Německo: 18letá dívka byla přepadena a brutálně znásilněna cizincem tmavé pleti

Německo: 18letá dívka byla přepadena a brutálně znásilněna cizincem tmavé pleti

V Německu dojde denně k několika znásilněním, mnoho jich není ani hlášeno. Pokud už oběť znásilnění nahlásí, pak k tomu dojde v souvislosti s tím, že je znásilnění natolik brutální, že oběť – jako v tomto případě – skončí v nemocnici. Důvodem toho, proč není drtivá většina znásilnění v Německu hlášena je fakt, že mnoho násilníků není dopadeno a ti, kteří dopadeni jsou, skončí mnohdy s podmínkou nebo jsou seznáni psychicky nemocnými. Na svobodě pak násilníci svým obětem za to, že je nahlásily, vyhrožují. Oběti znásilnění tak nemohou mnohdy vyjít z domu bez doprovodu.

Tak, jako v mnoha jiných případech, nebyl zatím dopaden ani pachatel znásilnění, k němuž došlo v sobotu. Podle popisu musela být brutalita značná. Dívka je tak další z tisíců obětí německé politiky otevřených hranic…

Na Chausseestraße ve Wolgastu (Meklenbursko-Přední Pomořansko) došlo v sobotu večer kolem 23. hodiny ke znásilnění. Neznámý muž údajně předtím seděl na lavičce poblíž trhu „Famila“ a pak napadl mladou ženu (18), která právě odešla z McDonald’s. V temné oblasti u živého plotu svou oběť zatáhl násilím do křoví a brutálně ji znásilnil. Po znásilnění pachatel utekl. Oběť dokázala upoutat pozornost blížících se svědků, kteří se o mladou ženu postarali. Zraněná a šokovaná žena byla přijata na kliniku.

V prvním krátkém výslechu byla oběť schopna popsat neznámého podezřelého následovně: asi 30 až 40 let, asi 170 cm vysoký, štíhlá postava, tmavé pleti, černé, vysoko vyčesané vlasy, tmavé 3denní vousy, oblečený v tmavé bundě a tmavých džínách, mluvil  cizím jazykem.

Policie okamžitě začala pátrat po neznámém a okamžitě nasadila stopovacího psa, speciální vyšetřovatele a forenzní techniky. Hledání bylo zatím neúspěšné…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.