Vznikající německá vláda představila své šílené plány v oblasti migrace a azylu

Vznikající německá vláda představila své šílené plány v oblasti migrace a azylu

Merkelová byla jen slabý odvar toho, co čeká v tomto směru nejen Německo s novou vládou tzv. „semaforu“ (červení, žlutí a zelení). Lze si totiž lehce domyslet, že i naše nová vláda bude ochotně přikyvovat na všechny požadavky vlády německé. Názorově si totiž – zejména s Piráty a TOP0,09 – nová německá vláda nebývale souzní. Ostatně, nastupující německá vláda plánuje celoplošnou legalizaci marihuany, což je také téma našich Pirátů. Zfetované obyvatelstvo tak dobře nevnímá, co se kolem děje….

Jaké jsou tedy ve stručnosti hlavní plány nové německé vlády? Asi nikoho neudiví, že si docela souzní s plány EU, která dává důraz na legalizaci migrace.

Možnost zůstat v Německu: Dobře integrovaní mladí lidé do věku 27 let  by měli mít možnost zůstat po třech letech pobytu v Německu. Ctíme zvláštní integrační úspěchy tolerovaných osob tím, že otevíráme právo zůstat s rodinami po šesti nebo čtyřech letech.

Neoprávněný vstup: Nelegálním přistěhovalcům by se v budoucnu mělo dostat snadnější lékařské péče, a to i v případě, že se dosud nezaregistrovali kvůli neexistujícím dokladům.

Velkorysé a snadnější sloučení rodiny: Sloučení rodin s podpůrně chráněnými osobami postavíme na stejnou úroveň s uprchlíky GRP. Nezletilé sourozence nenecháme pozadu v případě odůvodněného sloučení rodičů s nezletilými osobami bez doprovodu. Osoby, které se připojí ke svému manželovi nebo manželce, mohou rovněž předložit nezbytný doklad o jazykových znalostech ihned po svém příjezdu.

Centrální příjezd, žádost o azyl a vyhoštění: Koncept azylových center není federální vládou sledován.

K výše uvedeným plánům nové německé vlády jen dodávám, že legalizace pobytu mladých lidí z Afriky v EU je zdůrazněna i v tzv. „Marakéšské deklaraci,“ kterou podepsaly všechny země EU (vyjma Maďarska) v roce 2018.

Širší slučování rodin je pak zmíněno i v novém migračním paktu EU, který má vejít v platnost po francouzských prezidentských volbách v dubnu 2022. Zdá se tedy, že nová německá vláda jen přizpůsobuje svoji politiku politice EU, ale na druhou stranu také – zejména v případě Zelených a socanů – plní předvolební sliby…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout