Švédsko: Většina Arabů, Afghánců a Somálců se v roce 2021 stala Švédy

Švédsko: Většina Arabů, Afghánců a Somálců se v roce 2021 stala Švédy

Není ani tak podstatné být proti „nelegální migraci,“ která již díky EU prakticky neexistuje, případně být jen proti „migraci“. Je třeba být proti islámu, ale i proti EU, neboť kdokoli z těch, kdo přišli v posledních letech třeba do Německa nebo Rakouska, zde může legálně nakoupit nemovitosti nebo se sem přestěhovat coby „Němec“ nebo „Rakušan“.  A to zcela bez omezení a bez ohledu na to, že dotyčný přišel před pár lety do Evropy bez dokladů a pod falešnou identitou. A možná dokonce řezal hlavy v řadách ISIS.

I když zatím nejsme pro muslimy až takovým lákadlem, tak jím díky velmi vstřícným pravidlům vůči islámu brzy budeme. Postupně se zde povolují hidžáby na školách, šaría sňatky, na rozdíl od jiných evropských zemí jsou zde povoleny burky či nikáby, legálně si zde již budou moci muslimové otevírat i islámské školy, o výstavbách mešit nemluvě. Je tak jen otázkou času, než budeme na cestě k chalífátu následovat Německo nebo třeba podobně velké Švédsko.

Většina z těch, kdo přišli do Evropy například v roce 2015, již má občanství té země, v níž byla v té době podána žádost o azyl. Například v Německu se letos stali Němci všichni Syřané, v roce 2023 to má být i zbytek těch, kdo přišli v roce 2015.

To Švédsko je v tomto ohledu ještě štědřejší. Rozdává totiž občanství téměř komukoli, takže se pak lépe maskují i statistiky kriminality. Mnohem víc zločinců již bude z řad „Švédů“, přičemž zcela nepodstatným detailem bude i fakt, že se onen Švéd narodil třeba v Somálsku nebo Afghánistánu.

Právě letos totiž Švédsko zaznamenalo rekordní počet nových občanství, které získali zejména Arabové, Somálci a Afghánci. Tedy jednoduše řečeno – téměř výhradně muslimové…

Švéd budoucnosti je Arab, podle nových statistik švédské migrační agentury. Do konce letošního roku Švédsko udělilo asi 85 000 občanství – téměř výhradně třetímu světu. Arabové jsou na vrcholu statistik, zatímco lidé ze Západu zde téměř nefigurují.

Statistiky za rok 2021  ukazují, že je to stále arabský svět, který je stále nejpopulárnější, když švédské úřady rozdávají občanství takzvaným „novým Švédům“.

Celkem 27 340 Syřanů, 4 305 Somálců, 4 067 Afghánců a 3 471 Eritrejců obdrželo do konce listopadu 2021 švédské pasy. Ze západních zemí je za stejné období obdrželo pouze 163 Norů, 198 Dánů a 204 Finů.

Jen z arabského světa získalo během tohoto období občanství necelých 40 000 lidí.

Zároveň v roce 2021 emigrovalo ze Švédska téměř 50 000 původních Švédů. To je jedno celé okresní město. Zdá se tedy, že výměna obyvatel ve Švédsku je realitou a s tím, jak bude obohacení ze zemí třetího světa přibývat, bude ubývat potomků Vikingů, kteří budou i nadále prchat do méně islamizovaných zemí.

O to rychleji se stane Švédistán zcela demokratickou cestou prvním evropským chalífátem…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Švédsko: Většina Arabů, Afghánců a Somálců se v roce 2021 stala Švédy

  1. Tak když to tak půjde dál, za chvíli nové Švédy nebude mít kdo živit, Švédsko zchudne, a mlsla poputují za kořistí dál ….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout