Ve švýcarském kantonu Vaud se mohou žáci sami rozhodnout, jakého jsou pohlaví a jak mají být oslovováni

Genderová výchova má od nejútlejšího věku dítěte vyvolat v hlavě jednoduše manipulovatelných jedinců zmatek tak, aby se co nejvíc mladých nedokázalo identifikovat se svým skutečným pohlavím. Jde o jeden ze zásadních kroků k potlačení porodnosti původních Evropanů, kteří mají být vyměněni za Afričany, Araby a Afghánce. Podobná indoktrinace samozřejmě necílí na děti muslimských přistěhovalců, nic podobného by jejich rodiče nedopustili.

Jak sami vidíte – nejen na tomto příkladu – tak i Švýcarsko, které není v EU, jede globalistickou agendu. Vzhledem k tomu, že média již dlouhodobě dostatečně indoktrinují občany a školní i předškolní zařízení i malé děti, je v této LGBTQ propagandě Švýcarsko úspěšné podobně, jako mnohé země EU.

Vaudois Training Department v pondělí představil své konkrétní pokyny pro boj proti homofobii a transfobii ve školách. Mezi nimi i povinnost učitelů respektovat křestní jméno a zájmeno, které si žáci sami zvolí.

Směrnice nazvaná „ Podpora trans a nebinárních studentů v povinném vzdělávání “, představená v pondělí, umožní uspokojit potřeby LGBTQ na všech školách v kantonu. Vychází ze studentova sebeurčení.

Každá žádost musí být vzata v úvahu a respektována. Křestní jméno a požadované zájmeno proto musí respektovat a používat – bez ohledu na změnu občanského stavu – všichni zaměstnanci školy i DFJC. Toto použití se týká i všech úkonů a dokumentů bez právního významu, jako jsou třídní seznamy, e-mailové adresy, záznamy v databázích atd.

Škola spolu se žákem reflektuje individuální řešení, která nejlépe odpovídají jeho věku, jeho potřebám, jeho bezpečnosti, ať už jde o toalety, šatny, tělesnou výchovu, tábory či jakoukoli jinou situaci. Nakonec je po oficiální změně občanského stavu zveřejněn nový titul osvědčující současnou identitu a datum prvotního získání této identity.

Takže v tomto švýcarském kantonu se nejspíš již brzy objeví tytéž případy, jako v jiných zemích, kde podobnou šílenost zavedli, běžná je tato praxe například v některých státech USA. Tam stačí, když se chlapec prohlásí za dívku a pak může chodit i na dívčí toalety či používat dívčí šatny. V USA už v této souvislosti řeší znásilnění dívek ze strany těch chlapců, kteří se prohlásili za dívky jen proto, aby mohli na toaletách či v šatnách číhat na děvčata, která poté obtěžují či dokonce znásilní….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Ve švýcarském kantonu Vaud se mohou žáci sami rozhodnout, jakého jsou pohlaví a jak mají být oslovováni

  1. Vzhľadom na závratne rýchlu islamizáciu /plus ďalšie neomarxistické „výdobytky“/ a už ničím neskrývanú výmenu bielych a kresťanských Švajčiarov – vedúce logicky k vzniku niečoho ako „Švajčiarsky islamský štát“ – sa dá predpokladať,že ani toto nariadenie nebude platiť dlho… Tí,čo vychvaľujú do neba „priamu referendovú demokraciu“, „vysokú životnú úroveň“ a „prosperitu“ v tejto krajine, by sa mali čo najskôr dať vyšetriť u psychiatra!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout