Manažer firmy Bayer: Technologie mRNA je genová a buněčná terapie (video)

Manažer firmy Bayer: Technologie mRNA je genová a buněčná terapie (video)

Globalisté už dlouhá desetiletí plánují  zřídit jednu globální světovládu – to je samozřejmě hlavní důvod likvidace národních států a národů Evropy, včetně jejich tradic. A bez EU by se to globalistům nedařilo tak skvěle, jak se jim to zatím daří. Na samém vrcholku oné hierarchie nejsou žádní filantropové, jde výhradně o ty, kdo již dlouhé roky upozorňují na nutnost depopulace, ale také na nutnost změny vládnoucího světového systému – což se de facto týká západního světa. V novém systému by měla existovat rovnostářská společnost, jak hlásá i Agenda 2030 především v bodě 10. Rovnostářství se však prolíná celým tímto dokumentem, který je osnovou Velkého resetu.

Globalisté využívají toho, že drtivá většina lidí už nedokáže samostatně myslet, myslí za ně média, která jsou ovšem za své manipulace – tedy podsouvání toho, co si má člověk myslet – placena. Lidé pak udělají cokoli a nikdy se neptají, zda to, co dělají, je skutečně pro jejich dobro. Absolutně věří (j)elitám, politikům a médiím. Pak se nechají přesvědčit k čemukoli…

V průběhu letošního Světového zdravotnického summitu hovořil Stefan Oelrich o takzvaných „vakcínách“. Oelrich je členem představenstva společnosti Bayer AG od roku 2018 a ve svém projevu popsal injekce mRNA jako „buněčnou a genovou terapii“. Ve svém projevu také zdůraznil dobrou spolupráci s Nadací Billa a Melindy Gatesových na dosažení „udržitelného“ světa: Spolupracují na snížení porodnosti a tím i světové populace.

Světový summit o zdraví se konal od 24. do 26. října 2021. Po projevech mimo jiné německého ministra zdravotnictví Jense Spahna, předsedkyně Evropské komise Ursuly von der Leyenové nebo šéfa WHO Tedrose Adhanoma Ghebreyesuse, přišel k řečnickému pultu také manažer Bayeru Stefan Oelrich. Mluvil o experimentálních mRNA injekcích jako o „buněčné a genové terapii“!

Oelrich vysvětlil, že před dvěma lety by je 95 procent lidí odmítlo, kdyby se jich zeptali, zda by si nechali takovou genovou terapii injekčně aplikovat. Oelrich však učinil další zajímavá prohlášení, která odhalují, kde jsou jeho duchovní kořeny. Ve WEF a u globálních podvratných elit, jako je Bill Gates. Mezi další účastníky Světového zdravotnického summitu a nebo jeho sponzory patří Siemens, Charité Berlin, Özlem Türecei (pro BioNTech), Roche, RKI zastoupené Lotharem Wielerem, GAVI, Pfizer, Sanofi …

Výňatek z mnoha partnerů Světového summitu o zdraví. Mnohé spolupráce s farmaceutickými společnostmi mluví samy za sebe. Název „World Pharma Summit“ by byl možná vhodnější:

Stefan Oelrich je členem představenstva společnosti Bayer AG a od listopadu 2018 je vedoucím oddělení léčiv. Dříve působil v představenstvu společnosti Sanofi. Od roku 1989 do roku 2011 zastával Oelrich různé manažerské pozice ve společnosti Bayer AG. Je také členem dozorčí rady Fakultní nemocnice Charité. Takže má desítky let zkušeností ve farmaceutickém průmyslu a ví, o čem mluví. Doslova ve svém projevu řekl:

„Opravdu děláme tento skok – my jako společnost, Bayer – v buněčných a genových terapiích … nakonec jsou mRNA vakcíny příkladem této buněčné a genové terapie. Vždycky rád říkám, že kdybychom před dvěma lety provedli veřejný průzkum – „Byli byste ochotni vstříknout do svého těla genovou nebo buněčnou terapii?“ – pravděpodobně bychom měli míru odmítnutí 95 %,“ říká Oelrich.

Kromě genové terapie Oelrich také zmínil roli, kterou jeho společnost spolu s dalšími významnými institucemi a osobnostmi hraje při prosazování antikoncepce v rozvojových zemích.

„Musíme se také zaměřit na to, co je společensky odpovědné mimo Evropu, a zajistit tam udržitelnou činnost. V loňském roce jsme se zavázali, že stovkám milionů žen na světě poskytneme další přístup k antikoncepci. V letošním roce jsme investovali 400 milionů do nových zařízení pro výrobu dlouhodobě působících antikoncepčních prostředků pro ženy v zemích s nízkými a středními příjmy. Společně s Billem a Melindou Gatesovými velmi úzce spolupracujeme na iniciativách v oblasti plánování rodičovství,“ prozradil Oelrich a naznačil, že jednou z metod dosažení „udržitelného“ světa je snížení porodnosti a tím i světové populace.

Oelrichova slova odrážejí podobnou agendu jako „Velký reset“, radikální plán na nastolení totalitní světové diktatury pod vedením Klause Schwaba a globalistických elit, které se setkávají jednou ročně na Světovém ekonomickém fóru (WEF) ve švýcarském Davosu. Další setkání plánují až příští rok v létě, lednový summit má být pouze digitální. Při oznámení „Velkého resetu“ WEF také napsalo, že pandemie COVID-19 je vhodná k tomu, aby se přiblížila cílům globálního převratu. Ten je nastíněn Agendou 2030, přijatou již v roce 2015 většinou zemí světa.

„Omezení volného pohybu osob v souvislosti s Covid-19 možná postupně ustupuje, ale obavy o sociální a ekonomické vyhlídky světa rostou. Existuje dobrý důvod k obavám: vážný hospodářský pokles již začal a možná čelíme nejhorší depresi od roku 1930. Tento výsledek je pravděpodobný, ale ne nevyhnutelný,“ napsal zakladatel WEF Klaus Schwab v červnu 2020.

Oelrich řekl: „Pandemie ukázala, jak rychle můžeme radikálně změnit náš životní styl. Téměř okamžitě krize donutila společnosti a jednotlivce opustit praktiky, které byly dlouho považovány za nepostradatelné, od časté letecké dopravy až po práci v kanceláři….“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.