Švédsko: „Já jsem ISIS,“ křičí muslim při zatýkání (video)

Švédsko: „Já jsem ISIS,“ křičí muslim při zatýkání (video)

Chalífát Islámského státu jen kopíruje život Mohameda a jeho souvěrců. Konají přesně tak, jak konal ve své době Mohamed a tak, jak jim ukládá Korán. ISIS je ten pravý islám. To potvrzuje, že neexistuje nic jako „umírněný islám“, tak se zpravidla nazývá buď islám, který praktikují věřící muslimové v rámci takíji (přetvářky) nebo tzv. „liberální islám,“ který již s islámem nemá nic společného, takže ti, kdo se k němu hlásí, jsou považováni za odpadlíky. Tak tomu je i v případě liberální mešity v  Berlíně, která je pod každodenním dohledem, neboť muslimové ji považují za rouhání.

Ve Švédsku se už stále častěji muslimové nezdráhají projevit a říct naplno co si myslí nebo jednoduše zkonstatovat fakt. Třeba jen vyslovením své podpory ISIS.

Videoklip ukazuje policii a bezpečnostní službu zatýkající muslimského ilegála v centru Stockholmu ve Švédsku. Muž křičí, že byl součástí muslimské teroristické organizace Islámský stát (ISIS) a dodává, že Islámský stát (ISIS) je nejlepší.

Incident se odehrál před stanicí metra Slussen.

„Slibuji vám. Já jsem ISIS, byl jsem s ISIS, budu pokračovat s ISIS, ISIS je nejlepší, ISIS je nejlepší, ISIS je nejlepší,“ křičí muž, zatímco je zatýkán…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 4.7]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout