmů evropského lidu.  Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová rovněž vyjádřila přání, aby byl vytvořen nouzový nástroj jednotného trhu EU, který by pomohl „urychlit rozhodování, kdykoli nastane kritická situace“.

Zatímco systém celého bloku by byl nový, několik členských států Evropské unie se již během pandemie pokusilo zabavit soukromé zboží určené pro jiné národy.

Dále je již popisováno nám všem známé zadržování a vydávání roušek a jiného materiálu na jaře 2020, čímž už údajně bylo takové „zabavování“ praktikováno. To ovšem není podstatné. Důležité je, že vše, co dělá EU, je nakonec vždy namířeno proti lidem a pro zájmy korporací. Podobný zákon se nakonec nebude vztahovat na korporace, neboť ty v reálu EU ovládají a tedy nikdy nedovolí, aby celý moloch jakkoli pracoval v jejich neprospěch. Viz například dvojí kvalita potravin, drogerie a dalšího zboží. Také tu EU uhájila, v neprospěch  spotřebitelů chudších evropských zemí, ale k potěšení korporací.

Proto se obávám, že postupně tento zákon povede i k tomu, že bude v nouzovém (resp. pandemickém) stavu zabavován i majetek řadových občanů, ať už pod jakoukoli záminkou. EU ale nikdy neudělala jediný – byť sebemenší – krok proti korporacím.  Ostatně, všechny země EU, kde byly lockdowny, zavíraly malé obchůdky, služby a restaurace, ale řetězce nadnárodních korporací zůstávaly otevřené. Ty, které neměly otevřeno (např. nábytek) už měly dávno zavedeny online prodeje.

Pokud tak EU chystá jakýsi vyvlastňovací zákon, pak je třeba počítat s tím, že jsou za ním i postranní úmysly. Ostatně, jak by asi měli jinak docílit toho, že do roku 2030 nebude nikdo nic vlastnit a vše se bude sdílet, jak prosazuje WEF?

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 4]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout