„Nevěřící musí být vyhlazeni, jsou to opice a prasata,“ prohlásil imám žijící ve Francii

„Nevěřící musí být vyhlazeni, jsou to opice a prasata,“ prohlásil imám žijící ve Francii

O francouzském Marseille si zde můžete počíst docela často, jde o jedno z několika evropských měst, které jsou na vrcholu pomyslného žebříčku měst, kandidujících na první čistě islámské velkoměsto pod právem šaría. V některých čtvrtích už platí právo šaría a i pro policisty je tam vstup jen na vlastní nebezpečí.

Není divu, že právě zde již roky bují salafismus, tedy nejpřísnější forma islámu ve stylu Saúdské Arábie. Právě zde působí také Saúdskou Arábií vyškolení imámové, denně vyzývající k založení chalífátů a samozřejmě i k zabíjení bezvěrců.

Imám Abdelhadi Doudi  působil v mešitě v Marseille, kde pravidelně vyzýval mimo jiné i k zabíjení bezvěrců. Francouzské úřady salafistickou mešitu, v níž kázal, opakovaně uzavřely a poté znovu otevřely.

„Uzavření mešity je útokem na muslimy! Pokud je kněz obviněn z pedofilie, nezavíráte jeho kostel! V každém případě jsem nikdy neslyšel, že by imám vyvolával nenávist nebo ozbrojený džihád,“ protestoval věřící. Jenže to je samozřejmě jen běžná islámská přetvářka, neboť mešita, kde se nebrojí proti bezvěrcům, neexistuje. Pak by to již nebyla mešita.

 Ve skutečnosti v nejméně třiceti kázáních v arabštině imám Abdelhadi Doudi a další salafisté vyzvali k džihádu, vyhlazení nevěřících  – nečistých, bratrů opic a prasat, kamenování žen a přijetí zákona odplaty.

Salafistický proud, který prezentuje „nejčistší“ islám, se uchytil ve Francii a postupuje zejména v Marseille, z něhož se stalo etnicky zdevastované město.

Vliv imáma se neomezoval jen na dočasně uzavřenou mešitu ani na město Marseille: rozšířil se po celém regionu až na hranici s Itálií, působil i ve Vitrolles, v Avignonu a v Aix-en-Provence.

Jeho domovská mešita v Marseille, stejně jako všechny ostatní mešity, není jen místem islámských modliteb. Sídlila zde i madrasa, škola Koránu, která vítala děti od 5 let. Podle prefektury  dlouhodobě kázání ovlivňují obyvatele okresu a ve školách jsou studenti povzbuzováni v nenávistných projevech, a to natolik, že chlapci legitimizují útoky islámských teroristů ve Francii.

Podobných mešit je plná Evropa a další přibývají s tím, jak přibývají i počty muslimů. To vše se děje za podpory EU, ale i mnoha Evropany volených politiků, především pak nové německé vlády.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 4.8]

4 thoughts on “„Nevěřící musí být vyhlazeni, jsou to opice a prasata,“ prohlásil imám žijící ve Francii

  1. Prosím Slovanku, aby začala používať termín „vahhábizmus“ pre ten najextrémnejší smer sunnitského islamu /s článkami ako tento inak plne súhlasím/ – iniciovaného aj financovaného v celom svete predovšetkým Saudskou Arábiou – a upustila od politicky korektného výrazu „saláfizmus“. Dodám len,že vahhábisti nenávidia aj vyznavačov všetkých ostatných islamských smerov, často vyzývajú k ich zabíjaniu /hlavne v Jemene je to bohužiaľ realita – s tichým súhlasom USA a EÚ/ a uznávajú len sunnitov.

    1. Samozřejmě, je to jedno a totéž. Salafismus je de facto jen jiný výraz pro wahhabismus, což je – jak správně píšete – směr podporovaný SA, kde jsou školeni evropští imámové právě k tomu, aby tento směr podporovali i u muslimů v Evropě. Sunnitů je v Evropě asi 95%, odečteme-li VB, pak 99,5%, takže tady je to jasné, kam hlavně EU směřuje…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout