„Papeži, ty jsi heretik!“ – Bergoglio byl v Řecku konfrontován pravoslavným knězem

„Papeži, ty jsi heretik!“ – Bergoglio byl v Řecku konfrontován pravoslavným knězem

Bergoglio je poplatný slouha globalistů, jehož neuznávají ani mnozí katolíci.  Kroky tohoto falešného papeže jen potvrzují, že byl na svůj post dosazen s  cílem výměny obyvatel Evropy a její islamizace. To jistě chápe i pravoslavný kněz, který je jedním z mála, kdo se odvážil proti Bergogliovi osobně takto veřejně vystoupit.

Papež František byl v sobotu pokárán starším řeckým pravoslavným knězem, když přijel na setkání s hlavou pravoslavné církve v zemi, což svědčí o přetrvávající nedůvěře mezi některými pravoslavnými a katolíky staletí poté, co bylo křesťanství rozštěpeno na polovinu.

„Papeži, vy jste heretik!“ zakřičel kněz třikrát, když Bergoglio dorazil do rezidence arcibiskupa Ieronymose v řeckém hlavním městě Aténách. Protestující padl na zem, když ho policie odváděla pryč, a zdálo se, že si toho František nevšiml, když vešel do rezidence na soukromé setkání s pravoslavným vůdcem.

Incident následoval po malých protestech proti papeži na jeho předchozí zastávce na ostrově Kypr, který je také převážně pravoslavný.

Ale uvnitř Ieronymosovy rezidence se shodli oba křesťanští vůdci, kteří přišli se svou společnou výzvou křesťanům, aby spolupracovali na ochraně životního prostředí a péči o migranty. Na rozdíl od osamělého kněze přivítal nejvyšší představitel pravoslavné církve Bergoglia „s pocitem úcty a bratrství“.

Františkova státní návštěva Řecka přichází 20 let poté, co Jan Pavel II. uskutečnil první takovou návštěvu Řecka od Velkého schizmatu a využil této příležitosti k omluvě za hříchy „činem nebo opomenutím“, které katolíci po staletí páchali proti pravoslavným. František tuto omluvu obnovil v sobotu před Ieronymem a dalšími pravoslavnými preláty.

Ieronymos řekl Františkovi v sobotu, že sdílí papežovu vizi vytvořit silné vazby, aby čelil globálním výzvám, jako je migrační krize a změna klimatu.

Zdá se tedy, že Ieronimos tlačí stejnou agendu jako Bergoglio. Ostatně, stačí si připomenout konání německých církví, kde všechny bez rozdílu podpořily výměnu obyvatel a islamizaci nejen Německa, ale celé Evropy….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout