Rakousko: Raiffeisen chce, aby se více užívaly mikročipové implantáty pod kůží

Rakousko: Raiffeisen chce, aby se více užívaly mikročipové implantáty pod kůží

Internet těl je jeden z prosazovaných nápadů Schwabova WEF. Pod kůží na ruce by se tak každému měl časem objevit čip, v němž budou nejen veškeré doklady, bankovní karta a očkovací průkaz, ale i klíče. Asi každému, kdo pozorně sleduje kroky globalistů, jejichž snem je svět pod jejich nadvládou s lidmi, kteří nic nevlastní (neboť vše již vlastní oni), je jasné, že cílem tohoto počinu, který je již v Evropě testován na asi 50 000 lidí, je absolutní dohled nad každým jedincem, včetně z Číny dobře známých sociálních kreditů.

V současné době koluje znepokojivý blogový článek hornorakouské Raiffeisen-Landesbank. V něm vysoce postavený zaměstnanec finanční instituce inzeruje mikročipové implantáty v ruce. Fúze člověka a stroje – tato vize globalistů je také známá jako „transhumanismus“ – je otevřeně propagována jako příležitost k digitalizaci.

Strašidelný článek najdete na domovské stránce pod informacemi pro zakladatele firem a osoby samostatně výdělečně činné. Tato často likvidní zákaznická základna, která je otevřená inovacím, bude pravděpodobně první cílovou skupinou. Již v první větě se autor raduje: „Člověk a stroj vstupují do stále užšího spojení.“ To je možné nejen prostřednictvím smartphonů a dalších gadgetů, ale také prostřednictvím mikročipových implantátů, které rozšiřují schopnosti lidí.

Za tímto účelem může jako příklad sloužit jejich vlastní vysoce postavený zaměstnanec – Roland Hechenberger,který je zástupcem vedoucího korporátních zákazníků. Myslí si, že je skvělé, že se před několika lety nechal „očipovat“. Koneckonců, můžete ukládat osobní údaje do svého vlastního těla nebo integrovat klíč od svého vlastního domu pod kůži. Jak ukazuje švédský příklad, bankovní transakce jsou také možné tímto způsobem.

Zvláště zajímavé je však následující Hechenbergerovo vysvětlení: „Vzhledem k tomu, že ze zdravotních důvodů jsme si po desetiletí injekčně aplikovali živé viry, které plní určitý úkol v našem těle nebo nahrazujeme vlastní složky těla umělými, zdá se mi, že implantace minipočítače je docela malý krok.“ Malý krok pro ctižádostivého funkcionáře domovské banky vládní ÖVP, velký krok pro kyborgizaci lidstva?

Jakkoliv pozitivně může být digitalizace použita, z příkladu sociálního kreditu v Číně lze také vidět, že stejné nástroje mohou být použity jako nástroje moci vládnoucí třídy. Také je můžete použít k tomu, abyste se stali nadřazenými ostatním lidem.

Již v tomto okamžiku zvoní poplašné zvony pro ty, kdo vládnou kritickým myšlením: Co když budou takové implantáty zneužívány jako nástroje moci? Například, pokud je na něm uložen „stav očkování“ (také již možné ve Švédsku)? Nebo by měl být v této zemi také oficiálně zaveden systém sociálního kreditu? Bez odpovědi na tuto otázku zůstal rozhovor s Dr. Patrickem Kramerem, odborníkem na digitální a biologickou transformaci“. A tam to ještě houstne: Upřímně řečeno, jde o totální propojení občanů. Základním pilířem, přiznává otevřeně, je pohodlí.

Klíče, peněženky, mobilní telefony: V budoucnu vše pod kůží:“Vedu bezklíčový život a je to velmi vítané,“ říká Kramer. Ve druhé generaci implantátů peněženka zcela zmizí – „environmentální faktor“ plastových faktorů slouží jako páka. To bude nahrazeno „obchodem s aplikacemi s různými aplikacemi – ale již ne pro váš mobilní telefon, ale pro váš implantát“. Ale Kramerův velký sen: „Za pár let budeme mít první mozkové implantáty, které umožní komunikaci mezi mozky.“ Generální ředitel Tesly Elon Musk také sní o mozkovém čipu – informoval Wochenblick.

Kramer také popírá, že by bylo možné sledovat  očipované lidi na každém kroku. Po všem, co zažíváte, pokud jde o údaje o pohybu a zdraví v dnešní době, byste si pravděpodobně měli tento appeasement užívat s opatrností. Dokonce i představa, že sám architekt „Velkého resetu“ Klaus Schwab se najednou prochází ve vaší mysli při lyžování s rodinou ve švýcarských Alpách, nezní mnoha lidem jako sen o budoucnosti.

Jen před několika týdny Facebook také představil svou prezentaci „Metaverse“. Mělo by být možné zcela propojit celý život a ponořit se do pseudorealistické reality pomocí brýlí virtuální reality. I zde se má pomocí tohoto nástroje provádět stále více každodenních úkonů. To, o čem vizionáři zřídka mluví: možnost cenzury. Schwabovo Světové ekonomické fórum (WEF) však již naznačilo, že do takových alternativních realit vloží jakýsi bezpečnostní spínač. Lze tedy předpokládat, že disidenti jsou ohroženi ještě více.

Dnes „konspirační teorie“, ale ve světě myšlení elit pravděpodobně už dávno myslitelný scénář. Nástroj totální kontroly, prodávaný pro zjednodušení života a pokroku. Lidé, kteří již nejsou pány svých smyslů, ale chodícími kyborgy: lidé, kteří nemají nic, ale jsou  šťastní, jak nejednou oznámil šéf WEF-Schwab. A fantazii se meze nekladou: Podle radikálních aktivistů v „chytrých městech“ zítřka mají shromážděná data dokonce nahradit demokratické volby…

Globalisté již dlouho mluví o „internetu těl“. Ochrana údajů již není problémem – ale boj proti takzvaným „pandemiím“ ano. Ani zde se WEF & Co. netají plány: Chytré hodinky a podobná zařízení se mají používat pro sběr dat ke zjištění, zda srdeční frekvence a dýchání uživatele nenaznačují virovou infekci. Patenty pro takové „čipové“ experimenty jsou také již dlouho udělovány.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout