Ve Velké Británii, Francii, Německu, Švédsku a Španělsku jsou křesťané pod islámským útlakem

Ve Velké Británii, Francii, Německu, Švédsku a Španělsku jsou křesťané pod islámským útlakem

Islám není tolerantní, žádné jiné náboženství dlouhodobě nesnese. To můžete ostatně vidět ve všech islámských zemích, kde jsou náboženské menšiny silně utlačovány. Totéž se pak děje v těch zemích, kde proces islamizace teprve probíhá. V jisté fázi islamizace pak dochází k útokům na jinověrce, kteří musí být zlikvidováni, případně musí konvertovat.

Podle Koránu jsou bezvěrci podřadní a přesně podle toho se s nimi i v islámských zemích zachází. To ovšem nelze zaměňovat s tím, jak zachází například s bezvěrci – turisty, z nichž jim plynou ekonomické výhody. Pro muslima je navíc normální se na vás úlisně usmívat a v duchu vás nenávidět, což je zcela běžná takija, tedy muslimská přetvářka.

Stupeň islamizace jakékoli země lze detekovat i podle toho, jak se v dané zemi daří nemuslimům. Islamizované země, kde dochází ke každodenním útokům na křesťany, hinduisty nebo buddhisty, se již dostaly do takové fáze islamizace, z níž se nelze dostat jinak, než silou. Tedy jakékoli nenásilné prostředky již islamizaci těchto zemí neodvrátí.

Být křesťanem je problematické v hned několika evropských zemích. To potvrzuje organizace Observatory on Intolerance and Discrimination Against Christians of Europe, OIDAC.

Důvod, proč se rozhodli podívat se blíže na Velkou Británii, Francii, Německo, Španělsko a Švédsko, je ten, že právě zde je podle OIDAC stále těžší být křesťanem .

Zvláštní důraz je kladen na úpadek náboženské svobody, jakož i svobody projevu, svobody svědomí a rodičovských práv, mezi jinými lidskými právy. 

OIDAC říká, že výběr pěti zemí vycházel z článků v médiích, cílených dotazníků, oficiálních statistik a hloubkových rozhovorů, přičemž v uvedených zemích byly identifikovány dva zdroje zvýšené nesnášenlivosti a diskriminace.

Jde především o legislativu vlád nebo o politický diskurs, který podkopává svobodu křesťanů (většinou na úkor muslimů), ale bývají perzekuováni také na individuální úrovni prostřednictvím sociálního vyloučení a kriminálních činů proti křesťanům.

Antikřesťanské zločiny z nenávisti v Evropě vzrostly během jediného roku o 70 procent. Porovnávaly se roky 2019 a 2020. V případě Švédska zde byl zvláštní odkaz na to, že masová muslimská invaze vedla k vysokému stupni sociální segregace s viditelným nepřátelským útokům vůči křesťanům.

Švédsko je také označeno jako jedna ze tří zemí, kde je ohrožena svoboda svědomí a hrozí, že v budoucnu budou křesťané dokonce zcela vyloučeni z určitých profesí.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Ve Velké Británii, Francii, Německu, Švédsku a Španělsku jsou křesťané pod islámským útlakem

  1. Samozrejme, zoznam krajín , kde už kresťania doslova trpia pod terorom moslimov a ich pomáhačov /často s tichým súhlasom EÚ a OSN/, je v skutočnosti oveľa dlhší. A zďaleka nezahŕňa iba „vyspelé“ európske krajiny… Nie je ťažké predstaviť si napr. situáciu zvyškov srbských kresťanov v kosovskom „štáte“, alebo kresťanských komunít v niektorých prevažne moslimských štátoch Nigérie. Krajiny, kde útlak ktorejkoľvek náboženskej skupiny vrátane kresťanov jednoznačne zakazujú miestne zákony /ako napr. Singapur či Spojené arabské emiráty/, veru nie je veľa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout