V Rakousku funguje čečenská „mravnostní policie,“ bije ženy a děti za porušení práva šaría

V Rakousku funguje čečenská „mravnostní policie,“ bije ženy a děti za porušení práva šaría

Čečenci patří všeobecně k tomu nejhoršímu, co do Evropy v posledních desetiletích přichází. Jsou často velmi fanatičtí a mnohdy se nesnesou ani s jinými muslimy. Také v rámci své vlastní komunity se snaží dodržovat islámské právo, jehož dodržování po své komunitě striktně vyžadují.

Zpočátku se zdálo, že je to „jen“ vloupání. Incident nakonec vyústil v rozsáhlou operaci policie. Pět mužů zbilo ve vídeňském rezidenčním komplexu Am Schöpfwerk tři ženy, jednoho muže a dvě děti. Důvod: Všichni porušili náboženské zákony.

Není to první útok takzvaných „strážců morálky“ na ženy, které se nechovaly v souladu s „náboženskými předpisy“. Tentokrát však byl útok obzvláště brutální. V posledních letech za to byly vždy zodpovědné čečenské gangy a klany. Tentokrát to bylo stejné.

Zpočátku se zdálo, že se jedná o „neškodné“ vloupání: rozbité balkonové dveře, a volání policie. Ale to, co důstojníci vídeňské policejní inspekce Am Schöpfwerk objevili v úterý v osm hodin ráno, překročilo rámec toho, co očekávali. Nenarazili na uprchlého lupiče, ale na skupinu křičících lidí a museli okamžitě přivolat posily. Prostřednictvím výslechů byla policie schopna rekonstruovat šokující události.

V bytě byly zpočátku tři ženy ve věku 21, 23 a 45 let, stejně jako dvě děti, z nichž jednomu bylo teprve 1,5 roku. Přítel (20) 23leté ženy tam byl také. Mezitím už přicházel manžel (28) 21leté ženy, aby ji zbil. Balkonové dveře bytu už byly vykopnuté, ženy mezitím zavolaly policii, ale bylo příliš pozdě.

Objevil se nejen manžel nejmladší ženy, ale také jeho mladší bratr (23), jeho otec a otec 23leté ženy a bratr 23leté ženy. Nejprve muži zbili všechny tři ženy spolu s přítelem jedné z nich a oběma dětmi.

Muži ospravedlňovali své útoky: „Ženy porušily své náboženské zákony bez povolení“. Jeden z mužů obvinil svou ženu, že má něco s manželem druhé přítomné ženy. Neměl to být první případ násilí v rodině, jak řekla policii jedna z žen.

Při brutálním bití byly vážně zraněny i obě malé děti. Všechny oběti pak musely být ošetřeny v nemocnici, tak závažná byla zranění. Tři z útočících mužů (23, 28 a 52) byli zatčeni, zbytek byl nahlášen na svobodě. Bylo vydáno jedenáct zákazů vstupu a přiblížení.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “V Rakousku funguje čečenská „mravnostní policie,“ bije ženy a děti za porušení práva šaría

  1. Takéto a podobné zverstvá schvaľuje rohožka teroristov Petra Procházková a podobní „aktivisti“ a „novinári“, resp. podporovatelia myšlienky „slobodného“ Čečenska… Nezabúdajme,že pred rozpadom Sovietskeho zväzu /a začiatkom ich radikalizácie okolo roku 1989 – aj „zásluhou“ Saudskej Arábie/ si žiaden tamojší moslim nedovolil robiť čokoľvek extrémne. Aj Putin ich dnes drží na uzde len za cenu značných ústupkov lokálnym vodcom.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout