Německý kardinál zaútočil na Gatese a Sorose, jak dlouho potrvá, než bude sesazen?

Německý kardinál zaútočil na Gatese a Sorose, jak dlouho potrvá, než bude sesazen?

Bergoglio jede globalistickou agendu, což je důvod, proč není mnoha lidmi považován za papeže, ale je označován za heretika, který je nastrčený právě globalisty. On a jemu podobní církevní představitelé pak mají sloužit k podpoře islamizace Evropy a výměny obyvatel. To pochopí každý, kdo dlouhodobě sleduje jednání nejen Bergoglia, ale i jeho oddaných služebníků.

Pokud se pak v církvi vyskytne někdo, kdo upozorní na to, jak ve skutečnosti svět funguje a kdo ho řídí, je okamžitě ostrakizován a zatracován, většinou také sesazen ze svého postu. Jak dlouho vydrží na svém postu tento kardinál, jehož názory se diametrálně liší i od názorů vrcholných politiků i německých církevních představitelů?

V prohlášení pro katolický Institut sv. Bonifáce kardinál Gerhard Müller (73) zaútočil na Billa Gatese a George Sorose. Řekl, že jsou to „lidé, kteří sedí na trůnu svého bohatství“, a proto vidí současnou potřebu bojovat proti covidu jako „šanci nyní realizovat svou agendu“.

Regionální německý deník Rheinische Post Müllerovi ostře odpověděl a obvinil ho z šíření konspiračních teorií. Ozvala se i další média, aby kardinála odsoudila.

Časy krize jsou ideální pro antidemokratické aktivity, varoval bývalý biskup z Řezna, který je nyní vysokým církevním soudcem v Římě. „Některé aktivity globalistů se zrodily z vůle využít příležitosti k tomu, aby se lidé dostali do řady, podrobili se totální kontrole, aby globalisté vytvořili šmírovací stát,“ vysvětlil Müller v krátkém prohlášení na videu, což zřejmě způsobilo velké vzrušení v mainstreamových médiích.

„Tato agenda je založena na podvodu“, řekl kardinál. „Tito lidé jsou toho názoru, že pomocí komunikace je možné přinést nové stvoření, nového člověka“.

„Opravdu nechci být stvořen a vykoupen k obrazu a podobě Klause Schwaba nebo Billa Gatese nebo Sorose a všech těch lidí, kteří odlétají do Glasgow soukromými letadly a pak uvalí na masy velká úsporná opatření a omezení. Z politického hlediska to nemá nic společného s demokracií.“

Za tyto výroky byl Müller obviněn z toho, že sloužil antisemitským konspiračním narativům. Poté se bránil prostřednictvím DPA a odmítl logiku, že „pokud někdo kritizuje finanční elitu, je automaticky na špatné straně“.

Kardinál Müller už léta bojuje proti plánům na vytvoření jedné světové vlády, která je mimo kontrolu. Pouhá zmínka o takových plánech je však „experty“ v zavedeném politickém a mediálním byznysu vnímána jako důkaz blízkosti k nacionálnímu socialismu.

Vatikánský nejvyšší soudce potvrdil pravost rozhovoru německé tiskové agentuře e-mailem, ale napsal, že odmítá logiku, podle které pokud někdo kritizuje finanční elitu, je automaticky na špatné straně. Znovu hovořil o nelegitimním vlivu superbohatých elit v různých zemích.

Politolog a „rádoby expert“ Jan Rathje agentuře DPA řekl, že Müllerova tvrzení jsou také „antisemitská“. „Výroky lze do značné míry hodnotit z hlediska konspirační ideologie. A protože Müller ve svém projevu zmínil židovského podnikatele George Sorose, lze to považovat za antisemitskou rétoriku,“ dodal Rathje.

Německý kardinál již podepsal arcibiskupský manifest proti covidovým omezením  na začátku roku 2020.

V únoru 2019 vydal Müller „Manifest víry“ konzervativním katolickým médiím. Bylo to považováno za útok na papeže Františka, který Müllera odvolal z jeho role ve vysoce postaveném vatikánském postu.

Německá biskupská konference se také distancovala od Müllerových výroků. Němečtí funkcionáři katolické církve jsou uměle udržováni naživu německou církevní daní.

Mluvčí biskupské konference Matthias Kopp 13. prosince na Twitteru poznamenal, že je velmi překvapen těmito teoriemi a dodal, že kardinál Müller zde mluví – předpokládám – jako soukromá osoba. Pojem „soukromá osoba“ je ovšem v katolické církvi neznámý…

Umíte-li německy, můžete si prohlášení proti globalistům poslechnout na videu níže:

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout