Zatímco 2 miliony italských rodin žije pod hranicí bídy, afričtí vetřelci jsou ubytováni ve 4* hotelech (video)

Zatímco 2 miliony italských rodin žije pod hranicí bídy, afričtí vetřelci jsou ubytováni ve 4* hotelech (video)

Jak jistě víte, tak Itálie patří k jedněm z nejzadluženějších evropských zemí. Je tam – zejména pak na jihu – také velmi vysoká nezaměstnanost a mnoho rodin, ale i matek samoživitelek nebo důchodců, nemá ani střechu nad hlavou.  Situace došla již tak daleko, že více než 2 miliony rodin žije v bídě.

Na druhou stranu invazisté, kteří denně připlouvají po stovkách (někdy i přes tisíc za den), se mají od prvního dne po příjezdu doslova jako prasata v žitě. Z mnoha ubytovacích zařízení – zejména těch, které patří církvi – byli vyhozeni chudí Italové a místo nich tam byli nastěhováni invazisté.

V zemi je díky značnému omezení cestovního ruchu v posledních dvou letech, ale nyní také díky mimosezonnímu období, poměrně hodně prázdných hotelů. Ty však neslouží pro potřebné italské rodiny, ale výhradně pro africké invazisty.

Na videu níže se můžete podívat na krátkou reportáž, kde je vidět hotelový komplex, v němž je oddělená část  4* hotelu vyhrazena pro covid pozitivní invazisty a zbytek – tedy větší část – pro ostatní. V hotelu s plnou penzí si invazisté z Afriky samozřejmě žijí na náklady italských (ovšem vzhledem k dotacím z EU i evropských) daňových poplatníků.

Připomínám, že zatímco Italové musí mít tzv. „zelený pas“ dokonce i do zaměstnání, tak invazisté nepotřebují nejen zelený pas, ale nikdo po nich nechce ani žádný doklad totožnosti. Pokud navíc prohlásí, že jsou nezletilí, pak mají jistotu, že budou požívat další výhody a především – nebudou deportováni…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout