Švédské zločinné muslimské gangy již operují i na území Dánska

Švédské zločinné muslimské gangy již operují i na území Dánska

Je třeba si především uvědomit, že všichni tito zločinci jsou občany Švédska, mnozí se v zemi již narodili přivandrovalým rodičům. Mohou proto působit kdekoli v EU, neboť jsou samozřejmě i občany EU. Švédsko mají do značné míry pod palcem a bylo tak docela logické, že svoje pole působnosti postupně rozšíří i do sousedních zemí. Většina těchto gangů se živí prodejem drog nebo zbraní, přičemž různé zástupné podnikatelské aktivity (obchody, kadeřnictví, restaurace apod.) slouží jen coby pračky peněz. V této situaci je samozřejmě nedávno nastolená tvrdší protimigrační politika Dánska k ničemu, rychle se mohou islamizovat i díky stále častěji přicházejícím „Novošvédům“.

V pátek byli tři lidé zastřeleni před kadeřnickým salonem v Islev Torg v Rødovre u Kodaně, který vlastní švédští občané. Jedna z obětí zemřela – údajně jde o 17letého švédského občana. Den předtím byl v okrese Nørrebro zavražděn muž. Ve stejný den byl pro podezření z vraždy zatčen 21letý muž žijící v Göteborgu.

Dánská policie uvedla, že není jasné, zda mezi střelbami existují nějaké vazby. Je však zřejmé, že v obou případech existuje jasná souvislost se Švédskem. Dánská policie nepotvrdila, že páteční střelba souvisela s gangem.

„K tomu neposkytnu žádný komentář. Vyšetřujeme široce,“ řekl Mads Dam z policie Københavns Vestegns.

Švédský občan, který byl ve čtvrtek zatčen za vraždu, byl již dříve ve Švédsku odsouzen za několik závažných trestných činů, včetně loupeže a trestných činů se zbraněmi s přitěžujícími okolnostmi. Byl zatčen v autě s jiným mužem.

Podezřelá vražedná zbraň byla nalezena v autě. Podle prokurátora to byl 21letý švédský občan, kdo vystřelil smrtelné výstřely.

Obětí čtvrteční vraždy byl člen zločineckého gangu skupiny NNV, což je zkratka pro Nørrebro-Nordvest. NNV je spojena se Satudarah a je hlášena v konfliktu s Bandidos. Muž byl střelen do zad a zemřel.

Páteční střelba se odehrála v souvislosti s kadeřnickým salonem švédského občana, který má bydliště v Malmö. Majitel, který přežil výstřely, byl zasažen do břicha, zatímco 17letý chlapec byl střelen do krku. Třetí oběť byla údajně zraněna na ruce.

Majitel kadeřnického salonu je údajně zločinec, který mimo jiné figuroval při vyšetřování vražd a drogových deliktů ve Švédsku. Podle DN má dánská policie již podezření, že členové gangů žijící ve Švédsku působí jako torpéda pro dánské skupiny. Mimo jiné se uvádí, že eskadra smrti z Järvy v západním Stockholmu založila místní pobočku v Kodani.

V srpnu byli 20letý člen Eskadry smrti a dva další švédští občané zatčeni za loupež v obchodě v kodaňské čtvrti Østerbro. Jsou také podezřelí z vražd v Christianii a z napojení na zločinecké gangy ve Švédsku.

„Švédové se v různých kontextech chovali velmi agresivně, včetně toho, když vstoupili do Christianie a požadovali po lidech peníze,“ řekl dánskému rozhlasu anonymní zdroj.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout