Francie: 18letá dívka byla na ulici znásilněna dvěma muslimy, levice nyní protestuje proti zveřejnění původu pachatelů

Je skutečně mnohdy velmi těžké hledat v západoevropských zemích informace o pachatelích zejména násilných trestných činů, v drtivé většině případů se o nich totiž nedozvíte nic než to, že se jednalo o muže, případně je sdělen jeho věk. Jinak ticho po pěšině.

Alternativní média daných zemí pak mají před sebou poměrně nesnadné hledání, zjišťování, ověřování, aby se dostala k původu pachatele. Někdy se ani tak nezadaří, ale občas mají štěstí a nějaká ta informace unikne. Různé promigrační neziskovky a zastánci muslimské invaze vůbec pak dlouhodobě tlačí na to, aby nebyl původ pachatelů vůbec zveřejňován.

Samozřejmě, v momentě, kdy dojde ke spáchání trestného činu ze strany domorodce, se dozvíme nejen jeho jméno, ale máme ihned k dispozici i jeho věk, foto a podrobný životopis. V případech, kdy je pachatel dopaden a nejsou kolem jeho identity sebemenší informace, je celkem jasné, že se jedná s největší pravděpodobností o protěžovaného vyznavače náboženství míru.

Ve Francii dochází ke znásilněním denně a to často i k několika. Už ani nemá cenu to zde uvádět, je toho tolik, že by se o ničem jiném nepsalo. Ovšem o tomto znásilnění jsem se rozhodla napsat právě proto, jaké reakce vyvolalo ne samotné znásilnění, ale zveřejnění původu pachatelů. Nejprve se tedy podívejme na to, co se nedávno odehrálo v jednom městečku v Provence…

25letý muž a 15letý teenager byli minulou sobotu obžalováni a vzati do vazby za znásilnění mladé 18leté ženy na ulici v Aix-en-Provence (Bouches-du – Rhône). Dva podezřelí jsou již policii známi – nacházejí se na francouzském území nelegálně.

Oběť se vracela domů v noci z úterý na středu, když se její cesta zkřížila se dvěma osobami, které ji sexuálně napadly. Tato 18letá mladá žena byla na avenue Maurice-Blondel poblíž vlakového nádraží Aix-en-Provence kolem 3:30 v noci z úterý na středu, když byla napadena. Byla přepadená zezadu a poté byla nucena zajít za roh do ústraní. Tam byla oběma muži znásilněna.

Čtyři kolemjdoucí slyšeli zděšený křik oběti a zasáhli a oba pachatelé se dali na útěk. Mladá žena byla převezena do nemocnice. Podala stížnost. Bylo zahájeno vyšetřování a policii netrvalo dlouho a identifikovala dva podezřelé. „Videozáznamy z pouličních kamer byly rozhodující,“ svěřil se zdroj blízký vyšetřování.

Vyšetřovatelé zadrželi 25letého Alžířana a 15letého Tunisana, oba jsou ve Francii nelegálně a mají za sebou kriminální minulost…

Tolik tedy ke zprávě, která ovšem velmi rozlítila levicové aktivisty a ti vytáhli záhy do ulic. Neprotestovali proti prakticky každodenním znásilněním ze strany invazistů, ale protestovali jen proto, že bylo zveřejněno v některých médiích (ovšem zdaleka ne ve všech), že pachatelé byli muslimští ilegálové – Alžířan a Tunisan.

Image
sluníčkáři protestují proti zveřejňování původu pachatelů, znásilnění jim nevadí

Na obrázku výše můžete vidět demonstraci proti rasismu, která byla svolána promigrační organizací. Na demonstraci vyzvali k volbě Mélenchona (jde o politika názorově na úrovni našich Pirátů nebo TOP09) a vymezili se proti zveřejňování původu pachatelů. Jde údajně o rasismus, přičemž podobná praxe má být údajně zakázána.

Chápete to dobře, demonstrantům vůbec nešlo o znásilněnou dívku a tisíce dalších znásilněných nebo zavražděných třeba v klubu Bataclan. Jim vadí to, že se na rovinu zveřejní, že pachatelem činu je ilegál. Zveřejnění původu zločince je prý rasistické. A znásilnění je zřejmě dle názoru těchto extremistů multikulturní obohacení…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout