Austrálie otevřela koncentráky pro covid pozitivní a jejich kontakty, přepravu do koncentráků zajišťuje armáda – jaká jsou v nich pravidla?

Austrálie otevřela koncentráky pro covid pozitivní a jejich kontakty, přepravu do koncentráků zajišťuje armáda – jaká jsou v nich pravidla?

Samozřejmě i vy jistě víte, že se jakési koncentráky v Austrálii otevíraly, nejde tedy o žádnou novinku. Jen navenek se jim říká karanténní střediska. Ostatně, na newspeak jsme si již dávno všichni zvykli, je to něco podobného, jako když se korporátní fašismus nazývá liberální demokracií.

Co mne ovšem na těchto koncentrácích tak zaujalo? Jednak to, že jsou pro všechny, Neodlišují očkované a neočkované. Jste-li covid pozitivní, dostanete se tam vy i vaše kontakty. Jde tedy o potvrzení toho, že jsme zde všichni na jedné lodi, společnost je přesto rozdělená, místo aby se spojovala proti těm, kdo zejména našim potomkům chystají budoucnost podřadných bezprávných otroků. Na toto téma se však podíváme jindy.

Nyní se vraťme k australským koncentrákům. Co nám ukazují? Především to, že si s lidmi může systém dělat cokoli a vy nic nezmůžete. Jsem naprosto přesvědčena o tom, že podobné záležitosti jsou zkouškou, která má ukázat, jak daleko lze zajít. Podobně jsou samozřejmě zkoušeny i jiné země, jak můžeme vidět po celé Evropě.

Ale nyní se podívejme zpět do Austrálie a ke koncentrákům…

Austrálie opět světu ukazuje, jak v praxi funguje prosazování koronafašismu. Nyní, když se všichni v Rakousku budou muset brzy nechat očkovat, už si v Austrálii zřizují vlastní „karanténní tábory“, které se již neplní pouze nově příchozími, ale také pozitivně testovanými obyvateli a jejich kontaktními osobami (!) .

Ve státě „Severní teritorium“ je tamní místní vláda v naprosté panice: v oblasti Binjari, kterou obývají převážně domorodci, je prý nejméně devět (!) případů covidu. Nákaza se může vyskytnout i v jiných oblastech, protože obyvatelé jen zřídka dodržují cestovní omezení a podobně. Premiér Michael Gunner proto uvalil na domorodé obyvatele přísnou karanténu a zároveň povolal na pomoc armádu.

Pozitivní občané a jejich přímé kontaktní osoby mají být nyní transportovány armádními transportéry do „karanténních táborů“ (Howard Springs Quarantine Center), které již ve státě existují.

Covid kempy v Austrálii jsou vlastně uspořádány jako vojenské věznice, podobné té na Guantánamu.

Například výše zmíněné karanténní zařízení Howard Springs (titulní obrázek). Oblast byla „přeměněna a rozšířena“ zejména pro lidi v korona karanténě, protože to bývaly kasárny pro dělníky. Pravidla chování v táborech také připomínají nejtemnější časy v historii a jsou děsivě podobná:

Pokud neumíte anglicky, tak jen ve stručnosti uvádím, o čem se v dokumentu píše.

Hned na začátku jste upozorněni, že musíte v karanténním zařízení velmi striktně dodržovat všechna nařízení. Tedy skutečně jako ve vězení. Máte k dispozici pokoj s terasou. Toto „svoje“ území pak nesmíte opustit. Pokud pak vyhrazené prostory opustit musíte, tak jedině s rouškou a dodržováním odstupu 1,5m od cizích lidí. Bližší kontakt je povolen jen s příbuznými, jde většinou právě o ony zároveň s vámi uvězněné kontakty, které se od vás mohly nakazit (nebo vy od nich).

Nesmíte se také dotýkat předmětů, kterých se dotýkají jiní, údajně aby infekce neulpěla na povrchu těchto předmětů. Nesmíte si pak předměty s cizími lidmi ani půjčovat. Výjimkou jsou  opět jedině příbuzní, kteří jsou případně také ve vězení, které je – mimochodem – podle všeho určeno i pro děti (mezi možnými předměty, které si nelze předávat s cizími lidmi jsou uvedeny i hračky, proto předpokládám, že věk uvězněných není nijak omezen).

V případě porušení pravidel bude hříšník na svůj „delikt“ upozorněn SMS, případně verbálně.

Zaráží mne, že si stále ještě někdo naivně myslí, že žijeme ve svobodném světě. Ještě víc mne udivuje, že se najde dost lidí, kteří těmto počinům, jako jsou koncentráky pro nakažené, tleskají.

Přitom nikomu nevadí, že z Afriky denně zcela nekontrolovatelně proudí do Evropy stovky až tisíce invazistů, kteří  jsou mnohdy plní nemocí, které mohou libovolně roznášet po celém kontinentu, neboť jsou nedotknutelní.

Už záhy po 2. světové válce se lidé ptali, jak bude vypadat ta třetí, která by s využitím jaderných zbraní zničila svět. To ví i globalisté, kteří nemají zájem nechat svým potomkům zničený svět. Proto musí být třetí světová válka zcela odlišná, bez využití konvenčních zbraní. A co je nejdůležitější – oproti válkám předchozím zatím většina lidí na planetě netuší, že 3. světová válka již začala…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.5]

3 thoughts on “Austrálie otevřela koncentráky pro covid pozitivní a jejich kontakty, přepravu do koncentráků zajišťuje armáda – jaká jsou v nich pravidla?

  1. A jak by v té Austrálii chtěli pokračovat, když by statisticky významně narostly počty nakažených ? Limitní případ – všichni by byli nakažení. Celá Austrálie si z toho sedne na pr.el, zastaví se výroba a ani nepůjde lidi zásobovat ? Lockdauny dělali v Izraeli a pomohlo to jen dočasně. Řešením je použít léky. Už je lék, který večer polknete a ráno jste fit.

  2. A tak to má být. Slušný občan má právo na bezpečný život ve své zemi, ne aby se kvůli nedisciplinovaným hejskům, které zajímá jen jejich pohodlí, ale národ jim je ukradený, nakazil smrtícím virem, který 2% nakažených zabije a 10% nakažených dlouhodobě zmrzačí. Závidím Australanům, tady v Česku globalisty vyhlazovaní původní obyvatelé jsou nuceni po kontaktu s nakaženým chodit do školy či práce zabíjet lidi. Dle předních vědců budou dlouhodobé následky viru známé až za 5 let. Navíc může zmutovat do formy zabíjející vysoké desítky procent nakažených. Až budou dnes nuceně nakažené děti ve třiceti umírat na mrtvice, tak asi názor změníte. Ale bude pozdě. Pokud někdo ví, že takové následky budou, tak to tají.

    Jde o osud našeho národa, kvůli zhýčkaným sobcům zemřelo 35 000 původních obyvatel Česka. Islámští dobyvatelé kvílí radostí, jak jim uvolňujeme životní prostor. Všichni porušovatelé opatření by měli jít povinně makat na JIP. Zatímco se lidé baví a vynucují si otevřené školy, tisíce spoluobčanů zbytečně bojují o život. Ale zhýčkaní zpohodlnělí lidé nejsou schopni chvíli sedět doma. Chřipečkářství je stejná šílená globalistická ideologie jako genderismus, sluníčkářství, eurohujerství či greendeal. Vypatlaná západní společnost se neumí bránit islámské invazi a pandemii, a tak vymýšlí iracionální ideologie, aby odtáhla pozornost od problémů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout