Velká Británie, USA i Nizozemsko mají naočkováno mnohem méně lidí než se uvádí

Věřím, že k podobným manipulacím se uchylují služebníci Big Pharmy i v dalších západních zemích, včetně našich oddaných lokajů. Jde samozřejmě o účelové zkreslení, které má hned dva základní cíle. Tím prvním je snaha vytvořit dojem, že neočkovaní jsou jen neparná menšina, že jde o několik  málo rebelů, které lze v tak omezeném počtu jakkoli umlčet. A samozřejmě je třeba neočkované přesvědčit, že pokud nechtějí patřit k oné zanedbatelné menšině, musí si nechat aplikovat genovou terapii.

Především se však může velmi lehce manipulovat s čísly hospitalizovaných i mrtvých, neboť prolhané vlády a jejich nohsledi mohou například tvrdit, že neočkovaní na JIP vychází z celkově výrazně nižšího počtu (dělá se přepočet na 100 tis . obyvatel), než v případě očkovaných, jichž je „údajně“ nesrovnatelně víc.

Britové byli o proočkovanosti informováni po celé měsíce. Podle vlády mělo být proočkováno 89 procent  lidí starších 12 let. Nová zpráva však ukázala, že skutečná míra proočkovanosti v této věkové skupině je jen  62 procent, podle datového analytika Daniëla van der Tuina na Substacku.

Ve Spojených státech bylo sděleno podobné chybné číslo. Miliony prvních injekcí tam byly chybně zaregistrovány.

Britská zpráva, kterou zveřejnila britská Agentura pro zdravotní bezpečnost, odhalila, že neočkovaných není jen pět milionů, ale nejméně 15,3 milionu. Pokud by měly být do celkového počtu zahrnuty děti, je to ve skutečnosti 23,5 milionu lidí, řekl Van der Tuin. Celková populace Spojeného království je asi 56 milionů lidí, z nichž 47,8 milionu je starších 12 let.

„Nové informace mění jakékoli závěry o hospitalizacích podle stavu očkování,“ vysvětlil datový analytik a dodal, že je pravděpodobné, že se to týká i jiných zemí, včetně Nizozemska.

Podle nizozemské vlády bylo asi 85,9 procent populace plně očkováno. Webová stránka Our World in Data, kterou spravují vědci z Oxfordské univerzity, však uvádí, že pouze 67 procent nizozemské populace je ve skutečnosti plně očkováno.

Investigativní novinář Patrick Savalle odpověděl: „Další  konspirační teorie se naplňuje. Vždy jsme říkali, že proočkovanost byla maximálně kolem 60 procent, ne 85 procent. V Británii se nyní zdá, že je to pravda. Nejinak tomu bude i v Nizozemsku. Jsou nás miliony neočkovaných. Tak vytrvejte.“

Proočkovanost ve Velké Británii je výrazně nižší, než se dříve uvádělo. To je podle zprávy britské vlády, která již přiznala, že se jedná o proočkovanost 62,2 procenta a ne 89 procent. Čísla nejsou správná ani v USA. Závěry o případech Covid a úmrtích na Covid jsou proto zcela nespolehlivé.

Bloomberg uvedl, že Spojené státy falešně zaregistrovaly miliony prvních injekcí, které ignorovaly důležitou roli spolehlivých údajů při vedení odpovědných rozhodnutí v oblasti veřejného zdraví. Sílí náznaky, že vlády žonglují s čísly kvůli politickým cílům. Po skandálech s nespolehlivými PCR testy, úpravou příčin úmrtí a nesprávnou prezentací nemocničních údajů RIVM v Nizozemsku, se ve Velké Británii a Spojených státech vynořily  další údajné „chyby“.

Když bylo v září ve Velké Británii dosaženo údajně velmi vysoké proočkovanosti, Patrick Vallance řekl britské veřejnosti, že zbývá jen 5 milionů lidí, kteří stále nejsou očkováni. Patrick Vallance, který je hlavním vědeckým poradcem britské vlády, byl dříve prezidentem farmaceutické společnosti GlaxoSmithKline.

Falešná vysoká proočkovanost povzbudila některé britské politiky a novináře, aby odsoudili neočkované jako marginální vtíravou menšinu. To je pozoruhodné, protože již v té době bylo jasné, že účinnost vakcíny klesá, že mnozí britští očkovaní skončili v nemocnicích a že vakcína nezabránila přenosu.

V Nizozemsku bylo farmaceutickému poradci Ab Osterhausovi dovoleno říci v nizozemském veřejnoprávním vysílání, že neočkovaní lidé by měli být vyhoštěni na ostrov, novinář Fransisco van Jole napsal, že neočkovaní křesťané by měli zemřít a odcházející ministr De Jonge řekl, že má „nulový respekt“ k neočkovaným lidem.

Američtí představitelé 18. prosince přiznali, že úřady nadhodnocovaly počet prvních injekcí o miliony. Vysvětlením je, že miliony posilovacích dávek byly registrovány jako první nebo druhá dávka. To znamená, že ve Spojených státech jsou ve skutečnosti miliony dalších neočkovaných.

Nové informace o nafouknutých datech ze Spojeného království v kombinaci se zprávami ze Spojených států zcela mění všechny závěry o hospitalizacích podle stavu očkování. Západní vlády evidentně jednají ve shodě pod vlivem nadnárodních organizací, jako je Evropská unie, WHO a všechny druhy komerčních zainteresovaných stran, aby prezentovaly politicky upravená čísla.

Oficiální údaje z Velké Británie také ukázaly, že očkovaná populace byla zodpovědná za většinu hospitalizací s covidem nejméně od 16. srpna a asi 63 procent přijetí s Covidem bylo očkováno. Toto procento odráží skutečnou proočkovanost 62,2 procenta poměrně přesně. To také znamená, že injekce neměly žádný vliv na tlak ve zdravotnictví.

Očkovaná britská populace od 16. srpna do 5. prosince utrpěla více úmrtí. Mezi neočkovanými zemřelo pouze 3,1 tisíce, zatímco mezi očkovanou populací zemřelo 12,1 tisíce lidí s covidem. To znamená, že téměř 80 procent úmrtí s Covidem bylo očkováno. Toto vysoké procento souvisí s vyšší proočkovaností mezi staršími lidmi. A navzdory injekcím mohou stále zemřít na koronavirus.

Očkovaná populace tak představovala čtyři z pěti úmrtí s covidem v posledních čtyřech týdnech, ačkoli ohrožená skupina již dostala svůj „posilovač“ v září a říjnu.

To se také shodovalo s údaji z Dolního Rakouska ze začátku prosince.

Vzhledem k tomu, že všechny loutky ve vládách jedou podle totožných instrukcí svých loutkovodičů, je jasné, že k podobným manipulacím, jaké se nyní podařilo dokázat v USA, Velké Británii a Nizozemsku, dochází i jinde. Mimochodem, všimli jste si, jak manipulátoři ze Seznamu změnili počty hospitalizovaných, které vychází právě z počtu očkovaných a neočkovaných na 100 tisíc obyvatel? Nezdá se vám to těžce účelové?

Nakonec, všem, kdo stále věří manipulátorům, doporučuji shlédnout tuto debatu. Lépe než co jiného ukazuje, kdo je a není odborník a ujasní, komu lze skutečně důvěřovat…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout